All in the game, yo פברואר 2023 – סיכום חודש 🧶🐊🌳🌛⛈️🍚🚙💘🕑

keren or5

Well-known member
(סליחה על האיחור)
אגב נזכרתי בקטע שירד בעריכה אבל לא בגלל זה אני חושבת מה שאני חושבת כי בכלל שכחתי מהקטע הזה
יאא איזה קטע חמוד! זה חמוד שסויר מדבר עם הוגו על קייט וזה חמוד שהוגו מנסה לנחם אותו!
אבל זה מצחיק אותי שהוגו קורץ לו (בגלל הקטע שירד בעריכה)
:-D נכון.

אני לא מצליחה לצטט את זה אבל את גאון שהבאת את הקטע שביקשתי עם הריב! איך עשית את זה! ואני חיפשתי את זה בעצמי המון זמן ולא מצאתי.
גם פה אני לא מסכימה איתך
נכון שהיו לו קטעים אבל הוא לא היה דוש אליה (להוציא אולי איזה 4 סצנות במהלך כל הסדרה ) אלא לאנשים אחרים
בגלל זה הקטע עם רפסודה מעצבן אותי כי אני מרגישה שזה בא משום מקום
כי חוץ מהקטע שהוא סחט ממנה נשיקה אני לא זוכרת קטעים שהוא היה דוש אליה מהקטע של נשיקה עד לקטע של רפסודה ואת ?
היה עוד קטע שהוא היה מגעיל אליה, אני לא זוכרת את הפרטים, אבל שהוא עבד עליה בשביל שהוא יוכל לגנוב את הנשקים או משהו. את צודקת הוא לא היה דוש אליה כל השלוש עונות, הרי כל הקטע עם הכלובים היה בעונה 3, נכון. אבל עדיין הייתה הרגשה שהוא על תקן הילד הרע (שכמובן מתנהג ככה כי הוא מצולק מבפנים מטראומת ילדות והוא כולו מושי מבפנים וכל זה).
ורגע אחד את רואה בהם זוג של מאויבים לאוהבים ?
אמממ... לא חושבת. היה בניהם פלירטוט ומתח מיני מההתחלה. כמו שאמרתי הוא על תקן הילד הרע אבל היה ברור שהוא מעוניין בה מההתחלה.
אבל יש גם את הקטע עם הקטעים הבאים מהסדרה שנראה שהם לא היו זוג בגללו
הקטע הזה עם קסידי שאגב מאוד מעצבן אותי כי אני לא מאמינה שהוא קפץ ממסוק בגלל זה ועד שהוא עושה משהו לא מאינטרס אישי אז זה מרגיז שהיא רואה בזה מעשה אגואיסטי
אני זוכרת שגם אני חשבתי שזה מוזר שהיא מפרשת את ככה, כי עד שהיא אמרה את זה היה לי ברור שהוא קפץ מההליקופטר כי אמרו שיש יותר מדי משקל והוא רצה להציל את האחרים. אבל אל קסידי הוא באמת היה נורא. ממה שאני זוכרת הוא לא אהב אותה בשום שלב רק ניצל אותה, אז הגיוני שהיא תחשוב ככה.
וגם שוב למה היא רואה בזה שהוא שבר לה את הלב וגם עכשיו שאני חושבת על זה אז קייט לא אומרת לה כלום בתגובה אז זה אומר שהיא מסכימה איתה ?|תוהה|
אני חושבת שהיא (קייט) לא חשבה בכלל על האפשרות של מה שקסידי אומרת, אבל אחרי שהיא אמרה את זה היא פתאום ם תוהה אולי יש בזה משהו.
כי עובדה שבקטע ששמת שהם מדברים על הילדה שלו אחרי שהיא חוזרת לאי (מסכימה קטע זה חמוד בניהם! ושהיא אומרת שהילדה נראית כמוהו |לב|), אז היא אומרת לסוייר מה קסידי אמרה וסוייר לא מכחיש, ואפילו אומר שזה לא היה עובד בינהם, אז אולי כן יש בזה משהו?

זאת סצנה מתוקה מרירה
נכון :-(
וכל הפרצופים שלו שהם מדברים על קלמנטין חמודים |מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
נכון!
עריכה- משהו ששכחתי להגיב עליו-
אני לא חושבת שהיא רוצה להיות בהריון אלא שזה משהו שהיא לא יכולה להימנע ממנו כשהיא על האי ושבגלל זה היא לא מוכנה לגור איתו
אז למה היא כועסת עליו שהוא אומר מזל שהיא לא, אם גם היא לא רוצה להיות בהריון? זה לא שהיא כבר הייתה בהריון והוא ניסה להכריח אותה לעשות הפלה או משהו זה. וגם אם הוא אמר וזה הפריע לה- אז שתשאר ותריב איתו על זה ותסביר למה זה כן חשוב לה. זה ממש מרגיש בסצנה הזאת שהוא בא ממקום שהוא רוצה לדבר על זה איתה ולפתור את זה, והיא פשוט לא מדברת והולכת. זה לא מרגיש כמו שהוא עשה לה משהו נורא ובגלל שהיא כ"כ גפגעה היא הולכת, אלא שכמו שהוא אמר- היא באמת חיפשה תירוץ ללכת משם.
אבל רגע, כשאת אומרת "אני צריכה לראות את זה ולדעת שאמה וכל מי שלא מאמין להנרי טועה", האם זה לא משהו שידעת כבר בצפיה ראשונה?
כן, כמובן שידעתי בצפייה ראשונה כי היו את הפלשבקים כבר מהפרק הראשון, ונדמה לי שכתבתי את זה איפשהו, אבל לא יודעת להסביר, זה יותר הפריע לי בצפייה הזאת מאשר בראשונה כנראה.
לגבי החלק השני שמפריע לך שתיקח עונה שלמה עד שזה ישתנה, אני מבינה. אבל דווקא את עונה 1 של וואנס אני הכי אוהבת כי הסיפור עם הנרי הוא משני מבחינתי ואני אוהבת שכל פרק מתמקד בדמות אחרת מהאגדות והסיפור שלה בעולם האגדות. זה משהו שקצת היה חסר לי בהמשך הסדרה.
נכון, בעונה הראשונה באמת הפלשבקים היו הרבה יותר חשובים מאשר אחר כך, אולי זה מה שעזר לי לעבור על החלקים שעצבנו אותי בעונה הראשונה בקו העלילה של הווה עם הנרי.

