A Day In The Life- 22.01

Another Girl

New member
A Day In The Life- 22.01

היום בהסטורית הביטלס... 1962: הלהקה מופיעה במועדון הקאברן בשעת הצהריים.(ההופעה הרגילה בת השעתיים קוצרה לשעה הפעם,והמחיר ירד בהתראם-לשילינג אחד). בערב הם הופיעו ב-Kingsway Club בלנקשייר, כחלק מנסיונותיו של אפשטיין להשיג ללהקה מקום הופעה יותר מכובד, עם וילונות,חדרי הלבשה ובמה. 1963:
Gerry And The Pacemakers מבצעים את הסשן הראשון שלהם לשיר How Do You Do It?
בתיאטרון הפלייהאוס שבלונדון בין השעות 16:00-17:00 מבצעת הלהקה הקלטות לשירים הבאים-`Saturday Club': `Some Other Guy'; `Love Me Do'; `Please Please Me'; `Keep Your Hands Off My Baby'; `Beautiful Dreamer' עבור תכנית הרדיו Saturday Club.
ב-BBC Paris Studio שבלונדון בין השעות 19:00-20:00 מקליטה הלהקה את השירים הבאים: `Please Please Me'; `Ask Me Why'; `Some Other Guy' עבור התכנית `The Talent Spot'. 1964:
בריאן אפשטיין, מלווה בליונל בארט ואלן אוון מגיע למועדון ה"קאברן" כדי למצוא את הכישרון הבא שלה-שחקנית ראשית למחזה Maggie Mae של השניים האחרונים.
השיר `She Loves You' נמצא מזה השבוע ה-21 והאחרון ב-10 הראשונים של המצעד הבריטי.
ה-LP של `Please Please Me' נמצא מזה השבוע ה-44 בעשירייה הראשונה של אותו מצעד ממש.
האלבום `With The Beatles' נמצא מזה 9 שבועות במקום הראשון, גם כן באותו מצעד.
הלהקה מופיעה בתיאטרון "אולימפיה" שבפריז, הופעה שמתועדת ע"י הטלוויזיה הצרפתית. 1966:
`We Can Work It Out' מגיע למקום השני במצעד האמריקאי. 1968:
משרדה הראשי של חברת Apple Corps נפתח ב-95 Wigmore Street במרילבורן,לונדון. המשרדים עצמם שוכנים בקומה הרביעית. 1969:
ה-LP של `Yellow Submarine' נכנס לדירוג האמריקאי.
בסטודיו 3 באולפני Apple (במועד לא ידוע) נפתח הסשן לאלבום Let It Be. בילי פרסטון, שהסתובב לו באיזור האולפנים, משוכנע לבסוף ע"י ג'ורג' הריסון להצטרף לסשן. הלהקה עובדת על `Going Up The Country' ו-`All I Want Is You' (שהיה שם העבודה של Dig A Pony) כמו כן על-`I've Got A Feeling'; `Don't Let Me Down'; `Rocker'; `Save The Last Dance For Me'; `Bathroom Window'. ג'ורג' מרטין על ההפקה,גלין ג'ונס וטכנאי אלמוני נוסף על הטכנאות. 1970:
התערוכה Bag One של לנון (להזכירכם, ציורי ליתוגרפיה אירוטיים) נפתחת בדטריוט שבארה"ב ולעומת ההתגובות הצוננות שזכתה להן בבריטניה (כשדוגמת ההתערבות של הסקוטלנד יארד) התערוכה עוברת בשקט וולא סערות מיוחדות. 1973:
חברת Northern Songs LTD מאשימה בתביעה את ג'ון לנון בהפרה של זכויות יוצרים כיוון שייחס לשיריו האחרונים את הקרדיט לחברת Ono Music LTD, וזאת בניגוד להסכם שנחתם ביניהם ב-65'. כמו כן שמה התביעה אצבע מאשימה על יוקו אונו ואלן קליין שהשפיעו על לנון "במתכוון ובמרמה" לפעול כך. 1977:
ה-LP של להקת ווינגס-Wings Over America מגיע למקום הראשון במצעד האמריקאי. 1980:
לינדה מקארטני מבקרת את פול בכלא היפני בפעם השנייה מאז תחילת מעצרו. היא מביאה לו ספרי מד"ב לקריאה ומציינת לאחר מכן שמצבו היה מרומם להפליא וכי הצליח לחייך ולספר בדיחות ברמה כזו שאף הצליח להצחיק אותה,וזאת אחרי שלא היו לה הרבה סיבות לצחוק באותו שבוע. 1981:
תמונה בעירום של ג'ון לנון מופיעה של שער המגזין Rolling Stone. 1982:
בבריטניה יוצא LP בשם Rare Beatles שכולל בתוכו הקלטות מההופעה במועדון ה-Star Club בהמבורג ב-31 בדצמבר,1962. 1985:
במשרד רישום אוכלוסין בברקנל,ברקשייר שבבריטניה נישא בנו הבכור של רינגו סטאר,זאק, לשרה מניקידס. הוריהם של הזוג המאושר, מסתבר, לא קיבלו שום הודעה על האירוע המשמח, ואי לכך לא נכחו בו. 1988:
יוקו אונו ואליוט מינץ מופיעים בתכנית Toady ברשת NBC האמריקאית. אירועים נוספים-לכאן...
 
תודה יקירה, עדכון מצוין.

"תמונה בעירום של ג'ון לנון מופיעה של שער המגזין Rolling Stone..."
 

frikin shin

New member
../images/Emo45.gif

מה זאת התמונה הזאת?
אני רוצה לדעת למה תמונה של ג'ון לנון בערום מופיעה בעיתון?
כמה זמן פול היה בכלא היפני??
 

Another Girl

New member
...

1. ייתכן ואני טועה,אבל לדעתי זה פול מקארטני בבגד מצחיק.
2. כי יצא גיליון מיוחד בנושא של לנון ובמקרה התמונה הייתה בעירום. 3. בואי נחכה להמשך ה-Day In The Life ונגלה...
 
חחח,זה לא נקרא תמונת עירום.זה נקרא

אמאלההההה... יוקו הרסה את התמונה הזאת,וכל פעם כשאני רואה את התמונה בא לי למות מחדש.זה כל כך לא מסתדר לי שהבנאדם הזה,הג'ון הגאון הזה,היה עם האישה הטיפשה והמגעילה הזאת!
 
רר ביטלס

על העטיפה האחורית של האלבום כתוב ש"במקרה" רינגו החליף את פיט באותו לילה, כי היה חולה. ובכן, אלה שטויות. מה יש לרינגו לעשות בהמבורג? ואם זה כן הוא, איך זה שהוא שכח איך לעשות 'רולים' כשהוא חזר לבריטניה? ה'הופעה' היא אינה הופעה, אלא אוסף של שירים שנערכו כך שזה יישמע לאוזן חירשת כאילו זו הופעה אחת. כל הכבוד בתיה.
 
למעלה