908

E l S i

New member
שיפור אבל כמה דברים מתחילים להימאס

נגיד, דפני והאוטו הטפשי הזה
אתם נוסעים כבר שלושה ימים לניו יורק באוטו. נכון שעברתם איזה מיליארד שדות תעופה בדרך, נכון?!

הסצנה של "עכשיו הנסיעה תתנהל בדרך שלי":
*יעל ממלמלת "500 miles, I would walk, קדימה... 500 מיילס"*
*אמא מסתכלת על יעל ולא מבינה מה היא רוצה*
*500 מיילס מתנגן*
*יעל מרוצה*

אני שמחה שהם מודעים לכך שהעיירה הזאת הזויה (ההערה של בארני שפעם הבאה צריך לקרוא על העיר קודם) כי היו כמה דברים הזויים מדי.

טד הקיא "רק פעמיים כמבוגר"- מקובל. וומיט פרי סיינס 93.
אבל אז האמא אומרת "כשאתה מקיא גם אני מקיאה". אהא! מתי יצא לך לבדוק את זה בדיוק?

הוא מציע לה נישואים שנתיים מהיום... הבת שלו כבר נולדה בסוף 2015, לא- האמא לא נראתה בהריון (וגם עלתה מלא מדרגות ברגל)?
המגדלור ההוא נראה מצוייר לחלוטין.

הזכירו את אמא של רובין! ואמא של טד! אבל מה עם אמא של לוק וליאה? למה הוא עוד לא פגש אותההההה

הצליחו להציל את הבדיחה של "תודה, ליינוס" - "מתחילות להיגמר לנו הכוסות....

N o R i K o

New member

אפשר לדבר על זה שהכימיה בין טד לאמא מעפנה, שזו הייתה הצעת נישואים מעפנה, שהכל פשוט היה... מעפן?
כאילו, שנים על גבי שנים את מחכה שהארכיטקט יקח את חברתו לראות את הנוף הכי מדהים ומהמם בעולם לפני שהוא שולף טבעת, ובסוף דווקא זיין-העל יוצר הצעה יותר מוצלחת.
העונה הזאת כל כך מאכזבת X:

elad218

New member
מה שאני מוצא משעשע בכל העניין הזה

קחו את הדיאלוג הבא בין טד למארשל מהעונה השלישית:

Marshall: Dude, relax, it's all about expectations management. Do you know why I hated Jerry Maguire so much ?
Ted: Because you're dead inside ?
Marshall: No, because you built it up for, like, two weeks, saying it was the greatest movie ever. With Stella, do the opposite : lower expectations.

אם יוצרי הסדרה רק היו מפנימים את העניין הזה אולי הם לא היו מטפחים במעריצים במשך 8 עונות ציפיות מטורפות לגבי האמא, שבכנות, אין יותר מדי שחקניות שמסוגלות לעמוד בהן (היא כל כך מגניבה וכל כך חכמה וכו' וכו'). אני מסתכל על קריסטין מיליוטי ולא יכול שלא לחשוב שהסיבה היחידה שלמישהו תהיה בעיה איתה היא כי גרמו לו לצפות ליותר מדי. בעיניי היא דווקא ממש חמודה.

cool miki

New member
יש שיפור

נהנתי מהפרק הזה. אני מרגישה שיש שיפור מהפרקים הקודמים.
לא יודעת למה אבל משהו לא מסתדר לי כשאני רואה את טד והאימא יחד...אין שם כימיה וזה נראה fake. זה כמו שאתם הולכים ברחוב , ורואים מולכם בחור ובחורה ואיכשהו אתם יודעים שהם לא זוג..משהו בהתנהגות שלהם מסגיר את זה..

אהבתי שהזכירו את אמא של רובין, חבל שהיא לא תהיה בחתונה (או שכן? אולי מנסים להפתיע אותנו..?)
איפה אבא של רובין?
ואחותה?

היו צריכים ללכת על הרעיון בפרייז'ר

אחרי שהשחקנים הפליאו בתאורה של מריס, אשתו הראשונה של ניילס, ההפקה ידעה שאין מצב שהם יצליחו למצוא שחקנית שתתאים לתיאורים האלה, ולכן מריס הייתה רק דמות שמדברים עליה, אך לא רואים אותה.

