. . . . . . . . . . . .

EvelonStar

New member
. . . . . . . . . . . .

טוב... זה לבד מסכם את איך שאני מרגישה, הא? מה לעזאזל הבעייה שלי? מה הדפקט הזה שגורם לי להיות כמו שאני? אוף, אין לי כוח להתחיל לכתוב שטויות, זה לא יעזור בכל מקרה... נמאס...

EvelonStar

New member
ארררר....

אולי אם יקרה לי משהו אני לא אוכל ללכת גם מחר לבי"ס? וגם לא אחר כך... וגם לא אחר כך... ולא לעולם...

Tiffany

New member
לא.. ומה יקרה אחרי לעולם לא?

לא! אל תעשי כלום לעצמך! ספרי לנו מה קרה... אולי נוכל לעזור?

The Sand Person

New member
בי"ס זו המצאה דפוקה

אם לא בא לך, אני אומרת שאל תלכי... יום, יומיים, שבוע - אבל אז חייבים לחזור ולהתמודד עם הכל, כי בריחה זו לא הדרך. אם תברחי עכשיו, תברחי גם אחר-כך... ומגיע לך יותר מזה.

EvelonStar

New member
מממ... חתכתי...

לא בכוונה שיכאב לי... בכוונה לסיים הכל...
אוף... אני כל כך מטומטמת... עכשיו אני אצטרך להסתיר את זה מאמא שלי ומניצן במשך שלושת הימים הקרובים לפחות... לא רוצה להסתיר מהן את זה. אני רוצה לתקוע להן את זה בפרצוף ולצרוח עליהן! לפחות על אמא שלי... אוף... מטומטמת מטומטמת מטומטמת... והכי גרוע, זה שאפילו לא קרה לי משהו...

The Sand Person

New member
לא... (אגב, גם אני... לא נורא...)

מזל שלא קרה לך משהו חמור... רוצה לדבר על משהו...? אני עוד כאן.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אבלון...

אנחנו מבינים שעבר עלייך יום קשה.. עוד יום קשה בתקופה שהיא קשה לך.. והיום- היום הרגשת שזה כבר יותר מדי שאת רוצה כבר להפתר מהכאב הזה אחת ולתמיד.. מתוקה שלנו.. טוב שזה לא הצליח-טוב שאת כאן איתנו גם אם את לא רואה את זה ככה אנחנו רואים כי אנחנו מאמינים- בכל ליבנו..שיש דרכים אחרות..שיש אפשרויות שעוד לא נבדקו.. ואנחנו רוצים לחשוב עליהן יחד איתך.. אז בואי נדבר..בואי לשיחה איתנו דרך האתר- אנחנו רוצים להיות איתך בכאב הזה.. ((((אבלון)))))

למעלה