6.11= מג"ב?? ועוד שאלה..

outsider3

New member
6.11= מג"ב?? ועוד שאלה..

מישהו פה יודע?? ועוד דבר, נניח שזה אכן מג"ב... אני ממש ממש לא מעוניין להתגייס למג"ב. יש לי סיבות טובות ואיכותיות והם לא מניעים של פינוק. מה גם, שאני מאד מחזיק ממג"ב ואין ספק שהם עושים עבודה חשובה ומדהימה, אבל לי אישית זה לא יתאים. ועכשיו לשאלה--- האם אתם ממליצים לי ל"האבק" בבקו"ם ולא להסכים להתפנות??? מה התסריט הכי גרוע שיכול להיות ומה התסריט הכי טוב? אני אשמח לתגובות. תודה :)

eladush18

New member
לא כדאי

חבר טוב שלי ניסה להאבק בבקום, הם שולחים אותך ישר למעצר ששם כולם נשברים בערך אחרי יום אחרי שמטרטרים אותם ונותנים להם לנקש עשבים כל היום. אתה יכול לשבת שמעצר עד חצי שנה, וד"א, בחצי שנה ראשונה של השירות ישיבה בכלא לא יורדת מהפז"ם.

outsider3

New member
ואללה

תודה אלעד... אתה יודע אם זה בכלל מג"ב? אולי אני סתם מתבאס לחינם...

itai 20

New member
דפוק זה תמיד על חשבון פז"מ

אלא אם כן באופן חריג החליטו לוותר לך על זה מה שנקרא תב"ן שלילי

ran877

New member
תקרא את המאמר הזה הוא יעזור

לך להבין הכל... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=164&a=8114&c=1021&sc=1064&ssc=0

כדאי מאד

אם אתה רוצה להתגייס לקרבי אבל לא מג"ב אחרי יומיים במעצר יתנו לך מה שתבקש. אם אין מקום תצתרך לחתום דחיית שירות עד הגיוס הבא. כמה חברים שלי עשו את זה והצליחו.

D e A d sOuL

New member
תגובה.

אין לי מושג אם זה תאריך גיוס של מג"ב,אבל בהנחה שכן,עדיף להתנגד ולא להתפנות,כי זאת הדרך הכי טובה לדעתי. מקסימום ישימו אותך בכלא. ולאחר מכן,סיכוי רב,שתקבל תפקיד אחר.

outsider3

New member
תודה תודה

קטעים אתכם, הדעות מסתבר ממש סותרות... אני אכן מקווה שמגב זה רק ב-29.11, ואז בעצם אני לא צריך להתלבט... בכל אופן, אני אשקול את מה שכתבתם- תודה על התגובות! חיים טובים.

בקשר למג"ב

דיברתי אם קצין משם והוא אמר שמי שלא רוצה להיות במג"ב, לא יהיה שם. לשם לוקחים רק את מי שרוצה להיות שמה. אני לא יודע עד כמה זה נכון.....תנסה

למעלה