6

Leonardam

New member
6

מתי תתחיל בארה"ב העונה השישית, והאם היא התהיה האחרונה ?

A m o s 2 9

New member
ככה גם היה שנה שעברה

מי שקובע החלטות בקשר לשידור הסדרה החליט שעדיף להתחיל את הסדרה בפברואר ולשדר את העונה ברצף, ולא מספטמבר ועם פגרות ארוכות באמצע, כי מעריצים התלוננו על כך בעונות הראשונות.

A m o s 2 9

New member
כי צריך זמן לכתוב את הפרקים, לצלם אותם וכו'

וגם בטלוויזיה יש עונת חורף שנמשכת מספטמבר עד מאי ועונת קיץ מיוני עד אוגוסט. ורוב הסדרות הגדולות משודרות בעונת החורף ויוצאות לפגרה בקיץ.

barlevy

New member
כדי "למתוח" את הסדרה כמה שיותר

לא כל יום יוצרים סדרה כזו מדהימה - אז רוצים למשוך איתה כמה שיותר בינתיים יוציאו פסקול של עונה 4 , פסקול של עונה 5 , דיוידי של עונה 5 ...שידורים חוזרים , ספיישלים וכו

dar dahan

Member
רגע, הסדרה תחזור או בינואר או בפברואר..?

אם כן אז לא תהיה לי בעיה לחכות עד אז, 8 חודשים עוברים מהר מאוד... ד"א אני בהתחלה, כמו לסמים (אני פשוט מכור לסדרה, מה לעשות!), יתגעגע נורא, אבל אחריי כמה חודשים אני עוד יחשוב מדיי פעם על הסדרה, עד שיעברו כל 8 החודשים ואז העונה השישית :)מאוהב:) תתחיל... ד"א אבודים זאת סדרה מדהימה, ונקשרתי לכל אחת ואחת מהדמויות (חות מלדמות של פאני, האשה המעצבנת של דזמונד
)

למה?../images/Emo191.gif../images/Emo85.gif

פני דמות מדהימה! ואיך אתה אומר שזה קל לחכות 8 חודשים?! זה ממש הרבה! אין לי מושג איך אני אחזיק...

dar dahan

Member
היא משום מה מעצבנת אותי...

הפנלופי הזאת, כי היא לא דמות כל כך חשובה כמו שאר הדמויות, ואם היא באמת הייתה אוהבת את דזמונד, היא הייתה מנסה להבין מה עובר עליו לפני שהוא ברח לאי... בקיצור, פנלופי מעצבנת, והיא היחידה מהדמויות ששנואה עליי... ד"א אולי בהתחלה זה נראה קשה לחכות 8 חודשים, אבל לאט, לאט זה אפשרי לחכות 8 חודשים...

למעלה