AXN התרדרו ועכשיו הם לא שווים כלום

מסכימה חלקית....

כי יש תוכניות טובות

shellydeez

New member
היי, קודם כל ברוכה הבאה!

אני לא יודעת על התקציב של הערוץ אבל מה שכן אני יכולה להגיד לך שהערוץ הוא בין 10 הערוצים המובילים של הוט וה6 בדירוג בשנת 2004. פורים שמח
שלידיז

KeReN 0R

New member
כי הסדרה נגמרה...../images/Emo7.gif

ועכשיו יש עוד פעם שידורים חוזרים בימים א'-ה' בשעה 13:40 חבל שלא המשיכו את הסדרה.....

ChipiM

New member
ואני לא ראיתי את הפרקי סיום.. :X

והכל בגלל הבצפר המעפן שלי שמסיימים שם מאוחר ועד שאני מגיעה הביתה (אוטובוסים וכל זה) כבר נגמר :X [או בגלל שיש לי פעולה באותה שעה :X] באסה :\ ועכשיו בכלל אני לא אוכל לראות.. איזה שעה מעצבנת! :X

dan the man

New member
גם אני...

ה2 פרקים אחרונים באים ב2 חלקים אז ראיתי רק את חלק א ושכחתי להסתכל את חלק ב אז יש מצב לספויילר בפרטי או לא בפרטי ? מישהו? ודרך אגב פעולה של מה? תנועה כלשהי?

ChipiM

New member
אני מדריכה בצופים =)

ראיתי בפרטים שלך שגם אתה בתנועת נוער.. באיזו תנועה אתה?

KeReN 0R

New member
הסדרה גם ככה נגמרה...

אז ככה: בפרק לפני אחרון: ארנוד מוחזק כאסיר ע"י ארגון קריסליס, והוא מבקש מדריאן לעזור לו לברוח בתמורה לתרופות נגד תמידית כנגד שיגעון הכספית. בפרק האחרון: אחרי שהם עוזבים את הסוכנות עקב הבדלים קשים עם המנהל, דריאן והשומרת מחליטים לחזור כדי לעזור לעצור את ארגון קריסליס מלהשמיד תרופה אפשרית לריפוי סרטן. בסוף לא הוציאו לדריאן את הבלוטה אבל הפסיקו לו את שיגעון הכספית

dan the man

New member
כן בערך...

הם שווים וזה דווקא ערוץ טוב אבל הסדרותש היו פעם בהרבה יותר אהבתי ... כי פעם אהבתי משהןו כמו 8 סדרות ועכשיו 3 בקושי

למעלה