Blackened Dragonfin

Shaye87

New member
Blackened Dragonfin

טוב, מישהו מוכן להסביר לי למה מוכרים יחידה של זה ב- 10 זהב בשרת שלי? זה גניבה לאור יום... פשוט כואב הלב. מה, יש על זה CD להכין את זה? או מה הקטע שהופך את זה לכל כך יקר? בנימה זו, יש כאן מישהו ב- ER בצד ההורד עם בישול/דייג ברמה גבוהה שיכול להכין את זה? הצטרפתי לגילד די טוב בתור Trail, והם מחייבים את זה תמיד, אבל לשלם 10 זהב עבור יחידה בודדת זה פשוט מטורף... שאלתי חבר ומוכרים את זה ב- 2 זהב ליחידה בשרת שלו. :(

JaneLame

New member
אין CD

אבל הדגים שמהם עושים את זה נמצאים בעיקר ב-Dragonspine Tributary, על הגבול בין גבעות גריזלי לדרגונבלייט, וזה מבאס לעוף עד לשם. תוסיף לחשבון את זה שצריך תבלין מהדיילי קווסט וזה. אני לא אומרת לרגע ש-10 גולד זה מחיר מוצדק. נשמע מופרך. יש ממש הרבה שמוכרים את זה ב-10 גולד? דיי הפסקתי להסתמך על דגים כאמצעי פרנסה, כולם אוכלים fish feast היום, זה שוק לא משהו אצלינו. רק שחקנים מאוד פרפקציוניסטים יסרבו לטעום מהצלחת על הרצפה ויביאו אוכל ספציפי לקלאס שלהם. אם אין כסף, אתה לא יודע לדוג ולא לבשל (חבל! חייבים לדעת לדוג ולבשל!), תקנה אוכל של AP אולי - יותר טוב מכלום.

JaneLame

New member
או אוכל של קריט.

זה נמכר בזול בהרבה להערכתי. נכון שזה לא מושלם.

Shaye87

New member
יש רק בן אדם אחד שמוכר את זה ב- AH

וזה המחיר. בכל מקרה, אפשר לקבל בבקשה מדריך טוב לעליית דייג ובישול, כמו כן כמה זמן לדעתך זה אמור לקחת? אין לי בעיה להעלות בעיקרון.

JaneLame

New member
לא חייב מדריך לדעתי

לך לטריינר, תלמד לבשל. זה ייקח זמן וזה ידרוש טיולים בכל רחבי אזארות', אבל זה ישתלם. אני קידמתי בישול תוך כדי לבלינג, אז זה היה מזמן ואני לא זוכרת. מדריכים מתיימרים לחסוך קצת כסף בזה שהם אומרים לך מה יותר זול לבשל, אבל אפשר להסיק את זה לבד. לגבי דיג - אם אין כוח, אפשר לקדם דיג מ-1 עד 450 באותו המקום, ולא משנה איזה מקום. אם יש שם מים אפשר לדוג. במקומות של רמות נמוכות תקבל דגים ובמקומות של רמות גבוהות מדי לפישינג שלך, תקבל זבל (עשבים, מקלות, כל מיני פריטים אפורים ששווים 1 קופר). אבל מהזבל מקבלים גם ניקוד. ה-DK שלי עשתה קצת פישינג תוך כדי RP בבוטי ביי במשך איזו תקופה, ועכשיו היא 340 פישינג, בלי נסיעות ובלי כלום, עם חכה פושטית. מעל 250 פישינג בערך אפשר לעשות את הדיילי בדלראן, ששווה יופי של כסף ו-REP עם הקירין תור. פשוט צריך פתיונות טובים, והיום קל להשיג. אני הייתי מקדמת פישינג במזרקה של דלראן, בשביל המטבעות. זה אצ'יבמנט נחמד מאוד.

