Black eyed peas

dudester

New member
Black eyed peas

חברים, לא מצאתי שירשור בכל שני הדפים הראשונים! למעט 4 תגובות אומללות שקית' האריס תותח. הייתם? לא הייתם? בואו נחלוק. כמה רשמים מההופעה: - הסאונד השתפר בהדרגה עם ההופעה, בהתחלה פרגי ממש כאבה באוזניים, סה"כ נשמע אחלה מאיפה שאני עמדתי. - היה מאכזב שכמעט ולא היה באסיסט, לפחות ככה אני חושב למרות שבסוף ההופעה שניגנו בטוח היה גם בס. - אחלה הדרן, לא כמו כמעט כל הדרן משעמם שעושים בארץ. - מכרו כרטיסים ביציעים שהם פשוט ביזיון, בצדדים שלא רואים כלום כלום כלום ואי אפשר לעבור לדשא או שומקום אחר. - הפקה מטורפת, הכל א.א ושואו לפרצוף, שפשוט כיף לשמוע ולראות, היפ הופ בארץ פשוט נראה עוד יותר בדיחה אחרי זה. ואני לא מעריץ של הבלק אייד פיז. תורכם אמיגוס...

אני אגיב לגבי ההיפ הופ בארץ.

ההיפ הופ בארץ ברורו בדיחה, זה נכון. אבל אני חושב שצריך לדעת איפה לחפש. אם אתה כמוני, ואתה אוהב היפ הופ איכותי, אז מין הסתם לא תשמע את אלון דה לוקו. זה באמת מאכזב אותי לראות אנשים שרוצים לרכב על הצלחה ונעשים ל"ראפרים". אני אמליץ לך על מישהו שנקרא טאבו+, תשמע אותו, ותראה שראפ בארץ יכול להיות איכותי ומיוחד.

loltok

New member
אני לא חובב היפ הופ

אבל קוואמי פשוט מלך, לא יודע הוא לא נשמע כמו כולם.

Reign Of Chaos

New member
נכון, אבל:

הוא טוחן לעצמו את הסגנון. זה היה נחמד כשהוא פרץ עם הלהיט "ימים שחורים" ואחריו "הכל פה זה קומבינה", אבל אחרי זה כבר הבנו את הסגנון וכשהוא המשיך עם "10" המעצבן זה היה מוגזם, ומי ששמע את האלבום שלו בטח מבין למה אני מרגיש שהוא טחן את הצורה לצבעוניות-להקיא שלו. גם הטקסטי-מחאה שלו נראים לפעמים די דביליים, ואני לפחות מרגיש כאילו הוא ישב מול הדף והזיע מרוב שהוא התאמץ להוציא משהו שישמע כאילו הוא כועס על החברה. ושוב, לדעתי השיר "10" קבר לו את הקריירה.

loltok

New member
מסכים אבל..

רק בקשר לשיר עשר, אני חושב שהוא גאוני.

md2g

New member
קוואמי הוא אכן מלך אבל

עזבו אותכם שהוא מלך הוא מקליט לייב הרבה חומרים שלו והמתופף של קוואימי הוא אחד המתופפים הדגולים בערצנו לטעמי עידו בלאושטין הוא מתופף ענק והא גם ניגן ומנגן בהרכב מאוד מאוד מוצלחים טובים כחו לדוגמה את : useless id הוא היה המתופף הראשון שלהם הוא גם מנגן במידנית פיקוקס הוא מנגן בהרכב שאני אישית ממש אבל ממש ממליץ לשמוע אותו ואפילו חובה לאוהבי גאנר הסקא הוא הרכב מצוין וקוראים לו The Hoodska Explosive

md2g

New member
למען ההגינות אני משאיר לכם

את המייספייס של הלהקה תתענגו על מוזיקה איכותית מאוד דברים שאישית אני לא מאמין שיכלו ליצור בארץ זה ממש נשמע כאילו זה מחול ויש לזה סאונד פשוט מוצוין אני ממש ממליץ על החברה האלה בחום http://www.myspace.com/hoodska

dudester

New member
קוואמי מלך בתור בנאדם

ובתור אחד שדוחף מוזיקה בארץ ויש לו אופקים מוזיקליים רחבים, אבל ראפר טוב הוא בטח לא. ואני מת על קוואמי, פשוט צריך להיות אובייקטיביים. חוץ מימים שחורים הדברים שלו באמת לא להיט וזה לא קשור לאיכות נגנים והפקה, פשוט לא ראפר מוצלח.

Reign Of Chaos

New member
טאבו+ הוא סבבה.

לצערי כשמו כן הוא- אף אחד לא מדבר עליו ובקושי מכירים אותו. אלון דה לוקו בדיחתי באמת, אבל עם הצלחה בוא לא נתווכח, עובדה שהוא מעביר יופי את הזמן לילדים קטנים, וכאלה יש גם בארה"ב, תתפלא. אם מישהו רוצה היפ-הופ טוב, שישמע שב"ק ס'. מעין ביסטי-בויז מקומיים (תלוי בתקופה). ממה שהבנתי ההופעה של הבלאק-אייד פיז הייתה פצצה ממש.. אני אישית אוהב אותך, מעין מכונת להיטים זמנית כזאת..

