Anatomy Trains© - Myofascial Meridians

Anatomy Trains© - Myofascial Meridians

הי, מצרף מידע על סדנא מרתקת בתחום הרכבות האנטומיות שתתקיים ב 9,10 במרץ. סדנא ייעודית לעוסקים בשיקום תנועתי הדבר החם הבא בעולם ההדרכה התנועתית הינו נושא ה MYOFASCIA ההבנה התפקודית והטיפול ברקמת החיבור שאינה זוכה לתשומת הלב הראויה לאור חשיבותה והשפעותיה על היציבה והתנועה. זוהי סדנא ראשונה מסוגה בארץ המקשרת את תחום הטיפול בפאסיה דרך התנועה. בגופנו קיימת מאסה עצומה של רקמת חיבור - פאסיה. ניסויים ומחקרים רבים מגלים לנו היום מהי הפאסיה ומה תפקידה בגופינו. אותה רקמה מחברת ועוטפת את כל גופינו כך שקיצור או פגיעה באזור אחד יכולים להוביל לכאב במקום אחר, כך גם לגבי השפעתה על התנועה, הידבקויות לא רצויות ועוד. דרך הבנה זו אנו נוכל לאבחן את המגבלה התפקודית, תנועתית ויציבתית ולהביא לפתרונה דרך תנועה. בסדנא זו המתאימה במיוחד למורים לתנועה ומטפלים, תקבלו כלים חדשניים ושימושיים אשר יביאו אתכם להיות מדריכים ומורים ומטפלים טובים יותר בעלי ידע נוסף בתחום חדשני זה - המיו פאסיה אשר לא נלמד בארץ עד כה. סדנא מרתקת שאסור לפספס קישור לפרטים

תום מאיירס תותח על!

לא ידעתי שהיו לו תלמידים ישראליים... אני אישית צפיתי 3 פעמים בסדרת הוידאואים של אנטומי טריינס (משהו כמו 15 שעות נטו , שלוש פעמים) ואני ממליץ בחום! לסדנא שכזאת אני לא יודע אם הייתי הולך עם ציפיות לצאת עם כלי עבודה משמעותיים. אני מניח שבסדנה כזאת אפשר לכל היותר ללמוד מה שלומדים מהוידאו ולא יותר - וזה לא באמת נותן כלים לעבודה אלא רק פותח את הראש ואת החשק ללמוד הלאה. אני לא מרגיש שאני מסוגל לטפל לפי אנטומי טריינס אבל בהחלט למדתי כמה טריקים חדשים ונקודת מבט חדשה ומעניינת על גוף האדם. התחום הוא עמוק מאוד וכדי לצאת עם יכולת ממשית לטפל לפי הדיציפלינה הזו צריך לדעתי לעבור קורס מלא עם טום מאיירס בכבודו ובעצמו הכולל המון תרגול ופרקטיקה. יבוא היום ויהיה לי את הכסף והזמן להיות תלמיד של תום מאיירס. עד אז - סדנאות, וידאואים, וספרים בתחום הם מבחינתי בגדר "טעימה" בלבד, הרחבת אופקים, אבל לא בגדר רכישת כלי עבודה שאני אעיז להשתמש בהם על מטופלים שמשלמים לי...

ועכשיו כשנכנסתי ללינק...

אני די מאוכזב למען האמת. גם את סדרת הוידאואים של body reading של תום מאיירס "טחנתי" כמה וכמה פעמים וזה עסק אפילו עוד יותר מסובך... המפרט של הסדנא הזאת מכיל בעצם את כל החומר שיש ב2 סדרות הוידאואים של תום ואפילו קצת יותר ולעניות דעתי נדרשות לפחות 50 שעות לימוד בשביל רק להתחיל(!) להפנים את הדברים, וזה יוצא מפיו של מישהו שהוא מאוד מאוד אוטודידקטי. כל זה ב18 שעות על 2 מפגשים?? בלתי אפשרי. זאת יכולה להיות חוויה מעניינת ומעשירה - אבל כלים של ממש יהיה קשה מאוד להפיק מהסדנא הזאת לדעתי.

למעלה