Best birthday e v e r!

Best birthday e v e r!

סתם משהו שמתחשק לי לחלוק איתכם אז בערך ב6 אני וחברה שלי הלכנו לקניון, וואי אין לכם מושג כמה קנינו וכמה כסף הוצאנו חחחחחח היינו איזה 4 שעות בקניון ורוקנו אותו לגמרי חחחח אחר כך הלכתי לליאור ואני כזה נכנסת אליו והוא נבהל מכמות השקיות חחחחח ראינו ביחד את האירוויזיון (אוסטריה!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!! האוסטרי המשוגע גרם לאחותו הקטנה לבכות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הדבר הכי קורע שראיתי אי פעם) בריטניה 0 נקודות!!! אוף!!! כל כך אהבתי את השיר הזה!!! חחחח הגענו למקום אחרון חחחחחח חפיף... שנה הבאה יהיה יותר טוב גם השיר של ישראל היה נחמד טוב, האירוויזיון זה לא החלק המעניין הגעתי הביתה באיזה 2 בלילה ואז כזה הפלאפון מצלצל אני גמורה מעייפות זוחלת לפלאפון ו... Darius היתקשר להגיד לי מזל טוב!!!!!!! דיברנו איזה חצי שעה והוא הכי חמוד ב ע ו ל ם והוא הכי מצחיק ב ע ו ל ם ואני עד עכשיו לא מאמינה שהוא היתקשר הוא גם אמר שהוא נתן למל (החברה הכי טובה שלי... היא גם נתנה לו את המספר) מתנה להביר לי

Miss Kitty

New member
אממ.. ../images/Emo4.gif

דריוס? באמת? אפשר לדעת למה הוא התקשר? מישהו נתן לו את הטלפון כשהוא עמד לידו או משהו? זה מה זה לא נשמע הגיוני.....

לא כשהוא עמד לידו

חבה שלי פגשה אותו שלשום או אתמול (כמו שהי פוגשת אותו כל יומיים וחצי
גמני רוצה!!!) ומתי הוא התקשר?? זה היה 2 כאן 12 בבריטניה עם אני לא טועה) הוא עושה כזה: didnt want to miss the date כזה מ ו ת ק וכן, גם לי זה לא נראה כזה הגיוני
ניסה להפתיע אותי והצליח ב ג ד ו ל

../images/Emo13.gif יותר מחמוד../images/Emo3.gif

אני כזה מתחילה לבכות מהלחץ והוא אומר כזה: don't cry on your birthday ואני עונה לו: ok ok ומתחילה לבכות... חחחחחחחחח קרע אותו מצחוק

Mrs James

New member
אזיה חמודדדדדדדדדדד

וואי איזה כיף לך!!! אני חולה על דריוס..והוא גם חתיך!!!!!

הוא יותר מחתיך../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

הוא מושלם
והיום הופעה אחרונה של ה Dive in tour ויש לי כרטיסים במקומות מ ע ו ל י ם ואני לא הולכת

Anat L

New member
היי...לא יצא לי עוד לדבר איתך../images/Emo3.gif

מי את<? יש לך מסנג'ר או איי סי קיו?

Anat L

New member
נו אז תורידי...

יהיה לך קל יותר לדבר עם חברות מהאינטרנט... או שאת מנסה להתחבא ממישהו?

למעלה