Castlevania walk through ?

shmulik500

New member
Castlevania walk through ?

נתקעתי במשחק Castlevania .. ממש לא מוצא את הדרך שם באחת הטירות )ghostly tighder) אז אם מישהו מכיר אתרים שמציגים פיתרונות לדברים כאלו זה יהיה פצצה . תודהה מראש

gilsasson

New member
אני אגיב בשמו של שמוליק כיוון

שאני והוא עובדים על המשחק הזה ביחד כבר חודש. מדובר על מכשיר פלייסטיישן2 והשם המדוייק של המשחק הוא: CASTLEVANIA : LAMENT OF INNOCENCE אנחנו נתקעים בעולם שנקרא: GHOSTLY THEATRE מה שצריך לעשות זה להגיע לקומה השנייה ושם לקחת כמה דברים ואז לחזור לקומה הראשונה ולהילחם בבוס. הבעיה היא שאנחנו לא יכולים להיכנס לקומה השנייה. ברגע שאנחנו נכנסים לקומה השנייה מהצד המערבי אז אנחנו חוזרים שוב לקומה השנייה לצד המזרחי. ואם אנחנו נכנסי לקומה השנייה מהצד המשרחי אז הוא מחזיר אותנו שליש דרך בקומה הראשונה. אנחנו לא מצליחים להגיע בכלל לקומה השנייה. גיים פאק לא כל כך עוזרים כי הם אומרים לנו כבר כל מה שאנחנו יודעים. אני כבר אעלה לפה את המפות של 2 הקומות ואסביר בפירוט על הבעיה.

gilsasson

New member
המשך כולל מפה

קיימות 2 כניסות לקומה השנייה. כניסה מערבית שהיא חדר 37 במפה. כניסה מזרחית שהיא חדר 20 במפה.

gilsasson

New member
המשך

כפי שניתן לראות שגם הקומה השנייה מחולקת למזרח ומערב. כאשר נכנסים מהצד המערבי (חדר 37) אז אמורים להגיע לחדר 1 ומשם לקחת את הדברים שבחדרים 2,3. כשנכנסים מהצד המזרחי (חדר 20) אז אמורים להגיע לחדר 4 ושם להתקדם בשאר בחדרים ולקחת את הדברים החשובים בשביל לפגוש את הבוס. כשעברתי על כל הקומה השנייה ולהגיע לחדר 41 שבקומה הראשונה ולפגוש את הבוס. זה מה שכותבים כל המדריכים.

gilsasson

New member
מה שקורה בפועל!

ההסברים והמדריכים יפים והכל טוב ויפה אבל בפועל זה לא ככה! בפועל כשאנחנו נכנסים לחדר 37 אז אנחנו מגיעים לחדר 18 שבקומה הראשונה. וכאשר אנחנו נכנסים לחדר 20 אנחנו חוזרים לחדר 19. כמו שציינתי המדריכים לא בדיוק עוזרים לנו לפתור את התעלומה.

באמת נשמע מסובך

תבדקו בIGN.COM אולי אצלהם יש פתרון? עד כמה שזכור לי גם להם יש פתרונות למשחקים. אני מניח שיום אחד אני אקנה את המשחק המדובר, אבל לא ממש בקרוב... לפחות עד לאיפה שהגעתם זה משחק טוב?

gilsasson

New member
תקנה תקנה תקנה!

זה משחק חובה! לעומת כל שאר הקסטבניה המשחק הזה זה תלת מימדי מלא. וכשאומרים משחק אימה אז מדברים על זה. המוזיקה וכל מה שקורה שם כולל הדמויות והכל ממש מפחיד. מדובר על מבוך אגדי כפי שראית במפות ששמתי. זה רק עולם אחד. יש עוד 6 עולמות ששונים אחד מהשני. ואני חייב לציין שבמשחק שלי חסרים כל הסרטים. ראיתי את הסרטונים ברשת ואני מאד מציע לקנות אותו מקורי כי בו לא חסרים סרטים.

יכול להיות שאני טועה...

אבל יכול להיות שבגלל שזה לא משחק מקורי יש בזה באג שמקפיץ אותך בין החדרים? שמעתי על דברים מוזרים יותר... ואני מסכים... גם אני מציע לקנות מקורי.

gilsasson

New member
לא כל כך נראה לי שזה באג כי אם זה

היה זה אז זה היה קורה בעוד עולמות ובעוד קומות. בתאריך 13.2.04 המשחק אמור להשתחרר בגרסה אירופאית (ואני לא מבין למה זה עובד ככה שמשחק יוצא בגרסה אחת כמה חודשים אחרי שהאחרות יצאו) ואז אני אראה אם זה באמת באג.

XcalibEr

New member
אין קשר

העתקת דיסק היא העתקה דיגיטלית, לכל בלוק אשר מועבר מצורץ CHECKSUM אשר בודק את תקינות הנתונים בבלוק. אין דבר כזה שהעתקה "לא טובה" תקפיץ בין חדרים!!! לעבור בין חדרים או כל פעולה במשחק זהו רצף של קוד תוכנה אשר מבצעת זו. בילתי אפשרי שקוד מסוג זה שדורש לוגיקה יווצר באופן אקראי. אם דיסק נדפק (אם בהעתקה או כל דרך אחרת) והדפק נפל על קטע בו יש קוד, אז התוכנה לא תפעל באופן תקין, אות תתקע! אם הקוד נפל על VIDEO DATA או IMAGE DATA או AUDIO DATA אז זה לא יורגש , כי אלו הם נתונים אשר "פתורים" מבדיקת טעויות, היות שביט או בית אשר נפגעים בנתונים אלו לא יהיו מורגשים בשל העובדה שכל תמונה מכילה אלפי בתים לשלם הצגתה.

יש מקרים שזה בכוונה

יש חברות שבכוונה מטמינות באגים במשחקים שלהם. כי שאתה מעתיק משחק אם זה העתיק לא טוב אתה מיד יודע. אז גורמים לך לחשוב ברגע הראשון שהמשחק הועתק בסדר, אבל כשאתה משחק פה פתאום או קשה מדי או שפתאום אין פתרון לחלק מהחידות וכדומה. המטרה לתסכל את השחקן הפיראטי כשהוא לא בטוח אם המשחק לא הועתק בסדר או שהוא פשוט קשה מדי. בכל אופן, אני יודע שהתחילו ליישם את הטכניקה הזאת במשחקי פיסי, אבל לא ידוע לי על משהו כזה במשחקי קונסלות.

gilsasson

New member
אני אחכה שהמקורי יגיע לארץ ואז

אני אבדוק את העניין.

למעלה