computer-generated players

computer-generated players

אם יש דבר שממש מטריף לי את הדעת במנג´ר, הוא העניין הבא: כידוע, כאשר שחקן ב-CM פורש, המשחק ´ממציא´ באופן אוטומטי שחקן טרי, שאינו קיים במציאות. מה שמרגיז במנגנון הזה, הוא העובדה ששמו של השחקן החדש נוצר מצירופי שמותיהם של שחקנים קיימים מאותה ארץ: כך למשל תוכלו למצוא בהגיעכם לעונת 2009\2010 שחקנים כגון "חיים נגר", "ניר ברומר" ו"יוסי ברקוביץ´". זה עוד איכשהו נסבל, כי בכל זאת נשמרת כך מידה מועטה של ריאליזם במשחק. הריאליזם אובד לחלוטין כאשר פתאום צץ לך שחקן לאטבי מעולה, ששמו הוא לא אחר מאשר "חוסה-מנואל הררה", שחקן איראני שקוראים לו "מאסימו קארוצ´י" או שחקן אלבני ששמו "קריסטופר סבנסון": אין התאמה בין שמו של השחקן למקום\אזור הולדתו, דבר שממש משגע אותי וגורם לי לשים כינויים לכל השחקנים "האבודים" הללו. יש עוד פגם דפוק בקשר לשמות של שחקנים שממציא המחשב: נכון לעונת 2009\2010, יש בקבוצת "אבידג´אן", הקבוצה הבחירה של חוף השנהב, 6 שחקנים עם שם המשפחה "קאלו" ו-7 עם שם המשפחה "קארנטה" או משהו כזה. כאן הבעיה היא שאין מספיק שמות-יסוד שמהם יכול להפיק המחשב שחקנים חדשים. השאלה שלי אליכם היא - האם ישנו קובץ של שמות-יסוד של שחקנים, שאליו ניתן להוסיף שמות נוספים בכדי להעשיר את המציאותיות שבמשחק? בתודה,

נאס

New member
כנס

cm מנסה להיות כמה שיותר מציאותי והסיבות לשחקנים מאומה מסויימת שיש להם שם לא מתאים למדינה היא שיש שחקנים מארץ אחרת שהתאזרחו במדינה או שחקנים ממדינה אחרת שמחזיקים בדרכון מארץ זאת (למשל סידורף מסורינם, טרזגה ארגנטינאי ווירי אוסטרלי) ואז השמות שלהם מתערבבים בשמות שמהם המחשב מגריל תשם ובקשר לחוף השנהב ודומות לה - מה שאמרת נכון אבל זה בגלל שאין הרבה שחקנים מהמדינות האלה במשחק ולא אין קובץ שאתה יכול להכניס אליו שמות

נאס

New member
ואם כבר דבר שקצת מציק בקטע הזה אז..

שחקנים חדשים שנוצרים בברזיל יש להם שמות ארוכים ומעצבנים אנחנו רגילים לראות ברזילאים בכינויי ילדות או עיתונות שלהם אבל המחשב מגריל רק את שמות המשפחה והשמות הפרטיים הכינויים לא מוגרלים (מחשש שיהיה כינוי לא מתאים לשם) אז זה קצת מציק אבל לא נורא - תוך 5 שניות כבר מבינים אז שם אפשר לתת לשחקן

למעלה