ano... יש לי שאלה... ^_^"

Riku FanBoy

New member
ano... יש לי שאלה... ^_^"

האם אפשר לפרסם פה ציורים וצביעות וכאלה או שזה a big no no?

Riku FanBoy

New member
יופי ^_^ יש טיפה ../images/Emo58.gif זהירות.

לא הבנתי את הקשר של הקוביות אבל ניחא... התקבלתי בזכות הצביעה הזאת לקבוצת צביעה של המאנגה של נארוטו שנקראת Zarosaki "בקרוב אצלם" XD מינוס הבקרוב אצלכם... XD

lgmtk

New member
הוא התכוון לעשות ../images/Emo103.gif שזה סימן

ההיכר שלו אבל יצא לו \קוביות| P: זה צביעה שלך?? מדהים O_O

renegader

New member
קצת ביקורת בונה אם לא איכפת לך :)

הלין ארט לא משהו -יצא דיי מחופף כזה זהו (אמרת קצת לא
)

Riku FanBoy

New member
XD בהתחשב בעובדה...

שהיה לי את הדבר הזה לצבוע => יצא לי די טוב הליין ארט. XD

renegader

New member
איזה מסך יש לך?

יש לך מסך CRT או LCD ? CRT זה המסך הגדול והשמן LCD זה המסך הדק והשטוח אני משתמש במסך LCD ואני רואה הרבה יותר גוונים כשאני מטה את המסך כלפי מטה (זה פונקציה מיוחדת של המסכים האלה ) ובתמונה הזאת את רואה הכל שחור ומדוייק אצלי רואים הרבה נקודות אפורות בגבולות של השטחים שמלאים בשחור בגלל זה צריך לעבור על הליין ארט בפוטושופ (או כל תוכנה אחרת ) כדי למנוע נקודות אפורות אם התקבלת לזארוסאקי תחטטי בשירשורים של שנארו בפורום של אחד הפרקים של המאנגה את תיראי על מה מדובר אם לא תביני תפני אליי במסר אני כבר יסביר הכל

Riku FanBoy

New member
תודה שירלי ^^" זה שריקו היא בת ..

לא אומר שגם אני כזה... XD מה לעשות שאין לי מסך LCD ויכולות שלי עדיין לא מפותחות יתר על המידה.. אני רק מנסה לעשות את מה שאני יכול עם מה שיש לי והם אמרו לי שזאת אחלה צביעה במירק.. אז אם זה בסדר מבחינתם אז זה סבמבה של צביעה בנתיים.. ^^" תודה על הביקורת הבונה, אני ייקח את זה לתשומת ליבי.

Riku FanBoy

New member
חוץ מזה..

אני בספק שאיזו שהיא פאן גירל תאהב את ריקו או כל דמות של בת, לצורך העניין, בדי אן אינג'ל. ^^" אני חושב שהן היו מעדיפות את דארק וידידיו הבישים ^^" בכל מקרה, תנו לי ביקורת גם על שאר הציורים שלי: http://rasenganmaster.deviantart.com/gallery/ אני אשמח לביקורת בונה עליהם ^_^

Riku FanBoy

New member
מוזר, זה עובד יפה מאוד מכל מחשב...

שניסיתי בו עד עכשיו ^^" מצד שני, מה אני מבין... על כל מקרה, אם זה לא עובד אז בבקשה...

למעלה