JaneLame

New member
עוד אופציה

לקדם פישינג וקוקינג ביחד, תוך כדי טיולים באזארות', ואז לבשל את הדגים בשביל נקודות בישול.

Shaye87

New member
עדכון

התחלתי היום להעלות דייג/בישול בינתיים הגעתי ל- 200 דייג ו- 225 בישול :) אני מאמין שאני פשוט אמשיך ואעלה את שניהם למקסימום. תודה

JaneLame

New member
עם פתיון טוב

של +100 דיג וחכה טובה (יש קווסט שנותן חכה עם +20 דיג בשאטרת', זה כדאי! אם לא תקנה מוונדור חכה של +5 דיג, זה עולה איזה שני סילבר), אתה יכול לדוג גם בנורת'רנד בהצלחה חלקית. אפשר כבר לעשות דיילי פישינג של דלראן לדעתי, אבל צריך לקחת בחשבון שכחצי מהדברים שתתפוס יהיו זבל, לפחות. תעשה גם דיילי פישינג של שאטרת' אם יש לך כוח, זה מאוד קל ומקבלים פרסים נחמדים: כובע עם +5 דיג, אינצ'נט +5 דיג לחכה, פתיונות של +100 דיג בכמויות, אבנים של TBC וחיית מחמד של תנין קטן כזה. לפעמים מקבלים גם פריט כמו noble's monocle שנמכר אצלינו ב-50 גולד.

SiC

New member
יש קווסט בווטלנדס

אצל נאט פגל האגדי שנותן חכה טובה יותר מהחכה שמקבלים שאטרת' +25 לדייג, אבל הקווסט מעצבן (זה אותו קווסט שפעם היה חובה כדי להמשיך להתקדם)

Taiki

New member
אפרופו חכות

שמתי לב שיש חכה חדשה שנראת כאילו לקוחה מאיזו סדרת אנימה (סקורה לוכדת הקלפים באופן ספציפי) זהב כזאת עם כנפיים - משהו מטריד באופן רציני בכל אופן, אני נמשך לכל דבר נוצץ איך משיגים ומאיפה ?

SiC

New member
החכה עוצבה למשחק באופן בלעדי ע"י טיפני קרטייה

ומשגים אותה בDAILI FISHING QUEST בדאלארן. יש לה דרופ רייט יחסית נמוך ולקח לי כחודש בערך להשיג אותה

JaneLame

New member
זה חתיכת קווסט, אכן.

צריך לנסוע לאיזה 3 או 4 אזורים שונים ומרוחקים מאוד כדי להשלים אותו.

O s w a l d

New member
I have cooking/fishing

On all my toons, no idea why :D It simply gives something to do when bored. Either way, there is only a slight issue to level cooking to 300, need specific kinds of fish if I remember correctly, mostly from bay of storms in Azshara. Either they are sold on the AH, or not. I remember they implemented new receipts in Felwood from bear flank etc to level to 300, but for me it went grey at like 285. I like doing it along with fishing. Just sit in IF/Orgri depending on your faction and fish non-stop, you'll get there. And you might fish up those rare fish for the achievement, I got one in IF.

JaneLame

New member
../images/Emo45.gif

קוקינג יש לי רק על המיין, אבל פישינג יש גם על הפריסט וגם על ה-DK. אם לדמות יש יכולת ללכת על מים זה בזבוז לא ללמד אותה דיג. היא יכולה לדוג בכל מקום, זה נוח מאוד. אבל עשית לי חשק ללמד אותה גם בישול עכשיו. אולי בעתיד.

donotchoose

New member
אני מצאתי

שזה מאוד נוח להעלות ביחד גם וגם בהחלט אפשרי גם בנפרד :D

JaneLame

New member
אגב

גם אני זוכרת במעורפל שנתקעתי בבישול במעבר בין 290 ל-300 בערך, והייתי צריכה להרוג מלא תולעים גדולות בסילית'וס ברמה 65, רק כדי לזוז הלאה.

למעלה