Mystic Dragon

New member
שבק ס'-

תסלחו לי, אמנם לא שמעתי הרבה חומר מקומי [כדוגמת אלג'יר], אבל לפי דעתי הענווה שבק ס' היה ונשאר ההרכב הטוב ביותר שיצא מפה.

WinterZ

New member
ולפי דעתי ההרכב הכי טוב שיצא מפה

זה בכלל Dissonant / Whorecore ... =]

Symbolic

New member
היפ הופ

ה"ראפ" בארץ מצחיק. נהיינו כ"כ מושפעים מארה"ב, וזה לא דבר טוב. כל התרבות היפ הופ עם הג'רזי של ההוקי והגורמטים והג'אנטים של האוטו והבנות שרוקדות ומפזרים עליהם דולרים במזומן מגעיל אותי. תרבות מטומטמת שעושה כסף על טמטום ההמונים. טקסטים נבובים, שום ייחוד במוסיקה, אותם ביטים עם אותם מסרים טיפשיים וקליטים. כל משפחת טאקט ושאר הליצנים פשוט מבחיל. איזו רמה נמוכה. ממש מזכיר את התרבות האמרקאית שמעלה בי גועל כל פעם מחדש. פשוט טיפשים מתלהבים - כמיטב המסורת האמריקאית. כ"כ נבוב וחומרני. יאכס. יש הרבה היפ הופ טוב בעולם וגם בארץ.יש הרכבים מעולים מאירופה, במיוחד מצרפת ואנגליה (אם מישהו פה שמע על מאטאפיקס שאגב בקרוב מגיעים לארץ). בארץ - הדג נחש (זה יותר היפ-הופ עם הרבה פ'אנק אבל ניחא). אפשר להגיד שקוואמי בתקופתו הישנה (מאוד), חלוצי החלל כמובן כמובן שבק ס' האגדיים, וכמובן מוקי שהוא גאון לטעמי, ועוד רבים וטובים. אפשר אפילו ללכת עד "הרביעייה הפותחת" ושות', למרות שזה בעיה להשיג חומרים שלהם. אם באמת נחפש - תמיד נמצא דברים טובים, אפילו שצריך לעבור את מעטה הגועל שקיים היום בעולם.

Reign Of Chaos

New member
נכון, אבל-

בוא לא נשכח שגם שב"ק ס' הסתובבו בתקופה מסויימת עם חליפות הוקי (ע"ע נימי נים). חלק גדול מההיפ-הופ זו ההתלהבות האמריקנית-משו, אני דווקא אוהב את זה, אבל זה עניין של טעם. anyway, בקשר לסאבלימינל-הצל-דה לוקו: זאת בדיחה מהלכת, אין ספק.

Symbolic

New member
לגבי שבק

שים לב שאת מוקי/פילוני/ג'יימס לא ראית יותר מידי עם כל הדרעק הזה של הלבוש. זה יותר היה נמרוד רשף ה"מגניב" (יואו יואו יואו ששטוס יואו). וחוץ מזה - שנות ה-90 היו אחרות. רוצה סטייל מגניב של היפ הופ? הסטייל הישן של הטריינינג עם הנעלי אדידס סגנון RUN DMC וזה. מגניב לפנים. שוב - פעם.

Reign Of Chaos

New member
ללא נושא

זה נכון שה"מגניבות" של נמרוד רשף הייתה מוחצנת וילדותית מדי (פסי מלחמה מתחת לעיניים וכ'ו..) אבל לדעתי הוא היה בורג חשוב בדיסק השני, עיצב את כל השוני שהם חוו ולדעתי אפילו לטובה. למרות כל הקטע של הששטוס-ערוץ-הילדים שדי דפק לו את התדמית, לדעתי הוא עדיין תותח. RUN DMC הם גם טובים, מאוד גרובים כאלה, מקפיצים... אבל הסגנון הזה כבר חלף מהעולם די מזמן.

אוקיי...

זה שלא מכירים אותו אומר שהוא לא טוב? בארץ מדברים ומכירים רק זבל, ראה אלון דה חארטה. ושב"ק ס' הם סבבה לגמרי, הייתי מעריץ שלהם, אבל בגדול, הם לא עושים היפ הופ.

md2g

New member
ויש עוד להקה ממש מצוינת

של היפ הופ בארץ ולפי דעתי היא אפילו יותר טובה משבק ס ' אני מדבר על parvarim refugeez להקה מצוינת היא מנגנת היפ הופ בליוב ובזמן הקרוב הם הולכים להוציא דיסק משובח ברמות גם להקה שאני אישית ממליץ עליה בחום רב רב רב מאוד

למעלה