Ad@d

Gilgam69

New member
עוד על דרקונים

רעיון נחמד אבל אני לא חושב שריאלי כל כך (לא שדרקון זה דבר ריאלי). ברגע שחלק קטן מהמימן יוצת ויהיה במגע עם שאר המימן בעורק של הדרקון הוא יוצת גם כן דבר שיגרום לדרקון לאבד את ראשו (במלוא מובן המילא) וכל חלק אחר שבו נמצא המימן. גם אם לדרקון קיים וסת או שסתום אשר ימנע משאר המימן לבוא במגע עם המימן המוצת אז להבת הדרקון תהיה מקוטעת, לא רציפה ופחות שמישה. לידיעתך, מהירות התפשטות גז בריק (סביר להניח שיש צורך ליצור ריק במנגנון ההצתה על מנת להזרים את המימן) היא עצומה (!!!) ולכן שסתום לא יהיה אפשרי. חוץ מזה ישנם עולמות בו אין מימן באויר או אין אויר בכלל (לדוגמה: SPELLJAMMER). וזה מסביר רק את פעולת הנשיפה של אש... מה עם חומצה, ברק, קור וכו´. עוד משהו: רק ב - D&D הדרקונים מקוטרגים לפי צבעים (למיטב ידיעתי) שכן ב - ROLEMASTER לדוגמה הדרקונים מחולקים לפי סוג הנשיפה שלהם. הרי הדרקון יורק-האש הקלאסי מהאגדות הוא לא אדום, אלא ירוק!

תגובה על דרקונים

לו חשבתי על אפשרות הפיצוץ צריכים להעמיק בזה יותר. בקשר החומצה זה בטח עובד כמו העיקרון של ארס אצל נחש, אבל אפשר לאגיד למה הדרקון לא ממיס את עצמו אז אני חושב שהוא עמיד לחומצה שלו כמו שנחש עמיד לארס שלו . דרקונים בעלי נשיפת קור תעזור לי פה לחשוב על משהו... תספר לי עוד על העולם הזה שדיברתה עליו.

וויולה

New member
תגובה

לשר הדרקונים, סתם רציתי לציין שאני מתה עליך. ושיהיה לך אחלה שבוע!

למעלה