A day in the life - 15.6

A day in the life - 15.6

בפרק הקודם ב"השיר שלנו": היום בהיסטורית הביטלס... 1961
הופעה במועדון עשרת העליונים בהמבורג. 1962
"הנה אנחנו הולכים" משודר בBBC.
שתי הופעות בקוורן. 1963
"בבקשה בבקשה אותי" במקום הראשון בשבוע הששי.
הופעה בסיטי הול, רחוב פישרטון, סליסבורי, ווילטשר, ת.ד. 74 1964
באוסטרליה משדרים הקלטה של הופעה של הביטלס, תחת השם "הופעה של הביטלס". (ההקלטה הייתה ב12 ביוני)
שתי הופעות באולם הפסטיבל במלבורן. רינגו חזר לתופף. 1965
הקלטת "זו רק אהבה". ג'ורג' מרטין הפיק, נורמן סמית' ופיל מקדונלד היו טכנאים, דה.
כותרת בדיילי מירור: "שני MBE הוחזרו בגלל הביטלס". מתוך ראיון עם הביטלס: שאלה: איך הגבתם כאשר שמעתם שאתם הולכים לקבל MBE? לנון: אני עשיתי (עושה פרצוף מופתע באופן מוגזם) שאלה: אתה יכול להגיד את זה במלים? לנון: ווּפִּי! שאלה: כל הכבוד. ג'ורג'? ג'ורג': אני עשיתי כזה, "וואו, זה אחלה". פול: אותו דבר. שאלה: רינגו? רינגו: נו, כולנו הרגשנו בערך אותו דבר. שאלה: ובכן, ממרתף בליברפול לארמון בקינגהם. מה אתם חושבים שאנשים בכל העולם יגידו? פול: ווּפִּי, אני חושב. טוב, אי אפשר לדעת. הם עלולים לומר גם "בּוּ", או משהו... שאלה: טוב. שניים מכם נשואים, וכולכם חיים בסביבה ביתית. האם זה השפיע על הכתיבה שלכם? פול: לא. ג'ון: לא, זה יותר קל לכתוב על כריות מאשר על דרגשים. זכרו - ישבנו אז על דרגשים קשים, במרתף לא נודע בליברפול, ועכשיו - כריות! שאלה: ובעצם, איך תארי הMBE שינו את חייכם? ג'ון: הם לא. שאלה: איך שמעתם שאתם הולכים לקבל אותם? רינגו: אז ככה, שמענו על זה לפני ששה שבועות, כשקיבלנו כל מיני טפסים שהיינו צריכים למלא. זה הגיע במעטפות חומות, מישהו הביא את זה, אתה יודע, לא במכתבי מעריצים, קיבלנו את זה ביד... ג'ורג': (קוטע אותו) אני אגיד לך איך קיבלנו את זה. יום אחד פשוט קיבלנו אותם, וחשבנו שמגייסים אותנו לצבא. ואז פתחנו אותם, וגלינו שלא. ג'ון: (לג'ורג') אמרנו את זה כבר. ג'ורג': כן, אבל זה ITV. ההוא היה משהו אחר. ג'ון: אה. אממם, אוקיי. הבנתי. 1966
'נשמת גומי' בשבוע ה28 בעשרת הגדולים.
'כותב מאחורי נייר' הגיע למקום השני בשבוע הראשון שלו בטבלאות. 1968
ג'ון ויוקו הופיעו ב"תערוכת הפיסול הלאומית". מחוץ לבניין נשתלו אלוני שלום. מאוחר יותר באותו יום הם סגרו את תערוכת הבכורה המשותפת שלהם. 1969
"הבלדה על ג'ון ויוקו" מקום ראשון, שבוע ראשון. 1974
ג'ימי מקולוך הצטרף ל'כנפיים', ולאחר שהוחלט שנמאס לכולם להגיד "דני" וששני אנשים יענו, דני סיוול המתופף עזב, וג'יאוף בריטון החליף אותו. 1979
רדיו קפיטול שידר ראיון עם פול, לרגל 'בחזרה לביצה' שעמד לצאת. הבנתם? זה משחק מלים. חה חה! 1981
באנגליה יצא "ג'ון לנון", קופסה אנתולוגית עם שירים מהביטלס ומתקופת הסולו, כולל גרסאות חיות וגרסאות מיוחדות. 1985
"אף אחד לא סיפר לי" של לנון קיבל פרס מBMI, תעשיית המוסיקה הבריטית. 1986
באצטדיון הענקים, במזרח רות'רפורד, ניו ג'רזי, יוקו הופיעה בהופעת צדקה של אמנסטי אינטרנשיונל שנקראה "קונספירציה של תקווה". היא שרה את השיר "אני אשתחרר". 1989
פול והחבר'ה הגיעו לרומא לקדם את מכירות האלבום 'פרחים בבוץ'. הם הופיעו בתכניות טלוויזיה שונות עם השירים "הפרצוף האמית שלי" ו"האחד הזה". 1991
באנגליה שודר בערוץ 4 הסרט "האיש שהזיז את הביטלס", רט דוקונטרי על ג'ורג' דנינג, שיצר את "צוללת צהובה". 1992
רינגו ולהקת 'כל הכוכב' הופיעו באולם 'ידית אורן' במישיגן.
ג'ורג' הופיע במפתיע בהופעה של קרל פרקינס בהרד רוק קפה בפיקדילי, לונדון. הם שרו יחד את "כולן מנסות להיות התינוקת שלי", "נעלי לבד כחולות" ו"דבש אל".
באנגליה יצא "סט הEP של הביטלס", שכלל תקליטי EP שונים.
ביפן, יוקו הופיעה בתכנית "טסוקו ני היא", לדבר על משהו חשוב, כנראה. סתם, נראה לכם? היא קדמה את הדיסק החדש שלה, "קופסת אונו". 1993
פול הופיע, במסגרת 'סבב העולם החדש', בשרלוט שבצפון קורלינה. ההופעה שודרה, חי, ברשת הטלויזיה 'שועל'. היא שודרה גם באופן חי בסטראו, ברשת הרדיו "דרום יער אחת". חרשים יכלו לקרוא את המלים בשידור חי באופן סימולטני.
לפני ההופעה שודר חלק ב' של הראיון עם פול ברשת 'שועל'. 1995
רינגו ולהקת 'כל-כוכב' הופיעו במלון סנדי סאן-פלזה, שביפן. 1996
מפיק ההקלטות, ג'ורג' מרטין, קיבל תואר אבירות, ומאז הוא נקרא "סר ג'ורג' מרטין", בשבילכם. 1998
בארצות הברית הופיע רינגו בתכנית הNBC "מופע הלילה עם ג'יי לנו". האף לא הוזכר.

לא יפה, יאיר.

סתם. בכלאופן.. "קונספירצייה של תקווה".. של יוקו, אה? היא ופול לא הכי הסתדרו, אז מה נראה לכם שזה אומר? חח. תודה לך ולמאור

תודה רבה לך:)

בעיקר על הראיון-נהניתי לקרוא. חשבתי על זה-איזה מצחיק זה היה יכול להיות אם יוקו הייתה מגיעה ליפן והיה מסתבר שהיא לא יודעת לדבר יפנית.

Another Girl

New member
תודה רבה יאיר!

שוב הוכחת את רצינותך והשקעתך המעוררת הערצה. פעמיים כי טוב (?)

למעלה