daestiny I

סקיפי

New member
daestiny I

בין האנשים שזינה משחררת מהמופרעים עם העצמות יש ילדה קטנה, ההיא עם התליון. למליילה שבפלאשבק יש את אותו תליון, וזינה אומרת על הילדה של "רק היא תוכל להציל אותי". וזה לא מופיע אחר כך בפרק וגם לא בשום מקום אחר. פספסתי משהו חשוב? הושיעו נא.

squad leader

New member
../images/Emo2.gif

מדובר בפרק שבו זינה פגשה את סיזר לראשונה ונצלבה. זה אחד הפרקים הטובים בסדרה. רק סקיפי, לא הבנתי מה לא ברור בו.

talta33

New member
באמת פרק משובח ביותר!

להתראות בתקציר העונה השניה...

Shiri from the block

Active member
האאא כי חיפשתי את זה באתר וכנראה שפיספסתי.. ועכשיו מצאתי אז בסדר../images/Emo3.gif

SHE RA

New member
אני זוכרת את הילדה..

אבל אני חושבת שבגלל שהיא ראתה את הטיליון היא נזכרה וחשבה והיתכוונה למילילה בכל מקרה יכול להיות שאני לא זוכרת טוב את הפרק..

NorthernStar

New member
I usually don't post here, but

The amulet on the little girl's neck was Gaelic (Celtic) in origin, which implies came from the land of Gaul, just like M'Lila and Nik'lio. By uttering "only her can save me", Xena was referring to Nikl'io, the Gaelic healer., thus requesting Gabrielle to take her to see him. Elementary, Watson.

סקיפי

New member
נראה אם הבנתי ../images/Emo122.gif

הסמל הגאלי שעונדת הילדה מזכיר לזינה את ניקליו ומליילה, וכשהיא אומרת "רק היא תוכל להציל אותי" היא מתייחסת לניקליו. אבל ניקליו הוא גבר, ולפני כן היא אומרת "הילדה". הצילו. או, לחילופין, שמישהו יתרגם לי.

saritrato

New member
הבנת נכון

זה לא כל כך מסתדר אבל זה מה שאפשר להבין. בקיצור אין בהמשך הפרק התייחסות נוספת לילדה. עוד פירוש שאני נותנת לזה: הפרק התחיל בזה שזינה וגבריאל חוזרות לסירה (לא יודעת אם ככה כותבים את זה), לכפר של קליסטו כדי לנסות להבין מה קרה שם ואיך הכל התחיל. אחר כך הפלאשבקים של זינה מחזירים אותה להכרות עם מליילה וסיזר. שם בעצם הכל התחיל בשביל זינה - שם היא השתנתה והפכה לזינה שמחפשת נקמה ומוות. יכול להיות שכשהיא אומרת "רק היא תוכל להציל אותי" היא מתכוונת למליילה ולכל מה שהתחיל את הפרק השחור בשבילה. בסוף הפרק באמת גם רואים שאחרי שהיא מתה היא פוגשת את מליילה שעוזרת לה להבין שהיא צריכה לחזור. זה קצת צולע אני יודעת אבל זה מה שהצלחתי להוציא מזה - חוץ מאשר לומר שזה לא מסתדר וזהו...

talta33

New member
כמו שכתבה כוכב הצפון, הסמל הזכיר...

לזינה את מליילה והמרפא הגאלי. הילדה = הסמל = מליילה = המרפא. אין לשפוט אדם גוסס על חוסר בהירות! בקומנטרי לפרק הזה אומר רוב טפרט שהם נתנו לילדה את אותו התליון שהיה למליילה אבל לא נראה לו שאנשים שמו לב (אם אני זוכרת בערך מה שהוא אמר). זכרתי את זה כי אני כן שמתי לב, ומסתבר שכל הצופים המושבעים של זינה (או לפחות אלה שהתקבצו כאן) שמו לב. מסקנה - אל תזלזל בצופים, ובטח לא בצופים של סדרה שכזו שבה כל פרק נצפה מספר רב של פעמים.

למעלה