4 שאלות

m i a o o

New member
גמני חושבת שהרמיוני לא כזאת

(אבל החיקוי היה מצחיק, גם אלו של מולי, שנשמעת לי כמו פולניה שמבקשת מהארי לשים סוודר כדי שלא יתקרר בחום של 40 מעלות) הרמיוני נשמעת לי כמו אלו שמדברות הרבה ומראות את ידיעתן בנושאים הכי לא מעניינים שיש לכל הקורבנות שנמצאים בסביבתן.

Fairywitch

New member
נשמעת כמוני../images/Emo6.gif

שבוע לפני הכנס התעקשתי להשמיע לאמא שלי את ההרצאה, להתאמן עליה, למרות שהיא ממש לא רצתה לשמוע
והחיקויים באמת היו קורעים
יעל מלכה

n u k e y

New member
תשובות

1. אני מניחה שהמטרה של וולדי כמו כל הדיקטטורים המטורפים היא לשלוט בעולם, או לפחות לשלוט על משהו.. הוא רוצה כוח ובשביל זה הוא צריך נתינים ואנשים שיפחדו ממנו ויצייטו לו. והוא מאמין בטוהר דם ולכן הוא רוצה להיפטר מהמוגלגים וילדי המוגלגים... להיות בן אלמוות זה באמת אחת מהמטרות שלו כי הוא מפחד למות.. 2. בשביל להיות בסלית'רן לא צריך בהכרח להיות טהור דם, צריך להיות שאפתן ולרצות כוח (או משהו בסגנון).. סנייפ ווולדי חצויי דם והם שם, או היו שם. נראה לי שהמצנפת רצתה לשים את הארי בסילת'רין כי וולדמורט העביר לו חלק מהכוחות שלו כשהוא ניסה להרוג אותו ווולדמורט הוא היורש של סלית'רין. 3. לא הייתי במיתופיה.. לא יכלתי ללכת
4. מה שהוא ידע זה שבשלהיי יולי יוולד מישהו שיוכל להביס אותו. הוא לא ידע את החלק השני של הנבואה, שיהיה לילד כוח שהוא לא מכיר והוא רוצה לדעת את החלק השני בשביל להבין איך להרוג את הארי.

תשובות:

1. לא הבנתי משהו מאוד בסיסי. מיהו וולדי כאילו, מה המטרה שלו בחיים הוא רוצה להרוג את כל חצויי הדם הוא רוצה להיות בן אלמוות אם כן למה הוא צריך נתינים הוא רוצה סתם להשתלט על העולם (מוג'ו-ג'וג'ו)- המטרה שלו זה להרוג את כל חצויי הדם והמוגלגים, בוגדי הדם וכ'ו, להיות בן אלמוות, ולהיות רשע. 2. למה המצנפת אמרה להארי שהוא צריך להיות בסלית'רין הרי, הוא אפילו לא טהור דם זה הקריטריון הכי חשוב לא- זה אכן קריטריון חשוב. הארי טהור דם, לילי היתה מכשפה, וגם ג'יימס. חוץ מהקריטריון הזה יש עוד כמה חשובים. הארי גם ענה עליהם, ולכן המצנפת שקלה זאת. 3. מי בא למיתופיה חוץ ממני ומגל - לא אני. 4. החלק של הנבואה שוולדי שמע היה שיש ילד שיוולד בשלהי יולי. אוקי. נאו וואט הוא ידע שהארי מסוכן הוא ידע שהארי ירצח אותו או ההפך למה בכלל הוא היה צריך את כל הנבואה הוא קיווה שבחלק השני יספרו לו איך ירצחו את הארי או מה- הנבואה התאימה בדיוק ל-2 אנשים, נוויל והארי. את כל הקטע הזה דמבי מסביר בספר ה-6. וולדי בחר לעצמו את היריב, בלי לחשוב בכלל. הוא חשב שהנבואה תסביר לו כיצד להביס את היריב שלו, בגיל מוקדם יחסית, וכך למנוע ממנו להוות בעיה. וולדי, בלי לחשוב בכלל, בחר בהארי, לפני שבכלל שמע את כל הנבואה. זה יצא את המצב שעליו מדבר הספר-המלחמה בין הארי (ושאר עולם הקוסמים) נגד וולדי. מקווה שעניתי לך

