access 2000.איזה פקודה אני כותב

puyol

New member
access 2000.איזה פקודה אני כותב

ב-vb כדי לשנות את מצביע העכבר כשהוא נמצא מעל לחצן command. (ניסיתי לכתוב:CommandX.MousePointer = 11 ושמתי את זה בשיגרת האירוע "on mouse move" של הלחצן,זה לא עבד). יש רעיון למישהו. רועיץ

גרי רשף

New member
לדעתי אין

יכול להיות שיש אפשרות תיאורטית, אבל זה שייך יותר ל"ארגז הכלים" של ה-VB ולא של ה-ACCESS. בכלל- בכל סביבת פיתוח כדאי לזרום יחד איתה ולא לנסות לעשות איתה דברים שנועדו לסביבה אחרת.

ansin

New member
מצאתי!!!!

הינה:
Private Sub CommandX_MouseMove(Button As Integer, Shift As Integer, X As Single, Y As Single) CommandX.Application.Screen.MousePointer = 11 End Sub​
זה הופך את העכבר לשעון חול כאשר הוא עובר מעל הכפתור. אם אתה רוצה שהסמן יחזור לעצמו לאחר שהורדת אותו מהכפתור, אני ממליצה שתסים איזה שהוא פקד סמוי מתחת ומסביב לכפתור כאשר הסמן יעבור מעליו הוא יהפוך את הסמן לצורתו המקורית . (צריך לתת ערך 0 ל-MousePointer) אני מעתיקה לך מה-Help של VB את הערכים האפשריים למשתנה הזה:
0 (Default) The shape is determined by Microsoft Access 1 Normal Select (Arrow) 3 Text Select (I-Beam) 7 Vertical Resize (Size N, S) 9 Horizontal Resize (Size E, W) 11 Busy (Hourglass)​
בהצלחה!

הירשל

New member
פיתרון פשוט יותר

אני מציע שתעשה את זה בצורה זו:
=============== שיגרת MouseMove של הכפתור Private Sub command1_MouseMove(Button As Integer, Shift As Integer, X As Single, Y As Single) Screen.MousePointer = 11 End Sub ======================== שיגרת MouseMove של הטופס ======================== Private Sub Form_MouseMove(Button As Integer, Shift As Integer, X As Single, Y As Single) Screen.MousePointer = 1 End Sub ============================= שיגרת MouseMove של מקטע פירוט ============================= Private Sub pirut_MouseMove(Button As Integer, Shift As Integer, X As Single, Y As Single) Screen.MousePointer = 1 End Sub​

למעלה