CMC בארה"ב + תמונה על סוכריות

• פותח הנושא lmy
  • פורסם בתאריך

lmy

New member
CMC בארה"ב + תמונה על סוכריות

הי לכולם, 2 שאלות: 1. אני נמצאת בארה"ב ולא מצאתי בשום מקום CMC. האם יש לזה אולי שם אחר? 2. ראיתי שמישהי פעם שמה תמונה על סוכריות מבצק סוכר. מישהי יודעת איך? תודה מראש.

net the jet

New member
את צריכה gum trgarnath שזה CMC

"טבעי"... עובד ומרגיש אותו דבר ומצוי בחו"ל. תמונות ניתן להדפיס במדפסת שיש בה דיו אכיל. אין לי מושג איפה בארה"ב, בטוחה שיש, תעשי חיפוש על edibale pictures

BillB

New member
יש CMC, חפשי בחנויות באינטרנט

הוא נקרא ככה גם כאן, אבל פחות נפוץ ובאמת לא נתקלתי בו בחנויות אחרות. כמו שכתבה לך נטע, Gum Trag הוא החומר הטבעי (הוא איכותי יותר ויקר יותר) החלופי, גם אותו את יכולה לקנות דרך הרשת. את יכולה להשתמש גם ב Gum Tex של ווילטון, המוצרים שלהם בד"כ הרבה יותר זמינים (גם אם לא הכי איכותיים...). בכל מקרה,מכיוון שהם משפיעים על הטעם והמרקם של הבצק, מומלצים לשימוש רק כשהכרחי ובכמות המינימלית הנחוצה.

M Marom

New member
CMC

איזה חנויות יש באינטרנט? אני רוצה להכין תבניות (של המטוס JAY JAY). כמה מהחומר אני צריכה לשים?

BillB

New member
אם זה לתבניות למה שלא תנסי סיליקון?

מוכרים אותו בחנויות ציוד לעוגות ואולי גם בחנויות כמו מייקלס, והתבניות הרבה יותר עמידות כי הוא לא שביר. אם את רוצה תבניות מבצק סוכר, הייתי מכינה מ gumpaste או פסטיאז'. את יכולה למצוא מוכנים בחנויות או להכין בעצמך - יש מתכונים במאמרים של הפורום. לגבי חנויות - יש בקישורים רשימה של חנויות מומלצות בארה"ב.

למעלה