בל מקרה, למרות מה שכתבתי, כן התכוונתי לנסות להמשיך, אבל אז התחילה הצפייה ב-100, אז אני אראה את זה עכשיו, ואולי אתן שוב צ'אנס לוואנס בעתיד.

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
טוב עוד דקה השירשור הזה הופך לדלעת ( עובר לארכיון של הפורום )
בדקתי ב-IMDB מתי השחקן מופיע, וכתוב שהוא בשני פרקים בסדרה- הראשון 6X10, והשני 9X21
תודה אני אבדוק את זה ( אני חשבתי שיש את הסדרה בVOD אבל אין אותה אבל בדיוק התחיל שידור חוזר בערוץ הרגיל אז אני אחכה לפרקים אלו )
כן בדיוק! חוזרים על זה הרבה בעונות הראשונות ולכן זה היה משהו שממש אהבתי בהם, זה עושה את זה הרבה יותר מעניין כי היו לדמויות דילמות מאוד קשות כי הם היו צריכים להקריב דברים אם אם רוצים לעשות קסם, וזה הרבה פחות מעניין בעיני אם זה לא ככה.
אני מבינה אותך אבל לי אישית זה פחות מפריע
הסמי-ריבוט נעשה בעונה 7.
ורגע לפני שעונה שודרה היה ידוע שזאת העונה האחרונה או שלא?
אגב את ראית את ספין אוף ( Once Upon a Time in Wonderland) ?
אני לא מזמן עשיתי לו צפייה חוזרת כי השחקן שמשחק את סעיד באבודים שיחק שם את ג'אפר
אבל מכיוון ששתי הדמויות הראשיות ( מלכה האדומה ונסיך הלבבות) היו שני בלתי נסבלים
אז בשלב מסוים ראיתי רק את הקטעים של ג'אפר
ספוילר לכל הבאפיוורס
אה הבנתי . תודה

אוי. נכון, לא חשבתי על זה. האמת אנחנו לא יודעים במאה אחוז אם בכלל הציעו לו את דיל כלשהו לפני שהוא ניתח את בן, כי שהוא ניתח את בן הוא פתאום פעל על דעת עצמו באמצע כדי להציל את קייט וסוייר, אבל זה לא סותר שהם הציעו לו את הדיל, אבל זה באמת על פניו זה נראה שבשלב הזה לא היה להם עדיין דיל.
אני מרגישה שאני צריכה לעשות צפייה חוזרת |פנים|
כי אני לא זוכרת
אבל לפי מה שזכור לי בנג'מין כן הבטיח לג'ק שהוא ישחרר אותם אם הוא ינתח אותו אבל ג'ק לא האמין לו
בגלל זה באמצע הניתוח ג'ייק עושה איתו דיל ( אני מתכוונת לזה שהם ישחררו את קייט וסויר )
הדיל שג'ק יעזוב את האי בתמורה לזה שהוא יטפל בבנג'מין אחרי הניתוח
רגע הוא רצה להמשיך איתם והם לא רצו?
כן לפי הסרטון הזה רואים שהוא מופתע שהם הלכו בלעדיו
ועצם זה שהוא נשאר מראה שהם לא רצו שהוא יבוא איתם

זה נראה לי נורא ברור, היה קטע לו להמשיך להיות במחיצת קייט והוא היה מעדיף להיות עם האחרים מאשר לחזור בגלל זה.. זה באמת דבילי מצידם לא לרצות שרופא יהיה איתם.
נכון יש בזה משהו למרות שאני חושבת שהוא עדיין יכול לחזור ולא להיות ליד קייט ולא ללכת עם האחרים
אגב יש מצב שהוא רצה ללכת עם האחרים בגלל ג'ולייט כי הוא שואל אם גם היא עזבה

