And now for something completely different

• פותח הנושא ro99
  • פורסם בתאריך

ro99

New member
And now for something completely different

סרט חדש שקראתי עליו ב-Advocate: Can two straight men have sex with each other on camera? And if so, is it art? The new film Humpday explores the limits of male sexuality and what it means for two men to love each other. תקראו את כל הכתבה לפני שאתם מחליטים מה אתם חושבים על זה. רוצה לראות.

eig

New member
I wonder what if

לפני כמה זמן היה רץ איזה סרט על הבחור שהולך להתחתן ומחפש best friend. לא ראיתי את הסרט הזה, ובכלל כפי שהוצג היה נראה לי שהוא chick flick. עממה, הבנתי שהוא כן עורר עניין אצל גברים סטרייטים ללכת ולראות את זה. מעניין, אם Humpday יהפוך לטרנד ופתאום מלא best friends יתחילו לעשות סקס לצורך השעשוע. אם זה יקרה (which I doubt), לעניות דעתי, זה יוכל להיות פריצת דרך חברתית משמעותית ביותר. זה יוכל להשפיע על נושאים כמו אלימות מעמד נשים, אלימות בספורט, מעמד הומוסקסואלים וכיו"ב. very interesting

ro99

New member
קשה לי לראות תופעה המונית כזאת...

אצל נשים יש גמישות מינית הרבה יותר גדולה מאצל גברים (שזה קשור לקטע יותר גדול של מהות מיניות של נשים באופן כללי: נשים נדלקות פיזית מכל מה שזז בעצם, שזאת בעצם הדיעה הרווחת על גברים, אבל ההיפך הגמור למעשה נכון...). יש גם את התופעה האופנתית (ובעיני מגעילה, אבל זאת דעתי האישית) של כאילו-לסביות, שעושות, אבל במיוחד בכדי להדליק גברים (נפוץ אצל בנות עשרה+ מזן מחומצן וחובב dancing round their handbags). נראה לי שיקח עוד איזה 500 שנה לפני שרוב הגברים יפסיקו להביא משקעים של דורות לקטע של סקס ו/או רגש ויזרמו פשוט...

למעלה