Barcelona - קאבר

Teo Toriatt

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo70.gif וואו

ביצוע מצויין! ברור שמעכשיו אתה מצרף את זה להופעות... שאפו גם לזמרת האופרה כמובן, איך היא מגיעה לטונים האלה? נשברו לי המשקפיים

theOlive

New member
לצרף את זה להופעות...

לא יתאפשר (תזכור שזה פלייבק של תזמורת וקולות מוכפלים), אבל היה כיף לעשות את זה!

Hikary

New member
או מג"ד! זה מדהים!

יש לך קול ממש קרוב לשל פרדי:) ולה יש קול צלול ואיכותי=]

theOlive

New member
תודה רבה

אני חושב שהקול שלי שונה מהותית משל פרדי, אבל הפתעתי את עצמי בזה שעמדתי באתגר הזה. מג"ד זה לא מפקד גדוד??

Hikary

New member
חה..כן=]

כאילו OMaGoD!!! אז..או-מה-גד. אז או מג"ד. P: קיצור ברור שאין לך את הקול של פרדי-אבל עמדת באופן מרשים באתגר הזה. =]

theOlive

New member
אנחנו מופיעים עם זה בשישי ב 19:40 בערוץ 9

אם מעניין אתכם לראות את זה.

theOlive

New member
זה כן

התוכנית היא ברוסית, הראיון בעברית והשיר באנגלית וספרדית. תכינו דרכונים!

MichalEe

New member
../images/Emo6.gif

הזדמנות טובה ללמוד כמה שפות, כמו עברית ואנגלית...

VC820

New member
יפה מאוד!

קאבר מאוד יפה לשיר המקורי. אורית מצוינת. וברצלונה בכלל מדהימה...אני מת לחזור לשם.

cockta

New member
כיף לשמוע אותכם :)

נהדר!! ואני לא אשכח לצפות היום בערוץ הרוסים D:

khammel

New member
מ-ע-ו-ל-ה-!

תשמע, אוליב, אתה כל פעם מרשים אותי מחדש. זה נשמע ממש טוב ולרגעים אתה ממש נשמע כמו פרדי. שאפו. את הביצוע של אורית קצת פחות אהבתי. לא שהיא לא טובה, אלא שפשוט היא לא מספיק טובה ביחס למקור -- ואחרי הכל, היא צריכה להיכנס לנעליים גדולות באמת. לא שלהיכנס לנעליים של פרדי זה קל, אבל נדמה לי שקצת יותר קל לעשות פרדי מאשר לעשות מונסרט קבלייה.
בכל אופן, מאד נהנתי להאזין ואני מקווה שתקליט עוד פנינים שכאלה.

MichalEe

New member
../images/Emo13.gif

נכנסתי להודעה כל-כך הרבה פעמים ושכחתי להכנס לקישור עד עכשיו... אבל עכשיו שמעתי וזה ביצוע ממש ממש ממש אבל ממש מצוין! :) שומעים באופן ממש ברור שאתה נשמע כמו פרדי - וכשלא נשמעת כמו פרדי הצלחת להכניס קצת רוקנרול, וזמרת האופרה נשמעת גם ממש טוב, כפי שאמרו כבר לפניי.

למעלה