---
בקשר לנכות של ג'ון
אני לא חשבתי שאנחנו אמורים לקבל הסבר יותר מזה כי זה אי קסום וזהו
כי גם הישרדות של חלק מהדמויות נגיד סויר או שלרוז הייתה נסיגה מהסרטן לא מובנים אם זה לא המצב
אני אוהבת את סעיד .אגב מרוב שג'ק וסויר כאלה מתוסבכים לפעמים אני חושבת שחבל שלא עשו את סעיד בן זוג של קייט (אני אוהבת את קשר ביניהם).כמובן שבמצב כזה היו דואגים לתסבך גם אותו :LOL:
בנג'מין- אנחנו כקהל לא ידעו אם הוא משקר או לא
גם את בנג'מין אני אוהבת (וגם את ג'ון אם במקרה זה לא ברור שבגלל זה שאלתי עליהם )
בקשר לקטע אם הוא משקר או לא
השחקן היחיד שידעתי שמשחק באבודים לפני שהתחלתי לצפות בסדרה חוץ ממת'יו היה מייקל אמרסון
אז שהתחלתי לצפות בסדרה באמת לא הבנתי איפה הוא כי לא יודעת למה אבל לא חשבתי שיצטרפו עוד שחקנים לסדרה בהמשך
אז שכן הראו אותו הייתה לי הרגשה שהוא משקר להם

ניקי ופאולו - האם הם היו זוג שהתמקדמו עליהם בעיקר בפרק אחד והיה משהו שקשור ליהלומים ולעקיצת עכביש שמשתקת, ושקברו את הבחורה בסוף הפרק בדיוק שהיא פתחה עיניים? אם זה הם אז אי זוכרת שבקושי ראו אותם חוץ מפרק שהתמקד עליהם, שהרגשתי שהוא סוג של פרק פילר, אבל עשוי מאוד טוב ונהניתי ממנו, אבל הדמויות בקושי היו בסדרה. אני מתבלבלת בדמויות?
את לא מתבלבלת (ואני רוצה את הזיכרון שלך :-P:)
אני מאוד אהבתי את הפרק הזה אבל קראתי שאנשים לא אהבו אז עניין אותי מה את חשבת עליו
אני חושבת שבמקרה הזה ברור שאף אחד מהם לא אשם. אבל כל אחד מהם מרגיש אשמה או מקרין סוג של אשמה כלשהי ומאשים את עצמו. יכול להיות שהם מרגישים אשמים על זה שקייט מצידה כאילו חזרה לאי וזה אולי חיבל לסוייר וג'ולייט משהו, ואולי סוייר מרגיש אשם כי אולי היה משהו בדברים של ג'ולייט שעדיין היה לו רגשות לקייט. אני חושבת שהם הרגישו אשמים יותר על זה מאשר על המוות שלה, אבל הם כביכול מדברים על זה שהם אשמים במוות שלה והדברים האחרים זה סאב-טקסט.
אמממ אני התכוונתי שסויר מרגיש אשם כי ג'ולייט רצתה לעזוב את האי והוא שכנע אותה להישאר (זה גם מה שהוא אמר לקייט שהוא אמר לה שזה לא אשמתה)

וקייט מרגישה אשמה כי ג'ולייט וסויר כבר היו בצוללת ועמדו לעזוב והיא חברה אליהם וביקשה מהם לעזור לה לשכנע את ג'ק לא לפוצץ את האי
זה סרטון שלהם חוזרים לאי

אבל כן אני גם מרגישה (לפחות מצד של קייט ) שזה גם חרטה בקשר לקשר ביניהם
איך הוא היה שבור בעונה 5? אני לא יודעת אם את מתכוונת לג'ק של האי בעונה 5, או ג'ק שמופיע בפלאשפורוורדים, כי אם זה השני, אני לא זוכרת איך הוא היה שבור.
נראה לי שיש לך טעות כי את כותבת שאם זה השני את לא זוכרת אבל אז בהמשך מתייחסת למה שאני מתכוונת אליו .בכלל אופן אני מתכוונת לכל העלילה שלו מחוץ לאי אחרי שהוא וקייט נפרדים
קיצר את כל העלילה שהוא נראה ככה
1681923566364.png
אני גם אוהבת את איך שהוא נראה למרות שלוק של איש מערות זה בדרך כלל 8-{ אבל לא יודעת אני ממש אוהבת את הלוק הזה |מאוהב|
יש את הקטע שהוא עולה על מטוסים ומסביר לקייט שהוא רוצה להתרסק כי הם חייבים לחזור לאי.
יש לי משהו להגיד שבקשר לסצנה הזאת שלא קשור למה שאת אמרת
אבל נכון שבקטע שהוא אומר לה שהוא כל שבוע טס ומקווה להתרסק אז הוא גם אומר שלא אכפת לו מה יקרה לשאר אנשים אבל שהם באמת טסים בחזרה לאי אני אוהבת שהוא שואל את בנג'מין מה יקרה לשאר אנשים שאיתם במטוס
אני חושבת שיש משמעות מסויימת לשם סוייר, ואני זוכרת שלאור הסדרה אוזכרו כל מיני שמות של ספרים ודברים כאלה
כן אני יודעת אבל אני מתכוונת שאני הכרתי לפני רק את השם סויר ואת שאר השמות שהם גם של אנשים מוכרים לא הכרתי לפני שקראתי על זה בעמודים של הסדרה
אז בזמנו שרק שמענו לראשונה את שם סויר אז אני תהיתי לעצמי אם זה קשור לטום סויר או לא (בסוף התברר שכן )
כי לא ידעתי אם כיום יש אנשים באמריקה שזה השם משפחה שלהם
תמטית לסדרה. למשל כשג'ק מקריא לארון סיפור זה מאליס בארץ הפלאות נראה לי, והקטע שהוא קורא לו מרגיש כאילו יש יש בו איזה סאב טקסט לסדרה עצמה.
אני לא זוכרת אני צריכה לצפות שוב (תכלס אני לא חושבת שבכלל הקשבתי למה שהוא מקריא מרוב שהקטע הזה כזה מקסים |לב|)

