AUTOPORTRAIT

moti80

New member
AUTOPORTRAIT

אוטופורטרט שלי...תתבוננו קצת...תגיבו, ספרו מה נראה לכן שאומר כל סמל וסמל - אני כבר אסביר מאוחר יותר את משמעות הסמלים בעיניי. אתם מוזמנים גם להתייחס לטכניקה ודרך ההצגה של הדברים מחכה לתגובות יקיריי... שלכם, שמש מוטי

Y A E LY

New member
יצירה אישית מאוד

שאהבתי אבל אני לא יכולה לדבר עליה יותר עד שאתה לא תדבר עליה יותר הכל כאן נורא אישי ושלך...

moti80

New member
מעניין אותי לראות איך כל אחד מבין>

את הסמלים המוצגים כאן.... תכתבי מה שבא לך - נראה עד כמה עולם הסמלים שלנו דומה / שונה. שמש מוטי

Y A E LY

New member
אני מעדיפה לא לנתח את היצירה שלך

כיוון שאין טעם כל מה שאני אכתוב במקרה הזה יהיה הבלים לא משנה כמה טובה אני בלהתח תמונות- אם אתה רוצה דוגמא לך לתמונה שלי החיים לא תמיד ירוקים נסה לנתח אותה ואז קרא את הניתוח שלך יש דברים שאין להם ערך בעיני וניתוח יצירה כזו הוא אחד מהדברים האלו וזאת בשל אופיה היחודי- זה כמו לנתח את היומן הפרטי שלך בתור יצירה ספרותית... רק אתה יכול לעשות את זה ומי שחולק על דעתי מוזמן לנתח במקרה זה לא אני...

moti80

New member
אין בעיה, מכבד את דעתך

אבל אני רוצה לחכות עוד קצת ולראות תגובות :) שמש מוטי

Y A E LY

New member
מסכימה איתך

אני קצת מכורה לאידיאולוגיות-אם יום אחד ארד מהאידיאולוגיות המטורפות שלי אנתח את היצירה שאהבתי מאוד בשמחה רבה...

מוטי

"הכל התחיל ביום רביעי בהיר אחד בחודש כיסלו. אמא שלי הרגישה פתאום כאבים בבטן...הרופאים ניסו להוציא אותי אבל היה קשה...קיבלתי מכה בברך כשרכבתי על האופניים...סיימתי את הבגרויות בממוצע כזה וכזה...התגייסתי לככה וככה...התאהבתי בדנה´לה ככה וככה...שמש מוטי" אני אוהב אותך מוטי :)

moti80

New member
הכל התחיל ביום קיצי וחם החודש סיוון

דווקא.... ונולדתי בכלל בניתוח קיסרי... כן, סיימתי בממוצע כזה וכזה וגם התגייסתי להמון ככה וככה. את דנה´לה אני בכלל לא מכיר (היא ג´ינג´ית? אני אוהב ג´ינג´יות...) אוהב גם אותך שוודי פריך שלי שמש מוטי

danbros

New member
היי כאן דנה´לה,

ואני לא ממש ג´ינג´ית אבל זורס דם ג´ינג´י בעורקיי (אבא שלי ג´ינג´י)... מוטי רציתי לאמר שהפורטרט נראה טוב אבל הפריע לי צילום ששמת בצורת לב. מאד צרם לי לעין, הלב, אולי משום שימוש היתר שהוא עבר באמנות הקיטש..

danbros

New member
חלילה, אין כל רע רע בקיטש

אבל אני משום מה פחות מתחברת אליו.

moti80

New member
קשוחה הא? מהקשות להשגה...

אותך לא ניתן להמיס בפרחים ושוקולד? שירים ומכתבים בטח גםם לא עושים לך את זה... מה עם מילים מיוחדות שלוחשים באוזן (לבחורה מיוחדת!!!)? את יודעת מילים קיטשיות כאלו כמו...כמו...נו, שלוש המילים האלו. שאומרים בסרטים :) בחייך...כשמאוהבים, אז כמעט כל אחד מצייר לבבות על דף (במיוחד כשמדברים בטלפון) ואם ממש אז מציירים על בלוק ציור...ואם עוד קצת אז על קאנווס...ואם עוד קצת אז עושים על קיר....ואם ממש ממש ממש אז מוצאים איזה בניין לצייר עליו וכמובן, במובן שאפשר לחצוב בתוך הר!!! אני אישית אוהב לעשות לבבות משוקולד (יאמי)... מה אומרת? אולי מכל האפשרויות האלו, כשמישהו ירצה להביע משהו אליך בעזרת לב אז כן תתחברי? שלך, ברגשות ל-ב-ב-י-י-ם שמש מוטי

