AvantGo

PuRe in§anitY

New member
AvantGo

הורדתי את התוכנה AvantGo העלתי דף לאינטרנט עם טקסט בעברית, כאשר העלתי אותו לפאלם דרך AvantGo , הוא הציג לי אותו בצורה הפוכה: שלום עולם , עולם שלום .. בקיצור הגעתי למסקנה שיש צורך לחפש תוכנה שתהפוך את הסדר.. בשביל שהוא יוצג בפאלם בצורה נורמאלית.. האם מישהו מכיר תוכנה שיכולה לעזור לי?

yaniv79

New member
הבעיה לא באוונטגו אלא באתר בעברית

אני משתמש באוונטגו ורוב האתרים בעברית מסתנכרנים כראוי. עדיף להשתמש בגירסת האוונטגו הקודמת ( מה שהופץ עם דגמי הVX ) כי בגירסה האחרונה יש בעיה של מילים מחוברות.

AYELET1

New member
אלו אתרים בעברית שאינם

מיועדים לפאלם אתה מצליח להעלות בסדר מילים נכון??? חוץ מוואלה ומנענע (אם הוא חי עדיין)

PuRe in§anitY

New member
אגב,

האתר של וואלה עושה מלא בעיות.. ולרוב יש בעיות להעלות אותו לפאלם.. זה רק אצלי?

PuRe in§anitY

New member
אני יודע...

זאת הייתה השאלה הקודמת שלי אם אתה זוכר , המילים היו מתחברות לי.. אני משתמש בגירסה 3... המילים כבר לא מתחברות.. אבל הכל יוצא הפוך.. איזה אתרים בעברית מותאים לפאלמים חוץ מוואלה?

Net0a0

New member
פתרון (נראה לי)

לא בדקתי את זה, אבל לדעתי אם תורידי את BackHack מהאתר הבא, זה יסתדר.

Net0a0

New member
סליחה, טעות...

זה הופך את הסדר בתוך המילה...

יש הבדל ביו גלישה לסנכרון בקריאת עב

בסינכרון אתר וואלה עובד טוב עם העברית הבעייה שאין מספיק אתרים בעברית לסנכרן , כמו כן באמצעות המודם ניתן לרענו את הדפים מוואלה ולהתעדכן בזמן אמת.באתרים אחרים בעברית בגלישה באמצעות מודם יש בעייה בכיוון העברית. באמצעות תוכנת eudora web ניתו לגלוש בעברית באתרי תפוז אבל יש להחליף את הקידומת מ 78 ל www . תוכנת הבלייזר לא עובדת עם העברית של הראל וחבל (יניב לתשומת ליבך למרות שאתם לא נותנים שרות לגלישה אני בטוח שאתה יכול לטפל בבאג הזה חבל שהעברית של כלנית כן ושלכם לא.

yaniv79

New member
אני מארגן מודם סלולרי ליום ראשון

ואנסה לבדוק את הנושא. אתה פשוט הלקוח הראשון והיחידי שמעלה בפני בעיה בשימוש בבלייזר. עד העידכון האחרון של העברית ידעתי על התנגשות עם האוונטגו והיו מס´ לקוחות שאמרו לי שגלישה עם הבלייזר עובדת וזה התחליף שלהם.

למעלה