datebk או agendus?

greenor

New member
datebk או agendus?

אחרי זמן רב בו שכנעתי את עצמי שאני לא צריך כלום על הפאל שלי חוץ מהתוכנות המובנות ו bejeweled החלטתי לשדרג את עצמי ולקנות את אחת משתי התוכנות... אז מה עדיף? agendus או datebk? ואולי אני באמת לא מבין כלום ואין שום קשר בין השתיים? אשמח לעזרה, ולטיפים שכתב pvman בקשר ל datebk ואני לא מוצא בשום מקום... תודה!

oritushi

New member
שולחת לך את הטיפים של pvman

הטוב וממליצה לך (אם תרצה ניתן לשלוח) לעיין ב-Manual של DB5. אני נהנית ממנה מאד.

greenor

New member
תודה רבה!

אני בתהליכים מתקדמים של קריאת המדריך, והיא אכן עוןשה רושם מצוין. השאלה שלי היא השאלה הנצחית... לא עד כמה טוב מה שיש לי ביד, אלא האם יש יותר טוב מזה... :) זו הסיבה בגללה אני מתעניין ב agendus... תודה רבה על התגובה המהירה! ועל הקובץ, כמובן...

idanma24

New member
אני לא מצליח לעשות VIEWS כמו שצריך

אני יוצר VIEW, אבל הוא בבדיוק כמו ה CALENDER שלי הרגיל. קראתי את המדריך המלא (ACROBAT) של DATEBK - אך עדיין לא מצליח. מישהו יכול לעזור לי ?

תנסה את שניהם ותחליט מה הכי מתאים

datebk מלא באופציות ומיועד למי שיותר חשוב לו היומן. agendus פשוט ובסיסי יותר ומכוון יותר לאנשי קשר, ופחות ליומן. מאמר די ארוך של אדם די מכובד שמסביר למה עבר מ datebk ל agendus.

amic

New member
אני משתמש ב agendus עוד מזמן

הותה action names ונהנה מאוד. המאמרים על dbk5 שכנעוני לנסותה אל מהר מאוד חזרתי לאגנדוס הנהדרת

e-magine

New member
האם תוכל לעדכן אותי

אני ניסיתי לפני כמה חדשים את אג'נדוס, אך לא המשכתי מכיוון שעד כמה שזכור לי, הדסקטופ שלה לא תומך בnotes האם זה עדיין כך?

והדסקטופ של DBK5 כן? ../images/Emo12.gif

אני משתמש באג'נדוס בלי הדסקטופ שלה. זה של פאלם מספיק לי. עיקר הנתונים הם בפאלם. (ואני יודע שאין דסקטופ ל DBK זה היה בצחוק)

oritushi

New member
עכברוש,

האין זה מתחכם ומתוחכם מדי וללא צורך? תומך מושלם לעברית?

e-magine

New member
לא אמרתי שכן

אני מהאסקולה של הפשטות, לאורך שנים למדתי שלי אישית יותר מתאימים יישומי הפאלם המקוריים וזה נכון גם לגבי לאונצ'רים. מעדיף בלי וכמובן אין לי בעיה שאחרים מעדיפים עם.

nbvcvfh

New member
כמו ששאלתי בשרשור אחר

יש לאג'נדוס דסקטופ משלה? או שהיא מסתנכרנת מול ה"פאלם דסקטופ"?

oren_b

New member
יש בה Snooze באורך שניתן לשינוי?

אני רוצה לשנות את אורך ה-Snooze כשתזכורת מופיעה, לא מראש. Agendus עושה את זה?

כן

פעם ראשונה שאני מפעיל תזכורת באג'נדוס וזה כדי לבדוק את הסנוז. יש אפשרות לדחות ב 3,5,10,15,30 דקות או 1,2,4,8,24 שעות. כל זה במסך שמתקבל עם צפצוף התזכורת. אם אתה מחפש אפשרויות מתקדמות של יומן ותזגורות, אז DBK הוא הפתרון שלך. אם לניהול רשימת אנשים ושיוך שלהם לתזכורות והארועים זה מה שחשוב, אז לדעתי, עדיף אג'נדוס.

oren_b

New member
כל מה שאני מחפש זה Snooze גמיש

בכל שאר הדברים, התוכנות של הפאלם עונות על כל הצרכים שלי. כשניסיתי את DateBK השינוי היה גדול מדי. עם Agendus אוכל לשדרג רק את ה-Snooze מבלי שהתוכנה תשתלט ותחליף את כל התוכנות שאני מכיר ואוהב?

agendus ../images/Emo70.gif

אוכל את datebk בענק!!! היה לי את datebk ופשוט לא הצלחתי להסתדר איתו - הכל נראה שם בבלגן. אם יש לך רזולוציה טובה אין כמו agendus ואני לא יכולה להתאפק עד שתגיע גרסה 8.

איך מורידים email-ים עם ה-agendus?

יש לי את ה- zire 71 מה שאומר שאין לי אינטרנט מובנה ב- פאלם, שיחקתי קצת עם ההגדרות של הדואר בתוכנה אבל לא הצלחתי להוריד דואר נגיד מהשרת של הטכניון (t2.technion.ac.il) למרות שמאד הייתי רוצה לעשות זאת. אנא עזרו לי תודה

למעלה