מוטי´נקה

התמונה די הזכירה לי את התמונות המשפחתיות שעושים למישהו ליומולדת
כנראה שעולם הסמלים שלנוקצת שונה (מעבר לכמה סמלים אוניברסליים דוגמת הבאגט
) אתה רוצה שאני אגיד לך את דעתי בנוגע לביצוע הטכני? אפרת

moti80

New member
../images/Emo26.gifאו קיי - הסבר לקולאג´../images/Emo36.gif

אז ככה שמי מוטי שמש וזו שמש הקונוטאציות (באמצע) שלי (ושל מי שמכיר אותי היטב) התמונות השזורות ברקע, הן נקודות שונות בחיי - מהיותי זרעון קטן, בהגן דרך התיכון, הצבא ועד לא מזמן :) מצוייה ביצירה האהבה הראשונה (מי שקרא אז זו אותב בחורה שבזכותה חוויתי את "החזיון" - מי שלא קרא מוזמן לקרוא כאן). יש שם תמונה שלי מהגן שאני מאוד אוהב עם הטנא. התמונה עם הבאגט היא תמונה שיש רבות לדבר על מקורותיה, הרקע והסיבות לצילומה (בנוסף לעוד כ 20 תמונות דומות) אם תרצו אעלה את כל היצירות הסופיות (ציורים) שנעשו בעקבות לרעיון שעלה במוחי בסוף לימודי בתיכון. כמובן שמצויות תמונות עם החברים שכל כך קרובות לי (כולן מימי הולדת שלי) בנוסף מצויים סמלים מהפזורים על שטח היצירה: המברשת - אין כל כך מה להסביר, זהו הכישרון שלי בציור וביצירת דברים (כמו התמונה שאני על פיגומים מצייר תפאורה ליד). כוס המים - טוב, זו תכונה שהוחלט עליה פה אחד ע"י חברי ומשפחתי. לטענתם אני כמו מים - מקבל את הצורה של היכן שאני נמצא - אם תרצו תוכלו לקרוא לזה "כושר הסתגלות" הן למקומות והן למצבים. ואחת שהסבירה זאת בצורה נוספת - קראה לי דיפלומט.
המפתח השוודי - מייצג את היכולת המופלאה שלי שאפילו אני מתפלא מימנה לפעמים לתיקון דברים. אני מבקר אצל אנשים ורואה משהו שבור ועד שאני עוזב הוא מסודר...מן דחף כזה לחקור איך הכל עובד ומורכב ולהחזיר אותו לפעולה.
הכרטיסיות - מבטא יכולת אחרת שלי לזכור ולהתעניין בנושאים רבים. "כמה חודשי לידה יש לפיל?", "מוטי, איך בונים פצצת אטום?" ומכל מיני מידע שאף אחד לא ממש זקוק ביומיום (כמו גם כזה שכן נחוץ) - וכשצריך....באם לשאול את מוטי
. והוא שולף כמו ממתקן כרטיסיות את התשובה הנחוצה.
את הורד צריך להסביר??? - אך...הרומנטיקה...פשוט מת על זה!!!
כשלעצמה, היצירה אינה מקיפה את כל תחומי חיי ואת כל התכונות והרעיונות. מי יודע, אולי יבואו עוד בעקבות יצירה זו....
זהו...בטח עכשיו קצת יותר ברור.... שלכם שמש מוטי

מוטי - חוות דעת על הביצוע הטכני

אז ככה, הרעיון יפה אך הייתי מצפה שתאחד את האלמנטים לקולאז´ כי הם די תלושים בצורה הזו, מתוך ידיעה שיש לך שימוש בתכנות גרפיות ציפיתי שתאחד בין התמונות והחפצים בצורה כזו שהם ישתלבו ויצרו איזשהוא רצף בעל אמירה. אפרת

moti80

New member
אני גם חשבתי על זה. אבל אז הייתי

מאבד את האפקט של שמש קונוטציות. בד"כ - היא נעשית ע"י יצירת שמש במרכז ורשימת כל הדברים העולים בראש לגבי אותו מושג שהשמש משתייכת אליו.

למעלה