יאא איזה קטע חמוד! זה חמוד שסויר מדבר עם הוגו על קייט וזה חמוד שהוגו מנסה לנחם אותו!
:-D נכון.
אני אוהבת את הקשר בין הוגו וסויר
אני לא מצליחה לצטט את זה אבל את גאון שהבאת את הקטע שביקשתי עם הריב! איך עשית את זה! ואני חיפשתי את זה בעצמי המון זמן ולא מצאתי.
כן אמרתי בעבר שיש את הקטעים שלהם לפי הסדר ביוטיוב וזה שאני זוכרת באיזה פרק כל סצנה שלהם נמצאת עושה את מלאכת החיפוש לקלה ביותר
היה עוד קטע שהוא היה מגעיל אליה, אני לא זוכרת את הפרטים, אבל שהוא עבד עליה בשביל שהוא יוכל לגנוב את הנשקים או משהו.
כן אבל זה היה אחרי הקטע עם רפסודה ואני תהיתי אם היו קטעים דושים שלו לפני . אגב מצד אחד אני שונאת שהוא עבד גם עליה אבל בניגוד לריב על המקום על הרפסודה שאני לא מסוגלת לצפות בו .את קו העלילה הזה אני כן אוהבת
אגב הרפסודה נכון באחד הסרטונים שהבאתי לך שהם יושבים על המרפסת והוא שואל אותה למה היא נשארת אם זה בשביל לרגל בשביל ג'ק (שלא הבנתי למה הוא חושב את זה בכלל ) והיא אומרת לו שהיא לא מרגלת בשביל אף אחד ואז הוא 'אז למה שלא תאמרי לי' אז היא עונה לו 'כי אני לא בוטחת בך' אז מצד אחד מפריע לי שהיא לא .מצד שני שמבינים שהיא נשארת כי היא רוצה לדעת מה אנשים בספינה יודעים על העבר שלה ונזכרים איך הוא גילה לכולם על העבר שלה בסצנה עם רפסודה אז זה כבר יותר מובן שהיא לא (למרות שיכול להיות שרק אני עושה את הקישור הזה )
את צודקת הוא לא היה דוש אליה כל השלוש עונות, הרי כל הקטע עם הכלובים היה בעונה 3, נכון. אבל עדיין הייתה הרגשה שהוא על תקן הילד הרע (שכמובן מתנהג ככה כי הוא מצולק מבפנים מטראומת ילדות והוא כולו מושי מבפנים וכל זה).
אמממ... לא חושבת. היה בניהם פלירטוט ומתח מיני מההתחלה. כמו שאמרתי הוא על תקן הילד הרע אבל היה ברור שהוא מעוניין בה מההתחלה.
כן זה מה שחשבתי .פשוט יצא לי לראות שכן רואים אותם ככה אז רציתי לדעת מה את חושבת
אני זוכרת שגם אני חשבתי שזה מוזר שהיא מפרשת את ככה, כי עד שהיא אמרה את זה היה לי ברור שהוא קפץ מההליקופטר כי אמרו שיש יותר מדי משקל והוא רצה להציל את האחרים. אבל אל קסידי הוא באמת היה נורא. ממה שאני זוכרת הוא לא אהב אותה בשום שלב רק ניצל אותה, אז הגיוני שהיא תחשוב ככה.
אני חושבת שהוא כן אהב אותה לפי השיחה הזאת עם השותף שלו (אבל היא כמובן לא יודעת את זה )
אגב נכון שקייט מביאה לה את הכסף קסידי אומרת לה שזה בטח לא הכסף של סויר בכלל אז קיייט מודה שזה הכסף שלה .אבל אנחנו יודעים שהוא כן שלח לבת שלו כסף אומנם בעילום שם אבל אני לא יודעת אם הכסף הזה לא הגיע אליה או שקסידי כן קיבלה כסף ממקור לא ידוע והיא לא מבינה שזה ממנו
אני לא יודעת למה אבל אי הידיעה בקשר לזה משגע אותי למרות שזה לא משהו חשוב

אני חושבת שהיא (קייט) לא חשבה בכלל על האפשרות של מה שקסידי אומרת, אבל אחרי שהיא אמרה את זה היא פתאום ם תוהה אולי יש בזה משהו.
אה לא חשבתי על זה
יופי עכשיו סגרת לי גם את הפינה הזאת 🥳|4U|
כי עובדה שבקטע ששמת שהם מדברים על הילדה שלו אחרי שהיא חוזרת לאי (מסכימה קטע זה חמוד בניהם! ושהיא אומרת שהילדה נראית כמוהו |לב|),
אגב מה הסצנה שלהם שאת הכי אוהבת ?

טוב תפוז אומר שחרגתי מהגבלת את תווים אז מחקתי דברים
[/SPOILER|

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
טוב עוד דקה השירשור הזה הופך לדלעת ( עובר לארכיון של הפורום )
למה? אם ניק משאיר אותו נעוץ הוא לא נשאר?
ורגע לפני שעונה שודרה היה ידוע שזאת העונה האחרונה או שלא?
אני חושבת שלא, ונדמה לי שהם לא התכוונו שזו תהיה האחרונה, אבל הם בוטלו (לא בטוחה במאה אחוז) אחרי העונה הזאת.
אגב את ראית את ספין אוף ( Once Upon a Time in Wonderland) ?
שמעתי עליה, אבל לא לא ראיתי, כי כשהתחלתי וואנס נדמה לי שידעתי שכבר ביטלו את הספין אוף הזה.

