AC #2 החודש השני התחיל

byron

New member
AC #2 החודש השני התחיל

במילה אחת אהבתי (ולא, אני לא מתכוון שבשתי מילים זה - "לא אהבתי" באמת נהניתי ואהבתי את החוברת.) ה-חיסרון הוא הגרפיקה, רוב החוברת צוירה טוב, אבל היו פנלים שלא ממש ישבו לי טוב בעין. הביקור של לויס הזכיר כמה שהיא דעתנית גם מול הגנרל, רואים שהיא עדיין קצת ירוקה, עם הניסיון שלה לפני הרה-בוט היא הייתה נכנסת למתחם בקלות רבה יותר.... ה"טיפול" של הצבא בסופר-מן היה מחריד אבל זה בהחלט לותור קלאסי, וזה הוביל לביקור אורח של מי שהוזכר בפורום לאחרונה - ג'ון איירונס - שעדיין מהווה דמות עם מוסר גבוה, למרות שגם הוא מצוייר נמוך מבעבר (זה עוד ישמע כאילו יש לי בעיות עם גובה - ויש לי- אבל אם הוא בגובה של לותור אז איך בסרט ישחק אותו שאקיל?!?) אשתדל לא לספיילר אבל הרמז בסיום למי משתתף ברעיונות של לותור הי ברור, ומפריע לי שהוא נכנס כל-כך מהר לסיפור, העדפתי לותור קלאסי. סה"כ החוברת היא על קלארק ומבחינתי הוא לא קיבל מספיק יחס, כשהוא כן מדבר/פועל הוא הרבה יותר קשה ונחרץ ממה שהיה לפני הרה-בוט, וזה נחמד, מבחינתי אפילו מאוד נחמד. לא זכור לי שבעבר היה לו מנעד מלא של גלים אלקטרומגנטיים מהעיניים אבל לא ממש עקבתי אחריו בעבר. בהחלט חוברת שאמשיך לקרוא (בנתיים)

הייזל

New member
אני חושבת שזה משהו חדש

קרני המיקרוגל מהעייניים, אני מתכוונת. לא אהבתי את הציורים וזה כנראה משהו שאני לא אתגבר עליו בקרוב. לקס היה היחיד שנראה נורמלי. גם אני הייתי מעדיפה שמר קורבין לא יהפוך למטאלו כל כך מהר או בשלב כל כך מוקדם אבל הם פשוט נצמדו לsuperman secret origin אני מניחה שחודש הבא רודי יהפוך לפרזיט. והשליפה של היישות המכנית החללית [מה זה אמור להיות? גירסה חדשה של ברייניאק?]

byron

New member
נראה לי בריניאק

יתר החוברות היו בסדר. ויתרתי על swamp thin ואנימל מאן, אומאק והטבעות האדומות, אפילו לא עיינתי בהן. green arrow נחמד בעיקר בגלל הנושא שבו הוא מטפל, תרבות הסלבס והפיכת פושעים לסלבז. אוליבר עדיין לא רומז בכלום על האישיות שהייתה לדמות בעבר, והייתה חלק מאוד גדול ממי הוא בפועל. חודש הבא קנארי מגיעה לביקור אז כנראה אשאר כדי לראות. JLI מתקדם טוב, באטמן נותן גיבוי לבוסטר בצורה מאוד יפה, המריבות הפנימיות לגמרי מזכירות את שנות ה-90 ומהנות במידה, וה"קטע" של גארדנר וקרח הרבה יותר טוב מבעבר. באטווינג בסדר בנתיים יותר אקשן מבלש אבל סביל. hawk and dove הזכירו לי למה אני לא אוהב את האיש המת של יקום DC, נודניק בכיין. את הדמויות הראשיות אני עדיין אוהב הן כל-כך סטריאוטיפיות וכל כך אמורות להיות כאלו שזה יוצא דווקא טוב. הרעים החדשים נחמדים ולא זכרתי שהיו אוואטרים אחרים, זו תגלית נחמדה. detective comics אחרי ההתלהבות הראשונה קצת התאכזבתי, באטמן עוסק בדברם אחרים כשיש כזו תעלומה גדולה....לא הכי מתאים לדמות, הנפח של ברוס בחוברת היה טוב כי ברוס בעצמו הוא דמות מעניינת, כמו שאהבתי את הנפח של קלארק בסופרמן. הציורים כאן הרבה יותר טובים מאשר בAC. מבין שתי חוברות הדגל אני אוהב יותר את detective אבל לא בהרבה ואם יתנו בAC יותר נפח לבניית קלארק יש סיכוי שלראשונה אוהב אותה יותר.... סה"כ תחילת החודש השני עברה לי טוב ואחרי הניפוי של חוברות מסוימות גם נשאר לי זמן לראות מה קורה ביקום מארוול (וישר הצטערתי על זה)

למעלה