bluetooth speed

pitai

New member
bluetooth speed

שלום לכולם, לאחרונה רכשתי usb bluetooth dongle של Epox ע"מ שה2200 שלי והמחשב יהיו ברשת. החיבור הוא במהירות 700 קילוביט (כך כתוב בחיבור ברשת) והמרחק הוא בתיאוריה עד רדיוס של 100 מטר שבפועל קירות מורידים משמעותית את המרחק. העוצמה תמיד מלאה, אני גולש ברשת מסנכרן יש גישה לתקיות משותפות וכו' וכו', הכל יופי, חוץ מ.. המהירות. זוועה. בדיקה חפוזה נתנה מקסימום של 10 קילובייט הורדה מהשרת של הISP שלי... (דרך הIPAQ). כאשר אני מנגן קובץ MP3 מרוחק (מספריה משותפת), ישנן קפיצות מרובות, השיר קטוע וזאת כנראה בגלל מהירות העברת נתונים נמוכה. (השיר הוא ב128 קילו ביט, ומהירות החיבור אמורה להיות 700!!) יצויין כי כל זאת מתרחש גם כאשר המרחק ביניהם אפסי. רעיונות? נסיונות אחרים? ביצועים אחרים? תודה מראש.

מהירות

ה GPRS MONITOR שמגיע עם ה XDA2 נותן מידע ברור, אני עם דונגל של BELKIN, גם כן ל 100 מטר. במרחק של מטרים בודדים וללא הפרעות, ראיתי קצב אמיתי של 350KBIT במרחק של 10 מטר + קיר, ראיתי 45-60KBIT. אני חושב ש 700KBIT זאת מהירות תאורטית של הקו עצמו, מאחר וזה עושה סימולציה של קו סיריאלי, ובפרט כאשר יש שגיאות בגלל קיר/מרחק, הקצב יורד פלאים...

pitai

New member
שלום

קודם תודה על התגובות, לאחר הורדת pocketmvp ניגנתי בקלות מוזיקה בביטרייט של 192 במשך כ40 דקות ללא כל הפרעה וזאת במרחק של כ4 מטרים ושני קירות. המהירות בפועל הייתה מעט יותר מ200 קילוביט אך כאשר נכנסתי גם לכמה אתרים היו קפיצות. יצויין שעם pocketmusic and media player היו קפיצות מרובות.. (??) ובpocketmvp כמו שאמרתי, נגינה חלקה ומהירה! בכולם בוטל הcaching / buffering. מוזר. בכל נקרה, אני מעוניין בתוכנה כזאת שתמדוד לי מהירות בפועל.. אם יש למישהו שם של כזאת, הא שתף. במחיר מצחיק של 200 ש"ח בחנות צ'יפ מחשבים ברשל"צ. chip.co.il שתפו טיפים.. זה יופי של דבר, זה זול ונוח.. לסנכרן באויר ולגלוש בשירותים שווה הוצאה חד פעמית יחסית קטנה כזאת. :) שוב תודה.

עדי.פ

New member
אהבתי את לסנכרן באויר ולגלוש בשרותי

בדיוק בגלל זה הלכתי על BT

למעלה