כנל במפץ הגדול, התיאורים על אימו של האוורד היו גדולים מכדי שכל שחקנית תוכל להכיל אותם, אז השתמשו באפקט הקול, ונתנו לצופים לדמיין איך נראית אימו באמת.

בסדרה הזו היו צריכים ללכת על אותו קו. עצם העובדה שבחרו עבורנו אימא, ובאמת לא משנה איזו שחקנית, הורידו באחת את כל הצפיות שהיו לנו ממנה. מוטב היה אילו הייתה נשארת עלומה, ואנחנו היינו ממשיכים לדמיין את מתאר פניה.

כי שאתה רואה דמות בשר ודם אחרי ששמונה שנים רק סיפרו לנו כמה היא נהדרת ושונה, וכמה היא מתאימה לטד וכו', אתה מתאכזב. אין אף שחקנית בכל העולם שיכולה בהצלחה להכיל כל-כך הרבה תיאורים כמו שתיאר טד את האם.

והצעת הנישואים הייתה מעפנה לחלוטין. באמת ציפנו שטד, הרומנטיקן, יחשוב על משהו יותר מלהיב ושונה.

ובכלל כל העונה הזאת נמרחת כמו מסטיק אין-סופי. ודפני עולה לי על העצבים.
ולא יכולה לשמוע יותר את הסיפור שמארשל הולך להיות שופט. די! כמה אפשר לטחון אותו סיפור שוב ושוב ושוב ושוב. ובינינו, לא מבינה א. איך לילי לא שיכורה מאוד מכל השתיה שהיא שותה? ב. אז היא לא תיסע לרומא? אז מה? היא תשאר איפה שהיא עם החברים שלה, בכלל לא רע.

לצערי, הקסם של הסדרה נמוג, ורק נשאר לראות (אחרי כל התיאורים) את רגע המפגש עם האם, ואני מקווה שלפחות הרגע הזה יהיה מרגש

E l S i

New member
אני חושבת שהכרחי היה לגלות מי היא

כדי לא לאכזב את המעריצים
אני הייתי מאוד מתאכזבת לו היינו רק שומעים את האמא
אבל היה צריך לחשוף אותה יותר מאוחר, אולי אפילו רק בפרק האחרון

עם שאר הנקודות אני מסכימה

Aranel Nenharma

Well-known member
אני תמיד דמינתי

אני תמיד דמינתי שאף פעם לא יציגו לנו את האמא
ופרק האחרון בסצנה האחרונה טד יסתכל על בחורה שאף פעם הוא ואנחנו לא הכרנו ואז יהיה כזה מפגש עיניים בינהם ואז טד המבוגר יגיד "וכך פגשתי את אמא שלכם"
ואז כתוביות סיום

זה הסיום המושלם מבחנתי

נ.ב: חשבתי אולי בעקבות סיום הסדרה כל אחת תרשום מה הוא הסיום המושלם לסדרה בשבילה:)

N o R i K o

New member
דווקא אני ראיתי את כל העניין אחרת,

איכשהו ציפיתי שאמא תהיה מישהי שתמיד הייתה שם ברקע, מתחת לאף שלנו, בלי שנשים לב בכלל. מישהי שעובדת עם מארשל או לילי או רובין או בארני וכל אחד מהם מכיר אותה כבר שנים. קרובת משפחה של מישהו שהזכירו בחטף בעונה הראשונה ולא שמנו לב. גם ציפיתי שהמלהקים ילהקו אותה כבר בעונות הראשונות ממש ויבליחו לנו אותה ברקע בלי שנשים לב, מעריצים טענו שזה קרה עם מה-שמה החדשה אבל לא כך הדבר...

בקיצור, חשבתי שלא רק הדמות המסתורית שלה היא זו שנבנתה אלא... כל כולה כישות קיימת, שיודעים בדיוק מה היא ומה הולך איתה ואיך היא קשורה לטד בעצם מנקודה 0. וכך שכשיגלו לנו את אמא, נגיד "יאאא!" ונשלים את כל הקצוות החסרים לבד.
אבל... מעפן

Ayelet 363

New member
אני קצת קיוויתי לזה, אם אני לא טועה

בנוגע לזה שזו מישהי שמתחת לאף שלנו.

Ayelet 363

New member

אני קצת מחבבת את הקטעים עם האמא, אבל מסכימה שהם מאכזבים.

לא כל כך אוהבת את קו העלילה הנוכחי של מארשל.

דיי חיבבתי את הפרק.

למעלה