Closet Land

meli99

New member
Closet Land

סופרת ספרי ילדים צעירה (מדליין סטו) נחטפת ונחקרת ע"י איש השירות החשאי(אלן ריקמן). היא מואשמת בכך שהכניסה תכנים פוליטיים לתוך ספריה כדי להשפיע על הילדים הקוראים את ספריה. כל סיפור הסרט מתרחש בתוך חדר אחד במדינה דמיונית (אף על פי שיש גם לא מעט כאלה במציאות, לצערי) הנשלטת ע"י המשטר והממשלה ומשתתפים בו רק אלן ריקמן ומדלן סטו. המסר של הסרט אומנם עמוק ודורש מחשבה והתחברות ריגשית מסויימת לתכני הסרט אך השורה התחתונה היא שכח המחשבה והדמיון חזק יותר מכל עינוי פיזי. יש קטע אחד בו החוקר (אלן ריקמן) קושר את עיניה של הנחקרת ומדבר איתה בתור שלוש דמויות שונות. אנחנו, הצופים יכולים לראות אותו עובר מדמות לדמות בצורה מבריקה (נאנחת ומתמוגגת....) אחד הקטעים החזקים בסרט לדעתי. הסוף של הסרט (לא מגלה) מעורפל ברמה מסויימת ופתוח לאיטנטרפטציה. אני יכולה לומר שבכיתי. בקיצור, לא סרט קליל בשביל להעביר ערב אך מאוד מאוד מומלץ. ---------------------------------- טוב ברור שאלן היה מבריק לגמרי בסרט הזה, זה די ברור ממה שכתבתי עליו בהתחלה אבל הוא גם עושה עבודה מאוד מעניינת עם הקול שלו בחלק מהסרט וזה מרתק לראות את זה. מעבר לזה הוא באמת גורם לי לפעמים לגלוש למחשבות חולניות לגמרי... כאילו, בדרך כלל אני בחורה די נורמלית ואין לי שום שאיפות שיחטפו אותי/ יתעללו בי/ ירביצו לי וכו' אבל איכשהו כשהוא החוטף/ מתעלל/ מרביץ אז אני חייבת להודות שיש לי לפעמים מחשבות שניות לגבי העניין.

meli99

New member
../images/Emo13.gif אני שמחה

לגבי איך השגתי אותו, את יכולה לשלוח לי הודעה ואספר לך.

למעלה