73 ASSB יצאה מהצבע, עכשיו מתחיל

כל החלקים, כולל גומיות, פנסים,

ריפודים, במפרים ושאר הקוסמטיקה - עדיין בניילונים. אשמח לעזרה בשלב הרכבת הזגוגיות, ממישהו שכבר התנסה בזה.

דרור 914

New member
איזה קטע זה ניראה כמו SAAB

ולא הבנתי מי מוכר פה סאאב זה פורום של חיפושיות ביכלל(הבדיחה על חשבוני) אם אתה צריך עזרה ובעיקר יעוץ לגבי איך להרכיב את השמשות טלפן אלי 054563767

זה מסדר מפקד? אני צריך לצלם מה

הולך בחצר אצלי מאחורה. אני צריך לעמוד במסדר המפקד הזה ולהצדיע לאשתי שעדיין סובלת אותי עם כל מה שמסתובב אצלנו

דרור 914

New member
שאלות:

איפה צבעת את הרכב? כמה עלה? מי פירק הכל? פרקת את כל מע' החשמל כולל קופסאת הפיוזים וכל החוטים? למה צבעת את הצמיגים?
זה הרכב של דרור בננה?

תשובות:

הרכב נצבע במוסך אפרת (בני ונאהד) ליד סלמה בת"א. הוא עשה פעם עבודת צבע ופחחות יוצאת מהכלל לחיפושית של אחי, ולכן הלכתי אליו. אני פירקתי הכל, לא כולל מע' חשמל. רציתי עבודה באיכות מעולה ולכן הייתי מוכן ושילמתי 5000 ש"ח. בדיעבד, כנראה שקיבלתי איכות קצת יותר טובה מעבודה של 3000 ש"ח, אבל לא מצדיק את ההפרש. הצמיגים נצבעו היות וביקשתי שיצבע את הג'אנטים (עד שאחליף לחדשים), בכל מקרה הצמיגים כבר הוחלפו. אני אוהב בננות, אבל אני דרור סלומון

דרור 914

New member
שיטטטט

זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות לחיפושית שלי רק שאני הולך עד הסוף - כולל מע' החשמל גם אני מתכננן להשקיע סביב ה 5K ש"ח אבל כל פעם שאני מיסתכל על איכות העבודה אני מיתאכזב וזה ממש מבאס. אולי אני יותר מידי חושב בסטנדרטים אמריקאים, אבל מה בסך הכל ביקשתי??? שלא יראו סימניי ליטוש? שלא יהיו נזילות וטיפטופים? שיהיה כיסוי אחיד גם בקיפולים ובמקומות הקשים? לטפל בחלודה ובמכות כמו שצריך? למה הם תמיד רוצים לתת עבודה בפחות ממה ששווה הכסף שאנו משלמים? אולי הם לא יודעים איך????

נגעת בדיוק בנקודה. אחרי כל מה

שראיתי בארה"ב, רציתי גם - שיפוץ מלא. הבאתי את כל החלקים חדשים, והיית צריך לראות את הפרצופים של הבודקים הבטחוניים כל פעם שבאתי לשדה עם ארגז קרטון: פעם מדרכות, פעם במפרים, פעם פנסים, מראות, ניקלים. הם כבר שנאו אותי נראה לי. בסוף אני משלם 5K לצבע, ומקבל את אותן נזילות, נקודות לא צבועות, וכו' וכו'. מזל שלא הלכתי לאחד שרצה 8K, אחרת בטח הייתי מתבאס יותר. מה שכן, זה המון עבודה, ושכר העבודה כאן גבוה. כך שכנראה אין מצב של כולם מרוצים והמחיר סביר, אלא אם כן תעשה זאת בעצמך. במחשבה שניה, מזל שלא הלכתי עד הסוף - רציתי לעשות Body off restoration. הייתי אוכל אותה בגדול.

דרור 914

New member
כבר היה לי ביד את בעל המיקצוע

האמיתי בן 50 עולה מרוסיה עושה עבודה מהלב ראיתי עבודה שלו על חיפושית ועל שברולט 56 - סוף הדרך לצערי גם בישבילו. מת מהתקף לב ליפניי חודשיים זצ"ל ואני שוב בחיפושים

Bugracer

New member
סוף הדרך - תרתי משמע

דרור אני עשיתי אצל ישראל מאלקנה - חבל"ז איזה עבודה מקצועית הוא עושה, באנג'ו המליץ לי עליו בזמנו

דרור 914

New member
קצת רחוק לי אבל אני לא פוסל

צריך לראות עבודות שלו לפני שאני מחליט.

דרור 914

New member
זה כשמורידים את גוף מהשסי אופיר

תגיד דרור אתה ראית פעם איך המיקצוענים עושים את זה - יש להם עריסה שמסובבת את הבודי 360 מעלות באויר, איזה עבודה הם עושים חבל"ז 10K - 14K $ אבל שווה, פה גם אם תאיים לשלם כסף כזה לא תצא עם חצי מהעבודה, שלא לדבר על החלפים.

למעלה