אבל לפי מה שזכור לי בנג'מין כן הבטיח לג'ק שהוא ישחרר אותם אם הוא ינתח אותו אבל ג'ק לא האמין לו
בגלל זה באמצע הניתוח ג'ייק עושה איתו דיל ( אני מתכוונת לזה שהם ישחררו את קייט וסויר )
הדיל שבתמורתו ג'ק יעזוב את האי היה בתמורה לזה שהוא יטפל בבנג'מין אחרי הניתוח
נראה לי שזה נכון. אז נראה באמת הוא אמר לה לא לחזור או בגלל שהיא שכבה עם סוייר או כדי להגן עליה. או שניהם.
נכון יש בזה משהו למרות שאני חושבת שהוא עדיין יכול לחזור ולא להיות ליד קייט ולא ללכת עם האחרים
אגב יש מצב שהוא רצה ללכת עם האחרים בגלל ג'ולייט כי הוא שואל אם גם היא עזבה
נכון, ועדיין הוא בטח חשב שיהיה לו קשה אם סוייר וקייט יהיו ביחד באי והוא יצטרך לראות את זה כל הזמן.
בקשר לנכות של ג'ון
אני לא חשבתי שאנחנו אמורים לקבל הסבר יותר מזה כי זה אי קסום וזהו
כן, אבל זה פיתרון דיי עצלני ומעאפן בעיני. במיוחד שזו הייתה אחת התעלומות הגדולות של הסדרה. ובאמת רוב התשובות בעונות האחרונות הרגישו כמו "זה בגלל שהאי הוא קסם", וכמו שאמרתי על וואנס, זו תשובה דיי מעפנה בעיני.
אני אוהבת את סעיד .אגב מרוב שג'ק וסויר כאלה מתוסבכים לפעמים אני חושבת שחבל שלא עשו את סעיד בן זוג של קייט (אני אוהבת את קשר ביניהם).כמובן שבמצב כזה היו דואגים לתסבך גם אותו :LOL:
8-* סעיד וקייט? לא רואה את זה. נופ. מה שכן מעניין שהשחקנית הייתה חברה במציאות דווקא של השחקן ששיחק את צ'ארלי.
את לא מתבלבלת (ואני רוצה את הזיכרון שלך :-P:)
אני מאוד אהבתי את הפרק הזה אבל קראתי שאנשים לא אהבו אז עניין אותי מה את חשבת עליו
כי זה באמת פרק פילר, רק שבעיני פרק פילר גם יכול להיות טוב, וזה היה פרק פילר טוב. אבל אני מבינה גם את האנשים שהתעצבנו כי זה לא קידם את העלילה, וזו סדרה מאוד מונעת עלילה. אבל זה גם היה בתקופה שלסדרות היו 20 ומשהו פרקים לעונה אז היו חייבים לעשות פילרים.
אמממ אני התכוונתי שסויר מרגיש אשם כי ג'ולייט רצתה לעזוב את האי והוא שכנע אותה להישאר (זה גם מה שהוא אמר לקייט שהוא אמר לה שזה לא אשמתה)
וקייט מרגישה אשמה כי ג'ולייט וסויר כבר היו בצוללת ועמדו לעזוב והיא חברה אליהם וביקשה מהם לעזור לה לשכנע את ג'ק לא לפוצץ את האי
זה סרטון שלהם חוזרים לאי
אני הבנתי מה הם אומרים טכנית, למה הם מתייחסים כשהם אומרים שזה אשמתם. התכוונתי להגיד שזה מגוחך לחשוב שזה אשמתם בגלל הסיבות שהם אמרו- כי זה כמו אפקט הפרפר זה- שהם עשו משהו שהוביל ל-x ואז ל-y ואז ל-z ואז לזה שג'ולייט מתה. אז ברור שהמעשה הראשוני לא אומר שהם אשמים במוות שלה מי שאשם במוות שלה זה האנשים ששמו אותה במצב של סכנה (אני כבר לא זוכרת מי הם היו). ואני חושבת שבתוכם הם יודעים את זה, לכן הסאב טקסט זה יותר שהם מרגישים אשמים שאולי עדיין נשארו להם רגשות אחד לשנייה, אבל זו הפרשנות שלי..
נראה לי שיש לך טעות כי את כותבת שאם זה השני את לא זוכרת אבל אז בהמשך מתייחסת למה שאני מתכוונת אליו .בכלל אופן אני מתכוונת לכל העלילה שלו מחוץ לאי אחרי שהוא וקייט נפרדים
כן, התכוונתי לכתוב הפוך- שהוא היה שבור איך שהוא היה מחוץ לאי.
אני גם אוהבת את איך שהוא נראה למרות שמראה של איש מערות זה 8-{ אבל לא יודעת אני ממש אוהבת את הלוק הזה |מאוהב|
אני בד" לא אוהבת כזה זקן על גברים, מעדיפה אותו מגולח או זיפים. אבל אני כן מאוד אוהבת את ג'ק המיוסר של התקופה הזאת. בא לי לחבק אותו!
אבל נכון שבקטע שהוא אומר לה שהוא כל שבוע טס ומקווה להתרסק אז הוא גם אומר שלא אכפת לו מה יקרה לשאר אנשים אבל שהם באמת טסים בחזרה לאי אני אוהבת שהוא שואל את בנג'מין מה יקרה לשאר אנשים שאיתם במטוס
שהם טסו חזרה זה לא היו רק האנשים שיצאו מהאי לבד במטוס?
אז בזמנו שרק שמענו לראשונה את שם סויר אז אני תהיתי לעצמי אם זה קשור לטום סויר או לא (בסוף התברר שכן )
את יכולה להזכיר לי איך השם שלו קשור לטום סוייר?
כן אמרתי בעבר שיש את הקטעים שלהם לפי הסדר ביוטיוב וזה שאני זוכרת באיזה פרק כל סצנה שלהם נמצאת עושה את מלאכת החיפוש לקלה ביותר
כן ראיתי, וניסיתי לחפש לפי זה ועדיין לא מצאתי.
אני חושבת שהוא כן אהב אותה לפי השיחה הזאת עם השותף שלו (אבל היא כמובן לא יודעת את זה )
אה, לא זכרתי את זה. נכון, נראה לפי הסצנה שאולי באמת היה לו רגשות כלפיה. אני לא זוכרת כבר כ"כ טוב. אגב שמת לב גם פה השתמשו בביטוי "לשחק בבית". זה כבר פעם שלישית שמשתמשים בביטוי הזה בהקשר לסויר ובחורה.
אגב נכון שקייט מביאה לה את הכסף קסידי אומרת לה שזה בטח לא הכסף של סויר בכלל אז קיייט מודה שזה הכסף שלה .אבל אנחנו יודעים שהוא כן שלח לבת שלו כסף אומנם בעילום שם אבל אני לא יודעת אם הכסף הזה לא הגיע אליה או שקסידי כן קיבלה כסף ממקור לא ידוע והיא לא מבינה שזה ממנו
אני לא יודעת למה אבל אי הידיעה בקשר לזה משגע אותי למרות שזה לא משהו חשוב
מה שאני כן זוכרת שהוא בשלב מסויים באמת פתח חשבון בנק שהיה על שם קלמנטיין, אבל אני לא זוכרת איך היה אמור להגיע הכסף ממנו אליה (אולי זה זה דבר שבגיל 18 או משהו מודיעים לה), אבל כמובן שלא היה לו זמן להסביר לקייט את ל הפרטים האלה לפני שהוא קפץ מהמטוס, אז הגיוני שקייט שילמה מהכסף שלה לקסידי.
אגב מה הסצנה שלהם שאת הכי אוהבת ?
יש המון. כמעט את כל הסצנות בכלובים, במיוחד זו שמובילה לזה שהם שוכבים ביחד. אני אוהבת את הסצנה שהיא בוכה מהמוות של אנה לוסיה והוא מתיישב לידה ומחבק אותה, הסצנה שהיא מלטפת לו את הראש כשהיא מנסה לתת לו את הכדור אחרי שירו בו, את הסצנה שהוא מנשק אותה לפני שהוא קופץ מההליקופטר. זה מה שעולה לי כרגע. כל הסצנות שהם חמודים אחד לשניה אני אוהבת.

