Best Of September Mixtape

חולוני

New member
Best Of September Mixtape

אז שוב הגיע סוף החודש והגיע לסכם אותו במיקסטייפ של המיטב של חודש ספטמבר. המיקסטייפ נמצא בבלוג של הפורום/קומונה. הטראקליסט: 1. קוואמי והחלבות עם מיקי שביב - שפוי מלחמה 2. Spank Rock & Benny Blanco Feat. Amanda Blank - Loose 3. Wale - Nike Boots (ההחתמה החדשה בלייבל של מארק רונסון, הוא מופיע בתחילת הקליפ של Valerie) 4. Clipse Feat. Dwele - Flashing Lights (Remix) 5. Kin Feat. Pharrell - Goodfoot (הפקה חדשה של הנפטונז) 6. The Roots Feat. Dice Raw & Malik B. - Here I Come (השיר משנה שעברה אבל הוא נמצא בפסקול של SuperBad ולכן הוא כאן) 7. The Mitchell Brothers Feat. Franz Ferdinand - Slap My Face 8. Shiny Toy Guns - Don't Cry Out (The Teenagers Remix) 9. Yelle - Je Veux Te Voir 10. White Rabbits - The Plot 11. The Wombats - Let’s Dance To Joy Division 12. Cuban B - Bohemian Rhapsody (קאבר לקלאסיקה של Queen) אתם מוזמנים להגיב.

dsol

New member
הקאבר של Cuban B פשוט יפייפה !_../images/Emo189.gif

שמעתי אותו לא מזמן במייספייס שלהם... ממש אהבתי ! הבנתי גם שצריך לצאת/יצא להם דיסק.... נשמע מעניין

חולוני

New member
יצא הדיסק.

קוראים לו Hero Wannabeez, קניתי אותו שבוע שעבר והוא מעולה. מומלץ בחום. תשמע את המיקסטייפ.

dsol

New member
ולתגובתי המלאה ../images/Emo9.gif_../images/Emo189.gif

1. קוואמי והחלבות עם מיקי שביב - שפוי מלחמה שיר ממש חמוד, אומנם אני לא חובב היפ-הופ וכו' אבל קוואמי תמיד היה חביב עלי 2. Spank Rock & Benny Blanco Feat. Amanda Blank - Loose 3. Wale - Nike Boots (ההחתמה החדשה בלייבל של מארק רונסון, הוא מופיע בתחילת הקליפ של Valerie) 4. Clipse Feat. Dwele - Flashing Lights (Remix) 5. Kin Feat. Pharrell - Goodfoot (הפקה חדשה של הנפטונז) 6. The Roots Feat. Dice Raw & Malik B. - Here I Come (השיר משנה שעברה אבל הוא נמצא בפסקול של SuperBad ולכן הוא כאן) 7. The Mitchell Brothers Feat. Franz Ferdinand - Slap My Face כמו שרשמתי למעלה.. לא חובב היפ-הופ וכו'... אז לא ממש התאהבתי בשירים הנ"ל וגם לא השקעתי בשמיעה חוזרת 8. Shiny Toy Guns - Don't Cry Out (The Teenagers Remix) ממש חמוד ! אומנם זה מיקס... אבל הוא יפה, אני אשמח לשמוע את המקור גם כן
9. Yelle - Je Veux Te Voir כל כך חמוד
טיפה מזכיר את טרי פויזן
ובכלל.. צרפתית ! נראה לי האהוב עלי במיקסטייפ הזה יש מצב לעוד כמה דברים שלהם ? 10. White Rabbits - The Plot האמת הכרתי את ההרכב הזה כבר.. לא הכי התלהבתי אגב...יש קשר למטריקס ?
11. The Wombats - Let’s Dance To Joy Division ואי שיר מקפיץ ! מאוד מהנה בכל מקרה.... 12. Cuban B - Bohemian Rhapsody (קאבר לקלאסיקה של Queen) כבר רשמתי.. מעולה ובכלל הרכב מעניין

הנה תגובות

אוף... תפוז החליטו לשגע אותי וזה עושה לי בעיות אז אני לא מעתיקה את השמות של השירים 1. דווקא הפתיע אותי, אל הדברים הקודמים ששמעתי של קוואמי לא התחברתי במיוחד, ואת זה דווקא די אהבתי 2. נחמד, לא מלהיב במיוחד בהתחשב בעובדה ששמעתי כבר מליון כאלו... חביב לא מעבר 3. שוב חביב, לא היסטרי 4. זה כבר יותר נחמד 5. אוי מגניב
אהבתי 6. את השורשים אני אוהבת, יש לי אלבום שלהם איפשהו.... שיר מגניב, אני חושבת שהכרתי אותו ממקודם... 7. נחמד, צריך לשמוע כמה פעמים כדי לעכל... 8. אחלה שיר, אהבתי את הרימיקס 9. אוי חמוד, המקצב שלו מזכיר לי שיר אחר בהתחלה 10. מכירה כבר, שיר מצויין ובכלל כל האלבום עצמו נהדר. 11. אוי מעולה אפשר קצת פרטים? 12.חביב, אין אבל על המקור... אחלה אוסף יצא הפעם, אני חושבת שנהנתי ממנו יותר מהוקדם

למעלה