COOKY

COOKY

מישהו יודע איך אפשר למחוק COOKY ל"שם משתמש" שאני כבר לא צריכה? (אם זה משנה אצלי WIN XP)

חצו

New member
אם זה מה שאת מתכוונת

C:\Documents and Settings\Administrator.HOME\Cookies ולחפש ולמחוק

אין לי

ב Documents and Settings אין שום אופציה חוץ מהשם שלי ואם אני נכנסת דרך איזה 10 תיקיות יש בסוף 2 קבצים של TEXT

Cmona

New member
../images/Emo39.gif מה תמחקי אותם ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo4.gif

חצו
לפי ההודעה שלך שלחת את השואלת למחוק כל מה יש לה בתיקיה Documents and Settings
תזהר
בבקשה לתת עצות כאלה.

Cmona

New member
../images/Emo39.gif ספריה Cookies

ספריה Cookies נמצאת: תכנסי ל-Documents and Settings תכנסי לספריה עם שם משתמש שלך בתוך הספריה בשם המשתמש שלך יש ספריה Cookies. אל תמחקי
את הספריה Cookies
תכנסי לתוך הספריה Cookies ושם יש את קבצי cookies. תוכלי לסמן את התוכן של הספריה (רק את הקבצים) ולמחוק אותם. השאלה היא למה הפרנויה?
יש חשש שמישהו יתחיל לעבור על קבצי הקוקיס? אומנם מחקת קווקיס דרך Properties של Internet Explorer לא מרוקנת לגמרי את הספריה Cookies, אבל הפעולה מוחקת די הרבה. ואם FBI, CIA, שב"כ ו-KGB עוקבים מה יש לך בספריה COOKIES אז תמחקי הכל ותעשי defragment לדיסק הקשיח ועוד כמה פעולות כמו להשמיד בכלל דיסק קשיח לא ידעו מה היה בספריה Cookies. בהמשך תוציא דרכון על שם חדש, תשני את החזות (ניתוח פלסטי), תסתתרי בג'ונגל. ככה יקח כמה שנים למצוא אותך אבל גם ימצאו לא יהיה שום זכר לקבצי cookies.

חצו

New member
לפי מה שאני הבנתי

היא אמרה שהיא נכנסה לתקיה של קוקיז ומצאה שם רק 2 והיא אמרה שבתוך Documents and Settings יש רק תיקיה אחת

למעלה