lemon lyman

Well-known member
למה? אם ניק משאיר אותו נעוץ הוא לא נשאר?
כל חודש יש רק 3 סיכומים חודשיים נעוצים .כל פעם שניק פותח שירשור הוא מבטל הנעיצה של שירשור הישן ביותר מביניהם אז בתחילת מאי זה יהיה השירשור הזה
אני חושבת שלא, ונדמה לי שהם לא התכוונו שזו תהיה האחרונה, אבל הם בוטלו (לא בטוחה במאה אחוז) אחרי העונה הזאת.
אוקי ניסיתי להבין אם הסדרה בוטלה בגלל שהרעיון שלהם לעונה 7 לא היה מוצלח או בלי קשר
בכל אופן אני מתכוונת להתחיל השבוע את הצפייה שלי בסדרה
מצחיק שאת החלטת לא לצפות בזה ולהתמקד במאה ואני בדיוק הפוך (אני חוזרת בי ואין לי עניין לראות את המאה )
אני בכל מקרה לא התכוונתי לכתוב על הפרקים אז אני שמחה שהחלטת לוותר עליה :-D
אז למה היא כועסת עליו שהוא אומר מזל שהיא לא,
מה זאת אומרת למה היא כועסת ?
וזה גם לא מה שהוא אומר אלא איך שהוא אומר
חוץ מזה באותו רגע היא לא יודעת שהיא לא והיא חושבת שהיא כן
אז שתשאר ותריב איתו על זה ותסביר למה זה כן חשוב לה.
בקטע הזה אני מסכימה איתך במיוחד שאני כועסת עליו שהוא לא מדבר איתה שהיא רוצה לדבר איתו
אני מתכוונת בין השאר לקטע שלפני הקטע שהוא אומר לה בו נקווה שאת לא
ולקטע בכלובים

