Can anything else go wrong?

~Lia~

New member
Can anything else go wrong?

Somebody up there really doesn´t like me OR Maybe he believes I didn´t recieve my share of misery yet OR Maybe he just wants to test my strength Well, I don´t understand his reasoning...they say he acts in mysterious ways...but this is a bit too much Sapir is in the hospital. We had to rush her into the E.R. last night with high fever. They gave her many shots and blood tests (she spent most of last night screaming and I spent most of it standing next to her crying because of her pain)and admitted her for three days. She will be in the hospital until Friday I wanted to use this stage to call upon our Guardian Angel: Hmmm...Shai?!?! sweetie?!? did you fall asleep on duty? you know I can´t do this without you! I know that you are still a rookie angel but I trust you with all my heart...please help me make our daughter better soon Love Liat

מיאו

New member
ליאת.....

תשמרי על עצמך ועל ספיר הלב נקרע לי לקרוא אותך במצב הזה. שתרגיש טוב ומהר אני לא מכירה אותך אבל מרגישה כל כך מחוברת לסיפור מכל המכתבים שאת כותבת כאן ובכלל ברחבי הרשת. תרגישו טוב שם ושתדעי שכאן חושבים עלייך ושולחים לך חום ואהבה מיאו

ליאת. חמודה.

ככה זה עם תינוקות קטנים ואת רצה למיון. הלחץ עצום וזה עובר הם תמיד יותר "עמידים" ממה שנדמה לנו. אין פה שום מבחן סיבולת סתם צירוף מקרים ציני ואכזרי תנוחי ליאת תשמרי על הכוחות שלך ככל שאת תהיי יותר רגועה ובטוחה ספיר גם תבין שהכל בסדר ותרגע.. מחבקת אותך חזק ומקווה שספיר תבריא מהר.

yellowt

New member
ליאת יקרה..אני בטוחה ששי שומר מכל

משמר על ספיר שם מלמעלה...כששהם נולד גם הוא היה בטיפול נמרץ במצב די מדאיג מחובר למכונות ולאינפוזיה וכל הזמן ידעתי בליבי שמשה שומר לי עליו ושיהיה בסדר ...כי הם הרי המלאכים שלנו שם למעלה... קחי כוחות מלנסות ולחשוב חיובי...ככה זה עם תינוקות ואני בטוחה שהיא תתחזק ותיהיה בסדר... מחזיקה לך אצבעות ולספיר- ושולחת חיבוק חם עם הרבה אור ואהבה ורוגע..... תפתחי ידיים ותתפסי אותו חזק...הוא מכל הלב..... תיהיי חזקה ואופטימית עד כמה שאפשר שלך תותי

כשארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות

הופכת לארץ המכות הבלתי מוגבלות - אין מנוס אלא להמתין עד מה שצריך להמתין - ולחזור הביתה. עוד תראי שכאן, גם הקשה ביותר יעבור, איכשהו, בקלות יתירה. מעט לחכות, הרבה לכתוב, ורק להביט בהשתאות איך מהשמיים שולחים לך בעייה קטנה וזמנית אחרת כדי להוציא אותך מעט מלעסוק בבעייה הגדולה האמיתית. כוח. הרבה כוח. זה שם המישחק שלך כרגע. ועזרא כבר אמר לך מייד שיש לך הרבה ממנו. למזלך.

למעלה