407 או מליבו

golans

New member
407 או מליבו

יש לי אקורד בת שנה - והיא נפלאה. אני צריך להחליף ורוצה לגוון. השתיים היחידות שבאות בחשבון בעלות זו (קבוצה 4), מה דעתכם? חוץ מזה - הבגז' באקורד קטן ולא נוח וזה בעייתי עם העגלת ילדים. האם המליבו החדשה מודרנית או שמתנהגת כמו האמריקאיות של פעם?

enigo

New member
המליבו לא מתנהגת כמו האמריקיות של

פעם - אין את תחושת הריחוף שהיתה לאמריקאיות ההן, לטוב ולרע. מצד אחד הניהוג קצת יותר סביר (אבל עדיין לא בסביבה של האקורד שלך או של ה-407) מצד שני גם הנוחות היא לא כמו שהיתה פעם. גם התחושה בפנים הרכב לא איכותית כמו באירופאית או יפנית מקבילה - הפלסטיקים אומנם עבים ומשאירים רושם עמיד, אבל גסים, לא מגומרים טוב ולא משאירים תחושת "יוקרה". אני הייתי בוחר 407, אבל למה אתה מוגבל רק לשתי אלו?

שי ז.

New member
המאליבו יותר מרווחת, הרבה יותר חזקה

ומאוד חסכונית לרכב בגודלה. החסרונות שלה הם כיעור, גימור לא משושלם, אבזור מוזר (שאני לא יודע אם שופר בחדשות אבל מאוטו בכזה סגמנט אני מצפה לבקרת אקלים וידית אחיזה לנוסע ליד הנהג). בסך הכל שתיהן טובות והבחירה בסגמנט הזה היא עניין של טעם.

פרטנר

New member
אמנם עניין של טעם...

אבל אם נדבר על רכב במובן ה"איכותי" (ןהכוונה היא לא לאיכות חומרים או יצור דווקא) אז ה407 לוקחת בגדול. אמנם הפיג'ו הזו אינה כמו פעם ,אך מעבר מנהיגה ב407 למאליבו המנותקת ממחיש מה כיול וכיוון גרועים יכולים לעולל לשילדה לא רעה יחסית (המליבו מבוססת על הוקטרה). ה407 גם בטוחה יותר ,מעוצבת יותר ונעימה יותר לנסיעה. המליבו חזקה (מדי?) ועונה על הטעם האמריקאי המצוי. ואם כבר אמרנו איכות, הפלסטיקה במליבו מעליבה רכב במחיר שכזה.

ronit ronit 1

New member
את ה407 אני לא מכיר אבל על המליבו

עשיתי בערך 3000 ק"מ בטיול בארה"ב בקיץ שעבר ולא באוטסטרדת אלה בכל מיני דרכים צדדיות, וחוץ ממה שאמרו פה על הפאר וכו.. שמה שנכון הרכב לא מפואר כמו שאר הקבוצה שלו אבל הוא היה אחד הרכבים הנוחים שנהגתי אליהם (וזו רשימה בהחלט ארוכה), קודם הוא בנוי לאמריקאים "גדולים" ומה שאומר שלי בחור ממוצע פלוס היה מאוד נוח לעומת הרכבים האירפאים (ובלי להזכיר יפנים) גם תנוחת ישיבה וגם כניסה ויצאה. ושנית לרכב אין שום יומרות טכנולגיות מה שהופך אותו למאוד פשוט וידודתי למשתמש אין כפתרוים מיותרים ואף אחד לא מנסה להמציא את הגלגל. והכי חשוב אחד ההיתרונות ברכב אמרקאי הוא שהמנוע תוכנן לתיבה אוטמטית וככה הוא מתנהג העברת הילוכים נעימה אין חורים בהעברת הילוכם ועוד כל מני צרות אחרות.

למעלה