Building the Perfect Laptop

YossXP

New member
Building the Perfect Laptop

הכותרת לא שלי (למרות שלאחר חודש עם המחשב הנ"ל אני מסכים איתה
) למי שמעוניין - הסיפור מאחורי מחשב נייד חדש ודק בסדרת ה-ThinkPad של לנובו.. http://www.businessweek.com/magazine/content/08_08/b4072042350389.htm

יאיר B

New member
התשובה של לנובו למקבוק אייר? ../images/Emo8.gif

נראה מרשים, מעט חלקים, פשוט (אני אוהב פשטות). (יש סיכוי לראות אותו בארץ מתישהו בזמן הקרוב?)

YossXP

New member
בהחלט יהיה בארץ..

אבל אני לא יכול לפרט מתי אבל זה עניין של שבועות ההשוואה למקבוק אייר אינה הוגנת.. (כלפי המקבוק כמובן :) ) למרות שהיא די מתבקשת...

kobi 23

New member
אני רואה שהן החזירו את הכפתורים הישנים..

הם הבינו שהמקלדת הישנה הייתה טובה יותר ?

YossXP

New member
לא ממש..

המקלדת זהה.. בסה"כ החזירו את הפסים הצבעוניים שסימנו את לחצני ה-TrackPoint גודל המקשים במקלדת לא השתנה כבר שנים.. אגב, המקלדת היא מקלדת בגודל מלא בעלת 7 שורות כמו בסדרות בעלות מסכים גדולים (14-15.4)

kobi 23

New member
וואלה נכון

חבל שכך , לדעתי בכל אופן , יותר התחברתי למקלדת הישנה

RoyBO

New member
נראה מדהים.

אין לו רק HDMI אם היה יוצא לפני שקניתי את המחשב נראה לי שהייתי הולך עליו בייחוד בגלל שהוא מגיע כבר עם צורב

RoyBO

New member
במחשבה שנייה

הוא מגיע עם כרטיס מסך מובנה אז זה הבדל מסוים, אך יותר עמיד כנראה, בהחלט מתחרה רציני.

floyd3

New member
יש לי סמסונג X10, חבל שאין כאלה בארץ !

הוא בעובי 1.5 ס"מ בלבד ושוקל רק 1.8 ק"ג כולל בטריה. מסך 14 אינטש אפילו יותר גבוהה מ 15.4" רחב.... סדרה מעולה של מחשבים. אפילו העיצוב יפה והמקלדת בסדר. ממש בלב כבד אני מחליף אותו עכשיו ב T61... אני הולך להתגעגע למשקל ולמידות שלו !! וזה מחשב בן 5.... למה אין ניידים שלהם בארץ ?

floyd3

New member
אה, אבל זו סדרה יוקרתית

הסמסונגים מסדרת X (הקלה) מאוד זולים יחסית :)

למעלה