Cabbage!!!!!!!!!!!

DivineComedy

New member
Cabbage!!!!!!!!!!!../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

ראיתי עכשיו את פרק 3 סוף סוף... איזה כיף לראות את קאבאג' חוזר. היה פרק חביב, יותר טוב מהקודם, אבל עדיין לא אדיר. הקטעים שהכי הצחיקו אותי היו עם דאג... יש כמה סצינות ממש משעממות בלי שום פואנטה והתקדמות בסיפור... סתם פילרים, מעצבן. כמו שאמרו פה כבר, פשוט להקיא על קים, יאללה שתעוף כבר. פרק הבא מבחן רציני: האם יהפכו את זה לסופר מושי בזה שה"אהבה" תנצח וקים לא תעזוב, או שיילכו עם זה עד הסוף. כל הקטע בין קים לJD הוא כל כך מלאכותי, הם לא מראים שום חיבה אחד לשני.

Serendipitous

New member
אני חשבתי שפרק 3 היה פחות טוב משני

הראשונים של העונה. חוץ מהקטע שבו THE TODD לוחש לקרלה להמשיל להניק. לגבי ה"פואנטה" וההתקדמות בסיפור - הסיפור ממש לא מעניין אותי, מבחינתי הצורך להתקדם בסיפור חייו של ג'י די ושל הTURKS רק יכול להרוס את הסדרה. אבל מה לעשות שרוב המעריצים אומרים שלא הגיוני שג'י די כבר מעבר לגיל 30 ולכן דורשים בשבילו מישהי קבועה, מה שלא היה לו עדיין. אגב, בכלל, אני חושב שטבעי שהעונה הזו תהיה פחות טובה מהעונה הקומת, גם בגלל קטע עם הצורך להתקדם בסיפור אבל בעיקר בגלל שאחרי העונה חמישית, שהיתה הכי מוצלחת והכי ביזארית, מאוד קשה לעשות משהו יותר מוצלח - וזה טבעי. לכל סדרה יש עליות וירידות. למשל, העונה הראשונה של סקראבס היתה סבירה, אמצע העונה השניייה ועד סוף העונה היה טוב מאוד, עונה שלישית בינונית, עונה רביעית טובה מאוד בהתחלה (לא מעט בזכות הת'ר גרהאם) ואח"כ די טובה ועונה חמישית מצויינת. אז ככה שאם העונה השיית תהיה רק סבירה אני מוכן לזה.

steelwater

New member
../images/Emo58.gif

אני מבינה את מה שאתה אומר על התקמדות בחיים ושהז מוזר שהוא בן 30 ולא במערכת יחסים. אבל האמת שזה ממש רגיל ויש הרבה בני 30 שהם אל במערכת יחיסים. זה לא כזה מוזר. אבל זה מובן שזה קצת משעמם וכמה כבר אפשר לזרוק לו בנות שאחרי כמה פרקים ילכו. אז אם כבר הם רוצים התקמדות בחיים של ג'ידי שישימו אותו עם אליוט או משהו כזה. ואפילו אם זה עם בחורה אחרת אז לא צריך תינוק לא עם אליוט ולא איתה.

Angelus

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo58.gif

אני כל-כך מסכים בנוגע לקטע של קים וג'יי.די. אבל מקווה שזה יגמר בקרוב..
וה-קאביג'.|מלך| איזה תותח-על הבנדם..
גם אני שמחתי לראות אותו. אני מתגעגע גם ללוני.

steelwater

New member
מסכימה!!!../images/Emo58.gif

אני ממש מסכימה איתך. מערכת היחסים של ג'ידי וקים היא אחד הדבירם הכי מאולצים שראיתי אי פעם בטלוויזיה. פשוט לא רואים שום אהבה וסימיני חיבה בניהם. הם פועלים כמו מכונות. לא אמין כשג'ידי אומר שהוא מתאהב בה. אם כבר היו אומרים שהם מחליטים לגדל את התינוק אבל שהם לא מאוהבים כרגע ולא יודעים מה יקרה בעתיד.

למעלה