Campitello - עזרה ושאלות

Yuvalkosh

New member
לצערי קמפטילו הוא היעד הנבחר

שם הם ישנים וכעת אני צריך להחליט אם מצטרף אליהם
&nbsp
אחת הסיבות שאני לא פוסל היא שנהיה עם רכב
&nbsp
החלק שחסר לי ואשמח לעזרתכם הוא להבין כמה טרחה של נסיעות צפויה לי מדי בוקר אם אני באמת רוצה להנות מהמרחב
&nbsp
אידאלית, הייתי מצטרף לקבוצה מתקדמת עם מדריך שמכיר את האזור ולוקח כמה שיותר לאוף פיסט. אם לא אמצא קבוצה, אז מדריך פרטי לכמה ימים.
&nbsp
פשוט תוהה לאן הכי כדאי להגיע לצורך כך. לא הייתי רוצה לקחת מדריך/קבוצה מקמפטילו ושכל היום יתבזבז על רכבלים

לינה בקמפיטלו

לדעתי זה ממש לא נורא להתחיל את הגלישה משם, בהנחה שאתה גולש מתקדם. שעה גלישה לאזור המרמולדה , שעתיים+ ואתה באורטיזי, שעה וחצי באזור קורברה, צד שני של המסלול המעגלי. לגבי התור בגונדולה פשוט להגיע לפני שעות העומס וגם אז מקסימום מחכה 2 גונדולות ואתה עולה למעלה. לגבי חיי לילה היא באמת עיירה רדומה אבל בקאנציי כבר יש יותר מה לעשות ואפשר ללכת לשם אפילו ברגל, ברכב זה 5 דקות. למקומות אחרים לא נראה לי מוצלח כי זה כולל עליות מפותלות ולא מומלץ בלילה.

dfl

New member
הייתי במצב הזה

הקבוצה בחרה בקמפיטלו, אני ישנתי במעבר גרדנה ופגשתי אותם על השלג.

natyh

New member
שאלה

האם ניתן למצוא קבוצה מתקדמת ומדריך ביעד בשנשמע כל כך לא אטרקטיבי ?
האם המדריכים הטובים לא בוחרים לעצמם את היעדים הטובים מעניינים בעלי האפשרויות כדי להנות מהעבודה ,ומי שנשארים ביעד לא אטרקטיבי הם המדריכים הפחות טובים ?

dfl

New member
לא רלוונטי

המדריכים זמינים בהרבה נקודות מפגש בעמקים סביב הסלה רונדה, פשוט קובעים פגישה (למעט מקרים של גולשים שעושים ממש את צעדיהם הראשונים על השלג).

natyh

New member
במקרה הזה

אם הבנתי נכון יובל מחפש קבוצה לרמתו השונה מאד מרמת חבריו.
את הקבוצה הזו קבוצה מודרכת הוא צריך למצוא דרך
בית ספר של אחד האתרים בסביבה .
או בית ספר מתאים כאמור מאחד האתרים .
יובל לא מגיע עם קבוצה המתאימה לרמתו ולכן נדרשת מראש נסיעה , ולפי המתואר לא קצרה.
אם כך לינה בקמפיטלו תקן אם אני טועה תקשה על חיבור עם קבוצה כזו .

Yuvalkosh

New member
מדויק ביותר. קלעת בול

אני לא אגלוש עם החברים. אפילו הם ברמה שונה אחד מהשני ולא יגלשו ביחד.
לאחד זאת פעם שלישית-רביעית ולשני פעם ראשונה.
&nbsp
אני הייתי רוצה למצוא מדריך/קבוצה ברמה כמה שיותר גבוהה והשאלה היא אם יש בנמצא במרחק נסיעה סביר מקמפיטלו שכבר לא יהפוך את כל הנסיעה ללא כדאית.
&nbsp
נראה לי שגם אם אני מוצא מדריך מעולה ב-קמפיטלו עצמה זה לא ממש עוזר לי להגיע למקומות המעניינים כי חלק גדול מהזמן יתבזבז על להיות איתו ברכבל/רכב/אוטובוס
&nbsp

Arnon Ayal

New member
יש רכב?

אם כן תסעו עם הכביש צפונה עד שנפגשים עם הסלה רונדה ותבחרו כיוון (אני העדפתי את האזור המזרחי)
אם אין - גם לא נורא, עולים ברכבל מקמפטילו ומתחילים שוב לגלוש לאחד הכיונים.
אם אתה מתכנו על מדריך - נידמה לי שאפשר לסגור להיפגש על ההר (בטח מהיום השני) או נסיעה של 10 דקות לקנזאי

Arnon Ayal

New member
לא לקחתי הדרכה שם

הייתי עם שני חברים דפרי"ם :) שלא רצו וחבל.
האזור שממש מעל קנזי מעולה ללימוד ועד כמה שראיתי יש שם הרבה שיעורים, גם השלג שם היה הרבה יותר טוב מאזור מעל קמפטיליו.

נפתלי99

New member
בכל בית ספר לסקי, יהיו מדריכים שיעוטו עליך עם משימה כזו.

הם מחכים לאנשים שרוצים מדריך ל- off piste

Yuvalkosh

New member
מנסיוני זה עניין של מזל

יש מדריכים שבאמת שמחים לקבל גולשים מנוסים לקחת לאוף פיסט
ויש גם לא מעט שחוששים או שאין להם ביטוחים / אישורים מתאימים
&nbsp
אבדוק מה מציעים בבתי ספר של קמפטילו וקאנזיי

למעלה