Choose to Open or Run the file

Toy story

New member
Choose to Open or Run the file ../images/Emo35.gif

Choose to Open or Run the file instead of saving it to disk. איך אני מגדיר לו open כדי לשמור איפה שאני רוצה. האפשרות ללחיצה על open לא מאופשרת שלי. מה עושים?

הקש מקש ימין על שם הקובץ וצלם את

את התפריט הנגלל שנפתח ותביא לראות מה בתוכו ומה אין. התופעה שאתה מציג = לא ידועה.

Toy story

New member
זה "לחצן-לינק" ואינו מאפשר פעולה זו

מה עושים? זה בהגדרות של האקספלורר שלי?

בהודעה הראשונה שלך לא רמזת אפילו

כי ההורדה הכוונה ל-Office. ושנית - יש לך DAP, אז כבר למה אתה לא מוריד איתו ? הורדה בעזרת ה-Windows Download לא נותנת כל יתרון ולא מציגה כל אינדיקציה מה הולך. כשביקשתי "הקשת ימין" הכוונה היתה OPEN מתוך רשימת הקבצים שבכונן ולא מהשאתה מוריד מהרשת. תהיה קצל יותר מדוייק ויותר מפורט בשאלות כדי לא לבזבז סתם סתם זמן. בכל זאת לא הבנתי מה הבעיה - כי יתכן והאתר ממנו אתה מבקש להוריד סגור לכן גם לא עונה, אז בטח כל הורדה ממנו לא אפשרית.

Toy story

New member
זה לא עובד עם dap

לחצתי ניסתי,מספר פעמים. כל רצוני הוא להוריד את הקובץ כ- cag ,לצרוב אותו ולהעביר למחשב אחר ע"מ להתקינו שם. ואני עדין לא מבין מה כוונתך ב- open ומקש ימני.צר לי. תוכל להסביר לי שוב?

Toy story

New member
:) חשבתי

מצטער על אי הבנה. אשמח אם תסביר לי במדויק מה עלי לעשות.

איני מבין למה לא ניתן "לשמור"- אלא

רק "לפתוח". יתכן והסיבה כי כל ה-ClipArts האלה מוגנים על ידיד זכויות יוצרים ולךא מוכנים לחלק אותם חופשי לכל אחד. משהו באותו סגנון של הסרטים ברשת ( נרות חנוכה = "לראותם בלבד, לא להשתמש בהם..." ) אין לי הסבר או רעיון אחר.

P-L

New member
החוט שמצאת מדבר על הוספת רישום...

ברג´יסטרי שיגרום לדפדפן שלך לפתוח את הקובץ ישירות מבלי לשאול אותך אם להריץ או לשמור. כך אני מבין את ההסבר בקישור ששלחת. זה לא מה שרצית. לפי מיטב הבנתי אין לך בכלל את האופציה לשמור.

Toy story

New member
אז זהו

הרבה פעמים הצלחתי להוריד ולשמור,והם מציינים שאפשר. אז איך מורידים את האוטומטיות הזו :)

P-L

New member
אתה רוצה לאמר שהתקנת את מה...

שהציעו לך בדף הזה ? אם כן, זה מה שגרם לכך שהשאלות יעלמו והדפדפן יבצע פעולה של ברירת מחדל. אם אכן התקנת את הרישום ברג´יסטרי שהציעו לך בדף, אז בעצם עליך להסיר אותו. לשם כך תצטרךלהכנס לתוך הרג´יסטרי, ענין לא פשוט למי שלא התנסה בכך.

למעלה