aquADEKs - ההודעה הרשמית! זה בכללית

chakiv

New member
תודה לגלויים../images/Emo13.gif ולסמויים../images/Emo98.gif:

תודה ל- orii שפרסם לראשונה את האקווהאדקס בפורום ונתן את הדחיפה הראויה לתחילת תהליך ההכנסה של האקווהאדקס לקופות. תודה לחברת מגפארם, לליאור לנגר וקרני גאוני אשר פעלו נמרצות להכנסת התוסף לארץ ואישור דרך משרד הבריאות. תודה לדליה אור על דחיפתה החזקה (
) של האקווה אדקס במשרד הבריאות ובקופ"ח כללית. לולא דליה, לא בטוח שהתוסף היה מאושר (
)כ"כ מהר במשרד הבריאות.... תודה לאיגוד וליעל נרדימון על היותם גב חזק ואחיד מול חברות התרופות, על שיחות הטלפון הבלתי פוסקות שהיו קשורות בצורה כזו או אחרת לאקווהאדקס
. לולא האיגוד, דברים היו נראים אחרת לחלוטין.... תודה לאייל צור מסופר פארם גבעת סביון ולרן סמואלוב מבימר"ק סמואלוב ברעננה על נכונותם להכניס את האקווהאדקס קפסולות וטיפות לארץ ולשווק למטופלים בזמן של מחסור. תודה לריקי על התמיכה בשעות המצוקה (
)... ותודה לכולכם על העדכונים, התשאולים, והיותכם הדלק המניע
אני מקווה שלא השמטתי אף אחד בתהליך, אבל כמו שאתם מבינים - היו הרבה אנשים שותפים. עכשיו לפרויקט הבא - סליין היפרטוני! To be continued... ורדית

sporTV

New member
ושכחת

תודה לילדיי ששיגועני עד היום
הרבה אנשים טובים עובדים קשה
למעננו, זה נותן תחשות טובה ומרגשת!! כייף לנו

b e c k y

New member
עידכונים מהשטח../images/Emo193.gif

טוב, אז ככה. היום הייתי אצל רופאת המשפחה שלנו
וביקשתי ממנה מכתב לרופא המחוזי.
היא נכנסה למחשב ותוך דקותיים הכניסה את כל הפרטים והודיעה לי בקול חגיגי שהיא עצמה יכולה לאשר את התרופה. הוד רוממותו המחשב מאפשר לה לעשות כן.
משם הלכתי לרוקחת ובידי דף אישור רישמי, ומרשם. היא הזמינה את התרופה שאמורה להגיע עוד השבוע.
נכון פשוט?
וגם משמח.

chakiv

New member
מעולה! טוב לדעת שזה הרבה יותר פשוט ממה

שכתבתי. ולמרות זאת, לכל שאר האנשים, בשביל לא להיתקל ב"בעיות" אפשריות, לא יזיק להוציא מכתב אוטומטי מהמרפאה שמבקש את התוסף....ליתר ביטחון... ורדית

למעלה