שאלות משלי:

1)נכון יש את קסם הפטרונוס? אז למה אסירי אזקבאן לא משתמשים בו כדי לשמור על שפיותם? לוקחים להם את השרביטים או מה? וחוצמזה, גם אם לוקחים להם ת'שרביטים, בטח סיריוס מצא איזה שרביט אחד, וככה הוא לא התחרפן.. אבל מה דעתכם? 2)בהוגי יש 4 בתים. בבואטון ודורמשטרנג מה יש? איך ממיינים? האם ממיינים בכלל?? 3)מילא אומרים לנהג הרכבת ולמורים איפה נמצא הוגי, כדי שיגיעו לשם, אבל איך למשל הורי התלמידים, שמגיעים מאוחר לבי"ס, או שמחזירים את ילדיהם אומשו, יודעים? זה קצת חשוד.. יש לי עוד שאלות, אני אזכר בהם אח"כ בטח (או שניה אחרי שאני אשלח ת'הודעה
)

yuvi217

New member
תשובות ../images/Emo13.gif

1. לוקחים להם את השרביטים [אחרת מה מונע מהם פשוט להשתחרר בקסם?] 2. לא ידוע.. 3. נראה לי שמי שאמור לדעת איפה הוגוורטס יודע. בטוח אפשר לעשות שרק מי שרצוי שיגיע ידע איך להגיע. למשל איך מדאם מקסים וקקרוף הצליחו להגיע בספר הרביעי? כנראה מי שרצוי שם יכול להגיע. או.. שאולי בעצם רק מוגלגים לא יכולים להגיע להוגוורטס? כי אמרו שלמוגלגים היא נראית פשוט כמו חורבה.

yuvi217

New member
אה ולגביי סיריוס..

הוא אמר שלא היו לו מחשבות שמחות אלא רק את המחשבה שהוא חף מפשע. בגלל שזאת לא מחשבה שמחה, הסוהרסנים לא יכלו לקחת אותה ממנו, וככה הוא לא השתגע.

yuvi217

New member
אממ

אנימאגים לא צריכים שרביט כדי להפוך לחיה. מקגנוגל הפכה לחתול בשיעור שינוי צורה הראשון של הארי והיא לא השתמשה בשרביט.

זה לא מדוייק.

אחרי קריאה מעמיקה של הספר ה-3, כשפטירגרו הפך שוב לעכבר, זה היה כי הוא חטף את השרביט שהיה בידו של לופין(?) אז אמנם מקגונגל הפכה לחתולה, ובכללי זה נראה כאילו לא צריך שרביט, אבל עובדה שפטיגרו השתמש באחד כדי להפוך שוב לעכבר.

yuvi217

New member
אני לא בטוחה.. אבל נראה לי

שפיטר לקח ללופין את השרביט כדי שהוא לא יהרוג אותו. הרי הוא אמר לו שאם הוא ישנה צורה הוא לא יהסס להרוג אותו או משהו כזה

Rotem94

New member
.

פטיגרו לא השתמש בשרביט בשביל להפוך לחיה... הוא השתמש בו כדי לפגוע

the ror

New member
1. ברור שלוקחים להם אותם. אם

להארי שרק עשה קסם בפני מוגלגים רצו לקחת לו את השרביט אז נראה לך שלפושעים הרבה יותר רציניים לא יקחו?...ויובל הסביר כבר איך סיריוס שרד. 2. אני משער שממינים כמו בכל בית ספר רגיל רק לשכבות/כיתות כך שאין בתים שונים כמו בהוגוורטס. 3. אני חושב שרק מוגלגים לא יכולים למצוא את הוגוורטס הרי דמבלדור הודיע בסוף הרביעי שכל מי שרוצה לחפש מקלט בהוגוורטס, יוכל כך שברור שכל קוסם לפחות ידע איך להגיע לשם...

עוד שתי שאלות

1. לפני שהקונדסאים הפכו לאנימאגים האם עדיין הם קראו לעצמם פאדפוט פרונגס ווורם-טייל
חוצמזה באיזה שנה שלהם בהוגוורטס הם הפכו לאנימאגים
2. מה קורה לתלמידים שמבריזים משיעורים בהוגוורטס
מורידים להם נקודות מהבית
רוני

למעלה