CYPRESS HILL

Cypress

New member
CYPRESS HILL

שלום לכולם פה אני רוצה להגיד לכם שאני שרוף על CYPRESS HILL ורציתי לדעת את דעתכם עליהם לפי דעתי להקת ההיפ הופ הכי מגניבה שיש

kodgirl

New member
יש לי שאלה בקשר אליהם:

יש להם שיר שממש אהבתי אבל לא יצא לי להקליט או אפילו לקלוט את השם הוא הולך משהו עם "so you wanna be a rap star....." לא זוכרת.... צור קשר באיי סי 73210423 שנה טוב ומבורכת. יעד - שבא לה לכתוב שורת זימה אבל לא יודעת מה לכתוב...

Blood

New member
אז ככה..

לדעתי הם בכלל לא משהו.. לצד שירים טובים כמו rapsuperstar ו-insane in the brain , מסתתרים להם דיסקים כמו "VI" שלדעתי הוא דיסק הראפ הגרוע ביותר שאי פעם נוצר (ואני ממש לא צוחק..), ועד היום אני לא סולח לעצמי על כך שהעזתי לקנות את האלבום העלוב הזה.. סה"כ - כישרון, וקול טוב - שמאוווווד מתבזבזים תחת הביצועים שרובם הגדול - עלובים

mc-yan

New member
אז מה אתה מבין בכלל ?

תקשיב למילים זה ךא רק fuck ו suck יש משמעות מאחוריהן אולי אתה לא יודע להקשיב כי אני יכול להביא לך 10 לפחות יש שיגידו שזה הלירקס הטוב ביותר שיש . mc-yan המאוכזב מהמצב שלך .

Blood

New member
מר yan היקר!

מאוד חבל לי שקשה לך לקבל דעות של אחרים. אני בסה"כ הבעתי דעה, ואתה מתייחס אליי בבוז. ולענין עצמו - כנראה שלא קראת את תוכן ההודעה שלי, אלא רק התעסקת בביקורת שלי עליהם... לא אמרתי מילה אחת רעה על הליריקס שלהם (למרות שלא הייתי מגדיר שיר העונה לשם "מסתכל דרך עינו של חזיר" כיצירה ספרותית), אלא הבעתי דעה כללית עליהם.. להקה/ראפר לא מודדים אך ורק על פי המילים, אלא גם (ואולי בעיקר!) עפ"י המוסיקה עצמה!! - ביט, קול, פלואו, וכד´.. לדעתי הם פשוט לא טובים במצבם הנוכחי! וזה שאתה חולה עליהם זה ממש סבבה!, אבל דעות אתה לא יכול לשלול, ובטח שלא להגיב בצורה כ"כ מזלזלת.. רז, שמצפה להתנצלות

mc-yan

New member
סליחה אם זה היה כה אגריסיבי אך...

מה שעיצבן אותי זה :"VI" שלדעתי הוא דיסק הראפ הגרוע ביותר שאי פעם נוצר (ואני ממש לא צוחק..), ועד היום אני לא סולח לעצמי על כך שהעזתי לקנות את האלבום העלוב הזה.. שזה בעצם העלבה אפשר לומר "איכותית" ללהקה שפועלת עשרות שנים שמפעילה פרוייקט\חברה כמו soul assassins ןמפעילה להקות קטנות כמו pysco realm! mc-yan המתקשה לקבל את דעתך ומצתער על התקיפה המילולית .

