And now for something trivial

• פותח הנושא ro99
  • פורסם בתאריך

ro99

New member
And now for something trivial

Just wanted to show you how behind the times I am. You've all seen it a million years ago at least and commented on it too, but I have only just seen 'The Bubble' and thought it was total shite. Clichéd and stereotyped, empty, unrealistic dialogue and unbelievable plot. Just thought I'd let you know because I'm sure you were wondering

eig

New member
Thanks for the review.

I haven't seen it yet. Obviously now it is less likely that I ever will.

odedee

New member
אל תאמין לביץ'.

זה לא סרט רע. לא הכל טוב, לא הכל אמין, אבל יש בו הרבה דברים טובים. ואיך להגיד, אחרי שהטרוריסט חסר-השם (בינתיים), יימח שמו וזכרו, רצח שניים ופצע כל כך קשה רבים אחרים, נראה לי ש"הבועה" דווקא מקבל עוד משמעויות.

ro99

New member
אחרי שיצא לי לראות סרטים ישראלים ממש טובים

זה ממש נפילה לראות משהו כל כך חובבני ומלא פיקשושים בסיסיים. פעם זאת לא היתה בעייה: סרט ישראלי = סרט בורקס. זה היה ברור ולא היו ציפיות. בשנים האחרונות למדנו שאפשר גם אחרת, אבל זה פשוט נעשה מסחרר: בין סרטים מעולים, מתחבאים סרטי בורקס בתחפושת של משהו אלטרנטיבי. הרמה שלהם כל כך נמוכה שאם סטודנט שנה ראשונה לקולנוע היה עושה אותם, היינו איכשהו מבינים. האירוניה היא שראיתי סרטי גמר של סטודנטים ישראלים לפני כמה חודשים שהיו ברמה מאוד גבוהה. השופטים ההולנדים כל כך התרשמו מהרמה שהמליצו על שיתוף פעולה עם בתי ספר לקולנוע ישראלים בכדי שיוכלו ללמוד מהם. באותו ערב שראיתי סרט מצויין (ואהבת של חיים אלבום, עבודת גמר של סטודנט...), ראיתי גם סרט גרוע של אבי נשר (עאלק לסבי, אבל שכחתי איך קוראים לו מרוב טראומה). אז אחרי הסרט של חיים אלבום ואחרי מדוזות, צורם לי עוד יותר מסרטים פשוט גרועים. זה כאילו ששכבה מסויימת של יוצרים שקועה עדיין במין time warp שבו אין צורך לחשוב או ליצור משהו בעל איכות מינימלית כי השם שלהם מספיק בכדי להביא צופים לאולם. מעין סלבריטי קאלט. ומה שהכי לא ברור לי זה איך הסרטים האלו נעשים מפורסמים. סרטים גרועים יש בכל מקום, אבל בארצות אחרות יש להם את ה-decency להבלע ע"י האדמה...

bulllli

New member
true true

but it is still better than nothing. we already know how clichéd they are.

בן זוגי הלא-יהודי הקנדי מת על הסרט הזה

צפה בו פעמיים. נהניתי לראות אותו נהנה. וגם אני עצמי נהניתי ישירות מהסרט.

TrigATUSA

New member
ברוכים הבאים למאה ה21

אכן, גם בגזרת הטריג נרשמה המנעות מצפייה בסרט

למעלה