any ppl from italy?

shafan8r

New member
any ppl from italy?

i see lots of ppl from spain any one in italy im in mialno its like a ghost town now with the ferie ciao

פלינט1

New member
ערי רפאים?

מילנו ורומא אינן ערי רפאים. הן מוצפות בזרים שאינם תירים, ושהפרוטה לא בדיוק נמצאית בכיסם. אבל חוץ מאותם חסרי מזל או ממון (שזה בעצם מושגים נירדפים), עמדתי לנסוע לרומא גם אני בכדי לתרום לכלכלתה המתדרדרת של העיר הניצחית. ברם אולם, ברגע של שיקול דעת נדיר בימים טרופים אלו, זיק רציונליות קריר חלף במוחי המתאדה בעקביות, והרעיון להחליף ארבעים מעלות חום מילנזיות בארבעים מעלות חום רומאיות נראה לי כהגזמה מטורפת. לכן, ושימותו הקנאים (חוץ משלייפי הרומאי האגדי אך הנופש דווקא ביוון), אני בורח מחר בבוקר שוב. למה שוב? היות ועשרה ימי חופשה בדרום מרכז איטליה, וחזרתי הדואבת לצפון המיוזע והמצחין, הבהירו לי סופית שאין מה לחפש במדינה שעריה המרכזיות התחפשו לתנור לוהט. ובברכת אשרי ממציא מזגן, נצא עם שחר להרי האלפים הנמסים אף הם. פלינט.

Sparker

New member
אני יודע איפה נמצאים האיטלקים../images/Emo70.gif

הם פה במלגה!! והם מאיימים לעבור לגור פה... נסעתי היום עם שבעה איטלקים ואיטלקיות וחבר ספרדי לגרנדה. מה אומר לכם, כל הסטראוטיפים נכונים
רעשנים, עוברים יותר רמזורים אדומים מספרדים (שגם זה כפול ממה שתוכלו לדמיין), וכל הזמן מדברים על כדורגל או פאממה (רעב)... ניסיתי לדובב את אחת הבחורות ותמיד לקחו לה 20 שניות לחזור לנושא האוכל - מה יש, כמה, איפה, ומתי אנחנו מגיעים לשם... הם לא מדברים ספרדית אז עם הרבה אלתור הצלחנו לתקשר לא רע בכלל. הרעיון של הספרדי כדי שיבינו אותו היה לדבר יותר לאט ולחזור על עצמו... ועדיין עם החסרת האותיות המפורסמת של מלגה... אבל היה נחמד ו... חם
נ.ב. הם לא הכירו את הקובץ פלאש המפורסם... וכולם גם דאגו לקלל את ברלוסקוני... נו, הם לא נראים איטלקים

shafan8r

New member
yes i know where they are

also flooding the it. shores talking about italien nasty habits try finding somthing to eat at a crazy hour like 16 when everybody had lunch at 13 and the resturants open at 19 they have their times and nothing will make them change it

ninia1

New member
חחח...

אני מקווה בשבילך שכבר ברחת למרות שאומרים שיורד גשם בצפון.מצד שני אמרו גם שיהיה שיפור במזג האויר וזה עוד לא קרה. טוב, ידוע שאפילו האיטלקים בעצמם לא נוהגים להחזיק מהחזאים.PAZIENZA, נמות כאן כולנו לפני שתהיה הקלה. ואני חשבתי שחם בישראל הקרירה.מקללת את הטעות שעשיתי להשאר כאן ונשבעת שאם אני כאן בקיץ הבא אני עושה תוכניות בהתאם.

doram44

New member
פלינט יקירי...

הזהרו מהרי הקרח.הורי המדיווחים מהאלפים האוסטרים מדברים על התמוטטיות של גושי קרחונים. ......

למעלה