Blood

New member
נסלח+נשכח

שלא תבין אותי לא נכון - יש לי המון כבוד ללהקה הזו, שתרמה הרבה מאוד למוסיקה שחורה (במיוחד עם "עירבוב" הסגנונות שהיא עושה), וחלק מהשירים שלה נהדרים ( rap superstar הוא חלק בלתי נפרד מרשימת השירים שלי בווינאמפ), אבל לדעתי האלבום VI הוא נפילה גדולה. בהחלט האלבום הקנוי שאני הכי לא מרוצה ממנו (רוב הדיסקים שלי צרובים, ולכן אני אוהב כמעט את כולם - אני מוריד רק דיסקים שאני ממש אוהב, ולהקות עם שירים בודדים טובים (קרי סייפרס היל) נשארות ברשימת הווינאמפ). אני מאוד מעריך את הלהקה ופועלה, ואם תשים לב לצורת הביטוי שלי תראה שכתבתי "דיסק ראפ גרוע, להקה שמתבזבזת", ולא "הם אפסים, הם גרועים, הם לא הארדקור (סליחה על ההיסחפות..)". רז (שמצטער על הסוגריים הרבים)

mc-yan

New member
אהה וגם ..

אני מבין שאתה חושב אחרת אבל....... אני אומר לך אישית זה אלבום טוב כדי לא לרקוד לצליליו אלא פשוט לשבת ולנסות לקלוט אותם ..... אני לא אומר כל השירים מעולים אבל תנסה את 2-3-9-12 ! בכבוד mc-yan נ.ב יש לזה יותר משמעות מ-get yuor freak on ! לא שיש לי משהו נגד מיסי .

IV דיסק רע!?!??!

אישית אני אהבתי את הדיסק נחמד לאללה דוקא... אולי לא הדיסק הכי מדהים ששמעתי אבל הוא בהחלט טוב... ובכלל סייפרס יש להם קטע נחמד לאללה ויש להם מלא חומרים טובים...

mc-yan

New member
במילה 1 גאונים ../images/Emo70.gif

יש לי את הדיסק הכפול האחרון ולאחרונה קניתי את האלבום cypress hill Iv וזה ג--ד--ו--ל !!! ובכלל הם עושים ראפ איכותי שמועורב עם אלטרנטיבי בכמה שירים ועם זאת הרד-קור משובח עם משמעות רגישה שיכולה להיתקבל כפואטיקה מדרגה ראשונה וכמובן ביט נכון שמכובן לגגנסתא ראפ . בכבוד mc-yan

Curly

New member
ממש לא חובבת שלהם אבל

סבבה עם השירים שלהם. אני פשוט לא ממש אוהבת את מה שהם יוצרים אבל מכבדת! טל

ICANNt

New member
להקה ענקית!!!! +המלצה לכבוד החגים

Cypress Hill - You Can´t Get The Best Of Me

**yoav**

New member
דעתי על סייפרס...

אני בעצם נורא אוהב אותם ואני חושב ש tample of boom זה אחד הדיסקים הכי טובים שנוצרו... עם זאת אני חושב שהם בכלל לא בשיאם בזמן האחרון והאלבום skull and bones הוא דיי גרוע מבחינת קטעי ההיפ הופ שיש בו, למרות שקטעי הרוק חמודים לאללה. PEACE יואב

BIGO-G

New member
בריא עליהם!

אחת הלהקות שאני אוהב ביותר, גם המסר ובעיקר השירים עצמם, הפאן, לאחרונה קצת פנו יותר מדי לרוק אבל עדיין זה נשמע טוב מאוד. black sunday אחד הדיסקים הקלאסים אצלי. ביגו מגיל צעיר סייפרס הילי.

B-$ide

New member
פששש עוד אחד כמוני!!אני חייב להגיב!

אחי אם אתה שרוף אז אתה בטח מרגיש את הצורך(שקיים אצלי לפחות)לדבר עם מישו ששמע את הדיסקים שלהם...אז בוא אלי לאיי סי 96503131 ורציתי להגיד שאני גם ממש ממש שרוף עליהם יש לי את כל האלבומים שלהם שמצוינים אחד אחד ד"א... זהו...אין על ההרכב הזה שמעתי יוצא להם דיסק בנובמבר..מישו מוכן לעדכן??.

mc-yan

New member
כן אחי משהו כמו אמצע נובמבר !

אבל אני פוחד להיתאכזב ופוחד שהדיסק כולו יהיה בסגנון הדיסק שני ב - s&b כי לא ממש אהבתי חוץ מ - vally of ...

למעלה