אז מפריע לי שהיא גם לא מדברת על דברים שמפריעים לה
זה ממש מרגיש בסצנה הזאת שהוא בא ממקום שהוא רוצה לדבר על זה איתה ולפתור את זה, והיא פשוט לא מדברת והולכת.
גם פה אני לא מסכימה איתך כי לא היה נראה שהוא רוצה לדבר איתה על זה
אני מניחה שאת מתכוונת לקטע שהוא אומר "זהו זה את הולכת?"
כי אני לא חשבתי על זה בקטע של בואי נדבר על זה אלא עזבי אותי משטיות אלו ובואי נמשיך מאיפה שהפסקנו בלילה
אבל אולי את צודקת או יותר נכון אני מעדיפה לחשוב שאת צודקת
נכון, ועדיין הוא בטח חשב שיהיה לו קשה אם סוייר וקייט יהיו ביחד באי והוא יצטרך לראות את זה כל הזמן.
אה
פשוט בראש שלי סויר וקייט לא ביחד שג'ק מחליט ללכת עם האחרים
אז בכלל לא חשבתי שבגלל זה הוא לא רוצה לחזור לאי
למרות שלדעתי הוא עדיין יכל היה לחזור ולהיות באיזור אחר נגיד האיזור של המערות
אני לא יודעת אם את זוכרת אבל היה קטע שחלק הלכו למערות וחלק נשארו על החוף אז סויר וקייט היו מאלו שהחליטו להישאר על החוף בניגוד לג'ק
פשוט עצם זה שהוא עוזב אז הוא עוזב גם את שאר הניצולים זה הרגיש לי לא בסדר
כן, אבל זה פיתרון דיי עצלני ומעאפן בעיני. במיוחד שזו הייתה אחת התעלומות הגדולות של הסדרה. ובאמת רוב התשובות בעונות האחרונות הרגישו כמו "זה בגלל שהאי הוא קסם", וכמו שאמרתי על וואנס, זו תשובה דיי מעפנה בעיני.
מצד אחד אני מבינה אותך
אם לי היה אכפת לדעת למה הוא לא נכה גם על האי אז גם אותי היה מרגיז שזה בגלל האי קסום
אבל לי לא היה אכפת מזה
אגב זה תמיד הפתיע שהיו מצבים שאחרים הבינו או כמעט הבינו שהוא היה נכה.
כי זה היה נראה לי משהו שכולם על האי יודעים אבל בעצם חוץ מהאחרים וסויר שגילה בהמשך הסדרה כל השאר לא ידעו
וזה לא שלא היו דברים שהפריעו לי בסדרה
8-* סעיד וקייט? לא רואה את זה. נופ.
אבל הם חמודים ביחד
מה שכן מעניין שהשחקנית הייתה חברה במציאות דווקא של השחקן ששיחק את צ'ארלי.
כן אני ידעתי את זה נדמה לי מהרגע שצפיתי בפרק הראשון
זה די מפתיע כי בקושי היה להם סצנות ביחד
אבל יש להם סצנה חמודה שירידה בעריכה שאני לא מוצאת כרגע
אגב הוא אומר לא מזמן שאף פעם לא נשבר לו הלב . חוץ מכשהם נפרדו
כי זה באמת פרק פילר, רק שבעיני פרק פילר גם יכול להיות טוב, וזה היה פרק פילר טוב. אבל אני מבינה גם את האנשים שהתעצבנו כי זה לא קידם את העלילה, וזו סדרה מאוד מונעת עלילה. אבל זה גם היה בתקופה שלסדרות היו 20 ומשהו פרקים לעונה אז היו חייבים לעשות פילרים.
כן לעומת פרקי פילר ממש גרועים הוא היה ממש מעולה
נגיד בסדרה חברים אם זכור לי נכון כל הפרקים אלו היו גרועים
בכל אופן בקשר לאבודים לי אף פעם לא הפריעו הסיפורים הצדדים ואם הם עם סויר אז עדפתי אותם על העלילה המרכזית

אני הבנתי מה הם אומרים טכנית, למה הם מתייחסים כשהם אומרים שזה אשמתם. התכוונתי להגיד שזה מגוחך לחשוב שזה אשמתם בגלל הסיבות שהם אמרו- כי זה כמו אפקט הפרפר זה- שהם עשו משהו שהוביל ל-x ואז ל-y ואז ל-z ואז לזה שג'ולייט מתה. אז ברור שהמעשה הראשוני לא אומר שהם אשמים במוות שלה מי שאשם במוות שלה זה האנשים ששמו אותה במצב של סכנה (אני כבר לא זוכרת מי הם היו). ואני חושבת שבתוכם הם יודעים את זה, לכן הסאב טקסט זה יותר שהם מרגישים אשמים שאולי עדיין נשארו להם רגשות אחד לשנייה, אבל זו הפרשנות שלי..
אני אוהבת את הפרשנות שלך ומעדיפה אותה על פני מה שאני חושבת .אבל עדיין לא מסתדר לי הקטע שאת לא חושבת שיש להם רגשי אשמה על המוות שלה .בגלל זה שמתי את הקטעים כי רציתי להיות בטוחה שאני מבינה אותך נכון
מילא סויר שעברו 3 שנים מאז שהוא שכנע אותה להישאר
אבל עם קייט שבקושי עברה שעה מאז שקייט שכנעה אותם לחזור ועד שהיא מתה
את רוצה להגיד שבמקומה לא היו לך רגשי אשמה?
הם אשמים במוות שלה מי שאשם במוות שלה זה האנשים ששמו אותה במצב של סכנה (אני כבר לא זוכרת מי הם
זה היה ג'ק שהחליט לפוצץ את האי
וגם היא קצת אשמה
אני בד" לא אוהבת כזה זקן על גברים, מעדיפה אותו מגולח או זיפים. אבל אני כן מאוד אוהבת את ג'ק המיוסר של התקופה הזאת. בא לי לחבק אותו!
|כן||לב|
שהם טסו חזרה זה לא היו רק האנשים שיצאו מהאי לבד במטוס?
היו עוד אנשים בטיסה למרות שהוגו ניסה לקנות את כל המושבים האחרים
את יכולה להזכיר לי איך השם שלו קשור לטום סוייר?
אני התכוונתי שסויר שהוא החליט לקרוא לעצמו על שמו
אז השם הבדוי המלא שלו היה טום סויר
אה, לא זכרתי את זה. נכון, נראה לפי הסצנה שאולי באמת היה לו רגשות כלפיה. אני לא זוכרת כבר כ"כ טוב. אגב שמת לב גם פה השתמשו בביטוי "לשחק בבית". זה כבר פעם שלישית שמשתמשים בביטוי הזה בהקשר לסויר ובחורה.
אה נכון
אגב זה מעצבן אותי שהשותף שלו גורם לו לפקפק בעצמו זה מזכיר לי את הקטע עם קסידי ולמה הוא קפץ
מה שאני כן זוכרת שהוא בשלב מסויים באמת פתח חשבון בנק שהיה על שם קלמנטיין, אבל אני לא זוכרת איך היה אמור להגיע הכסף ממנו אליה (אולי זה זה דבר שבגיל 18 או משהו מודיעים לה), אבל כמובן שלא היה לו זמן להסביר לקייט את ל הפרטים האלה לפני שהוא קפץ מהמטוס, אז הגיוני שקייט שילמה מהכסף שלה לקסידי.
אה לא חשבתי שזה יכול להיות כסף שהיא תקבל רק שהיא תהיה בת 18
אגב מאכזב אותי שלא היה קטע שהוא פוגש אותה
אני חושבת שכל סדרה צריכה לאמץ את הקטע של מה קורה עם דמויות כמה שנים אחרי שהעלילה של הסדרה מסתיימת
כן לי יותר קל להגיד איזה סצנות שלהם אני לא אוהבת מרוב שאני אוהבת כמעט את כל הסצנות שלהם
אבל הכי אהובה עלי זאת הסצנה הזאת

