already gone כבר מקום 7 במצעד 10 הגדולים!:)

קלי קיבלה מעומדות ב-VMA

בקטגוריה "Best Female Video" Beyoncé "Single Ladies (Put A Ring On It)" Katy Perry "Hot n Cold" Kelly Clarkson "My Life Would Suck Without You"
Lady Gaga "Poker Face" P!nk "So What" Taylor Swift "You Belong With Me"

YugiBoy

New member
וואו איזה קרב קשה!

אני לא מאמין שהיא תיקח, אבל כל הכבוד לה שהשיר שלה בין המאסיב היטס שברשימה

WundeRKind

New member
דווקא לדעתה היא תיקח בליינד.

השנה הזוכים נבחרים 50 אחוז על ידי השופטים ו 50 אחוז ע"י הקהל. השופטים ללא ספק יתנו את המקום הראשון לקלי, ולגבי הצופים, אני חושב שהתחרות היחידה היא מול ביונסה בתאכלס. ככה שבסופו של דבר זה יהיה קלי מול ביונסה (ליידי גאגא וקייטי פרי יקבלו גבוה מהצופים, אבל מאוד נמוך מהשופטים)

lirongogo1

New member
ההפך ליידי גאגא וביונסה יקבלו גבוה גם ...

מהצופים וגם מהשופטים.. מיי לייף די מתגמד לעומת פוקר פייס וסינגל ליידיס אני חושב שביונסה הולכת לקחת את כול הקופה ואפילו את הוידאו של השנה כי הדוגרי מבחינה הפקתית,צילום,שפה קולנועית הרי ברור שהוא הזוכה.. כול הone שוט והמשחקי צבע.. משהוא נדיר.. ומיס גאגא מאוד אהודה בארצות הברית.. אבל נחזיק אצבעות.. ונצביע!

lirongogo1

New member
ההפך ליידי גאגא וביונסה יקבלו גבוה גם ...

מהצופים וגם מהשופטים.. מיי לייף די מתגמד לעומת פוקר פייס וסינגל ליידיס אני חושב שביונסה הולכת לקחת את כול הקופה ואפילו את הוידאו של השנה כי הדוגרי מבחינה הפקתית,צילום,שפה קולנועית הרי ברור שהוא הזוכה.. כול הone שוט והמשחקי צבע.. משהוא נדיר.. ומיס גאגא מאוד אהודה בארצות הברית.. אבל נחזיק אצבעות.. ונצביע!

MyDecember1

New member
../images/Emo118.gifאבל יש קליפים יותר טובים ממיי לייף

לדעתי לביונסה יש סיכוי גבוה כי ה נחשב לקליפ מאוד מצליח וטוב, ובתכלס הקליפים של פינק וקייטי יותר טובים משל קלי...

WundeRKind

New member
הישג לא רע בפני עצמו

אבל זה לא הישג בכלל בתאכלס, חחח... זה סתם בגלל שזה קליפ חדש. קליפ שנהיה מדהים יותר ויותר מיום ליום

lirongogo1

New member
למה AG לא נכנס למצעדים בuk??...

רשום בויקיפדיה שהוא משתחחר באמצע ספטמבר שם זה נכון?? זה די מאוחר ומה קורה עם ההשמעות בארצות הברית?? בהורדות מקום 46 באיטונס

הוא לא נכנס בבריטניה היא הוא משתחרר בספטמבר.

זה לא מאוחר, סך הכל עוד חודש. אולי היא תסע לקדם אותו שמה..

my kelly

New member
ראיתי את הקליפ של: already gone

בטלוויזיה פעם ראשונה.. :) :) :) האמת שהקליפ נראה מפעם לפעם יותר ויותר יפה.. (רק חבל שאין עוד אנשים שמשחקים בקליפ ולא רק קלי..) לא נורא .. חח

Jessica82

New member
כיף לך!

אני עדיין לא ראיתי..
והקליפ באמת נראה יותר יפה ככל שרואים אותו יותר

my kelly

New member
כן :)

אבל את יכולה לראות אותו ב-MTV מראים אותו דווקא הרבה אני לי היום יצא לראות אותו פעמיים..

למעלה