and we're back!

westend girl

New member
and we're back!

ממשיכים לברר מה השיר האהוב ביותר של דפש מוד על חברי הפורום, והפעם - האלבום הרביעי, Some Great Reward שיצא ב-1984. תזכורת למי שהספיק לשכוח: מצביעים בסקר לשיר המועדף מהאלבום וחוזרים לפה לספר מהו היה, למה, כמה ושאר ירקות. והפעם כאמור, Some Great Reward. ואלו המועמדים: Something to Do Lie to Me People Are People It Doesn't Matter Stories of Old Somebody Master and Servant If You Want Blasphemous Rumours דמט, זה מתחיל להיות ממש קשה
מי שפספס את הסקרים הקודמים עדיין מוזמן להצביע ולהשפיע.

וואיי וואיי זה לא היה קל ../images/Emo178.gif.

מה יהייה בהמשך????
. בכל מקרה אחרי התלבטויות הלכתי על Blasphemous Rumours. מילים שגורמות לך לחשוב,לחן מצויין ושבירת שיניים בלומר את שם השיר
. וברוכה השבה לפינה
.

Doriiin

New member
הוצאת לי את המילים מהפה ../images/Emo45.gif

כבר אתמול ראיתי את השרשור אבל לא הצלחתי להגיע להחלטה..דחיתי את זה להיום. התלבטתי עוד קצת.. ועוד... Blasphemous Rumours אותו נימוק כשלך
יש בשיר משהו אפל, והוא בעל צבע מיוחד בדיוק כמו שאני אוהבת.
זה מתחיל להיות קשה.. אני לא יודעת איך זה ילך כשנגיע לאלבומים המאוחרים יותר.

westend girl

New member
רגע רגע רגע

אז איך בתוצאות של הסקר יש הצבעה אחת ל-Master and Servant ואחת ל-Blasphemous Rumours?

MaKe NoIsE

New member
האלבום האהוב עלי ביותר של הלהקה !!!

הוא פשוט יצירה אחת גדולה !!!

MaKe NoIsE

New member
Blasphemous Rumours זה השיר המנצח.. אגב,

יש עוד אלבום שאני אוהב באותה מידה. Black Celebration אני חושב שהוא אלבום מדהימים מדהימים. קשה לי להחליט מי יותר טוב, מבחינתי הם אותו הדבר :)

יאמה

New member
התלבטתי בין שניים

Blasphemous Rumours בגלל המילים, בגלל הפיזמון שבטח עיצבן כמה אנשי כנסייה, בגלל שמבוסס על מקרה אמיתי. Somebody שיר אהבה הכי לא תלותי שאני מכירה. אוהבת מאוד את המילים.

westend girl

New member
טוב, אז גם אני התלבטתי קשות

בין Lie To Me, Blasphemous Rumours ו-Stories of Old ולאחר לילות ללא שינה (לא באמת) החלטתי שאני חייבת לשמור על כבודו של האחרון. כי הוא מקסים כי הוא מרגש כי יש לי אליו סנטימנטים מיוחדים מסיבות כאלה ואחרות וכי מותר לבחור רק אחד

eldorado

New member
מותר לבחור רק אחד?

אם זה היה סקר שלי, אני הייתי מוותר על הלילות ללא שינה (
), מכופף קצת את החוקים ובוחר פשוט שניים. וברצינות, אחלה בחירה.

hadaroosh180

New member
אויש התלבטנו בין אותם ששירים בדיוק!

אני ראיתי את הסקר רק היום אז אני עדיין חוקרת כל צליל וצליל שיוצא בין אם זה מהקלידים ובין אם זה מהקול המדהים של דייב (במיוחד ב- Lie To Me וב- Stories Of Old שאגב מבוצע פשוט בצורה מושלמת בגירסת 2009- Depeche Mode Delux Box Set)

eldorado

New member
הלכתי על People Are People

אולי לא בחירה מתוחכמת במיוחד אבל אני אוהב את השיר הזה וגם את המסר החשוב שהוא מעביר

DepecheModeIL

New member
אלבום עם כל כך הרבה יצירות

אבל הפשטות והקסם של Stories Of Old מנצחים פה, יחד עם זכרונות שהשיר הזה מעלה מתקופה אחרת בחיים. אגב יש חלודה על הכפתור של ה"שלח".

למעלה