מקום שני זה

כמעט את כל הסצנות בכלובים
גם אני אבל הכי אני אוהבת את שתי הסצנות אלו בקו העלילה הזה
בראשון אני הכי אוהבת את כל המבטים של סויר בעקבות המבטים שלה . איך שרואים עליו את הדאגה שלו כלפיה
בגלל זה משגע אותי הקטע שהם רבים על הריון כי פה הוא ממש רגיש לכל מבט שלה פה ושם לא
פעם אני אוהבת שהוא משחק לה בשיער ואת מבט שלו שהוא מחכה לתגובה שלה:love::love::love::love:
אני אוהבת את הסצנה שהיא בוכה מהמוות של אנה לוסיה והוא מתיישב לידה ומחבק אותה,
גם אני אוהבת
וטוב שהזכרת את הקטע הזה
נכון את גם ראית איתנו דה קליניג?
כי אני ממש זוכרת שהייתה סצנה דומה עם הולנדר ולינדן ולא הצלחתי למצוא אותה
אז לך זכור משהו כזה ? כי זה משגע אותי שאני זוכרת משהו ואני לא זוכרת מאיפה

ודבר נוסף
השחקנית של קייט אמרה את המשפט הבא על ג'וש (סויר)
If i needed a shoulder to cry on, before anyone else in the cast, I'd go to Josh
אז גיפים אלו תמיד מזכירים לי את זה|לב|
ClutteredLegalAfricanpiedkingfisher-max-1mb.gif

אני גם אוהבת שהם מחזיקים ידיים ( שזה משהו שאני לא שמתי לב אליו בצפייה עצמה אלא רק מאינטרנט)
7jgqj8.gif

הסצנה שהיא מלטפת לו את הראש כשהיא מנסה לתת לו את הכדור אחרי שירו בו,
כן אבל לא נעים לי מג'ק שנמצא שם גם
אבל כל הסצנות של העלילה הזאת אלו מושלמים|לב|
הקטע שהוא בטוח שהיא עובדת עליו והם ניצלו כזה חמוד
את הסצנה שהוא מנשק אותה לפני שהוא קופץ מההליקופטר.
גם אני
למרות שאני שונאת שהוא קופץ
כל הסצנות שהם חמודים אחד לשניה אני אוהבת.
גם אני .זאת הסיבה עיקרית שאני אוהבת את הסדרה הזאת

קבצים מצורפים

• ClutteredLegalAfricanpiedkingfisher-max-1mb.gif
    ClutteredLegalAfricanpiedkingfisher-max-1mb.gif
    KB 440.3 · צפיות: 0
  • 1682441808432.png
    1682441808432.png
    KB 120.5 · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
כל חודש יש רק 3 סיכומים חודשיים נעוצים .כל פעם שניק פותח שירשור הוא מבטל הנעיצה של שירשור הישן ביותר מביניהם אז בתחילת מאי זה יהיה השירשור הזה
כן אבל כל עוד תקפיצו את זה הוא ישאר בעמוד הראשון.

(אני חוזרת בי ואין לי עניין לראות את המאה )
מהה למה?

lemon lyman

Well-known member
כן אבל כל עוד תקפיצו את זה הוא ישאר בעמוד הראשון.
כן ברור
אבל אני לא יודעת עד כמה למיקי יהיה כוח לקשקש איתי על האבודים
שהיא תצטרך לחפש אותו או בכלל
חלק מדברים שאתם כותבים על הסדרה מבאס אותי
אני לא אוהבת דברים כאלה

למעלה