5x06

5x06

היום ראיתי את הפרק לראשונה לא הבנתי מה הקטע של טארה שהיא חושבת שהיא שדה (WTF???) לא הבנתי כלום! הסבר יתקבל בברכה :)

buffstar

New member
במשפחה המגעילה שלה

שיש מסורת להגיד לכל הבנות שבגיל 20 הם יהפכו לשד נוראי שכזה, ורק המשפחה שלה תאהב אותם. כדי לכבול אותם למשפחה, סתם סיפור שהומצא כדי למנוע אצמעות של הנשים. אז טארה חושבת שהיא הולכת להפוך לשד ונלחת ולא רוצה לספר לווילו, ועושה כשפים ובאלגנים והכל נגמר בטוב בסוף כשספייק מוכיח שהיא לא שד.

אהה..

תודה איזה משפחה מגעילה!!! רגע אבל אם היא ראתה שאמא שלה לא הפכה לשד אז היא לא הבינה שהוא משקר לה?

14מתן

New member
אמא שלה אני חושב שכן הייתה...

או שהיא מתה (כמו שהיא סיפרה בthe body) והמשפחה שלה עבדו עליה... אבל אם אתם זוכרים היה פרק בעונה הרביעית שוילו וטארה עשו כישוף למציאת שדים בסאנידייל והם היו צריכות לזרוק חול על השטיח או מפה או מה שזה לא היה וטארה זרקה את זה אחורה בלי שוילו תראה כי אם היא הייתה זורקת את זה למפה וילו הייתה מגלה שטארה שדה ! אך, אני גאון.. חחחח

IDOffryn

New member
אתם יודעים......

כמה תאוריות המציאו אחרי זה...(לפני 5X06) שטארה היא אלה שהיא של משהו ומלא שטויות קראתי פעם דף שלם אם כל מיני תאוריות אם אני אמצא את זה אני אעלה קישור...

MsPiggy

New member
איך ספייק הוכיח לה שהיא לא שדה?

לא הבנתי את הקטע הזה...

The Flash

New member
שהוא...

לא יכל להרביץ לה ז"א שהשבב פעל וז"א שהיא אנושית כי הוא יכול לפגוע רק בשדים

Schnickelfritz

New member
השבב של ספייק

מזהה שדים ובני אדם. אם הוא מרביץ לאדם כואב לו ואם הוא מרביץ לשד לא כואב לו. הוא הרביץ לטארה
כאב לו
טארה לא שד

למעלה