4 שאלות

Pr0NgS

New member
יש לו מטרה חשובה ביותר, והיא

להיות בן אל-מוות. חוץ מזה, להרוג מוגלגים זה משעשע בשבילו. החלק השני של הנבואה הוא חשוב ביותר, כי שם כתוב שהוא <וולדמורט> ישווה את הכוחות שלו עם הארי, והוא לא ידע את זה.

the ror

New member
עונה

1. קוסם מוכשר מאוד עם הערכה עצמית מופרזת שרואה את עצמו כהכי חזק ומנסה להוכיח את זה... בהחלט אחת ממטרותיו הן להיעשות אלמוות וכמו כן להשתלט על העולם ובשביל זה הוא יודע שהוא צריך נתינים כי גם אם מוכשר לבד הוא לא יצליח... 2. אני חושב כי היא ראתה את החלק שעבר להארי מוולדמורט בקללה שנכשלה ובכלל כנראה היא ראתה בו את השאפתנות שמאפיינת סליתרינים. בקשר לטוהר דם זה לא כזה רלוונטי כי עובדא שוולדמורט בעצמו לא היה טהור דם כמו כמעט כל שאר הקוסמים... 3. לא יודע. לא יכולתי להגיע. 4. וולדמורט שמע תיאור של שהתאים גם לנוויל וגם להארי והחליט מסיבות מסויימות(דמבלדור למשל ציין שוולדמורט רואה את עצמו בהארי ששניהם חצויי דם למשל-מה שגם לי לא ברור לגמרי עדיין) שהארי הוא המהווה סכנה לו ולכן יצא להרוג את הארי. הבעיה שלו היתה שהוא לא שמע את החלק השני של הנבואה שציין שהארי יהוה מתחרה לו ויהיה לו כוחות שוולדמורט לא יודע עליהם(אהבה). אחרי הכישלון הראשון הוא ניסה להשיג את הנבואה כדי לקבל את התמונה המלאה של הנבואה ולדעת מה קרה שהוא נכשל ולכן זה היה חשוב לו מאוד.

yuvi217

New member
4 תשובות

1. אוקיי. וולדמורט הוא מטורף עם אובססיה להיות הקוסם הכי חזק בעולם, הוא רוצה לחיות לנצח [אבן החכמים, הורוקרוקסים] ולהשתלט על עולם הקוסמים. הוא מאמין שרק טהורי הדם טובים ולכל השאר אין זכות לחיות. [אהמ, היטלר, מישהו?] 2. כמה הסברים- לדעתי הארי כן טהור דם, למרות שאמא שלו באה ממשפחה של מוגלגים הוא עדיין טהור דם כי שני ההורים שלו קוסמים [ככה זה נחשב לא?] וולדמורט עצמו חצוי דם לגמרי- אמא קוסמת ואבא מוגל לחלוטין. וסיבה אחרונה- טוהר דם זה לא הכי חשוב, אלא גם היכולות והשאיפה לכוח. 3. אני
4. הוא יודע שבשלהיי החודש השביעי יוולד ילד שבכוחו להביס את אדון האופל. עד כאן זה חצי הנבואה שסנייפ שמע. מה שהוא לא שמע זה שבכך שוולדי יבחר בו הוא יסמן אותו כשווה לו ויעניק לו את הכוח להביס אותו. מקווה שזה מסביר יותר טוב למה הוא רוצה לרצוח את הארי

חח

1. הי
הוא לא מטורף
הוא סתם לא סימפתי... 2. זה לא נחשב, גם אם סבא שלו היה מוגל הוא נחשב חצוי דם (אהמ, היטלר, מישהו
~~ רולינג אמרה שאחרי שהיא כתבה את זה היא ביקרה ביד ושם איפושהו וראתה שככה גם היטלר עשה ושלא משנה אם אתה נוצרי אדוק הוא בדק שמונה דורות קודם לראות אם מישהו היה יהודי~~) 3. יאי
מה הכי אהבת
4. מסביר טוב. 5. 402 שליטע
רוני

yuvi217

New member
חח ../images/Emo6.gif

עוד מכורה למכושפות! יאי!
הייתי רק ב-3 הרצאות [שלושת הראשונות] , כי לא יכלתי להישאר עד הסוף.. מתוכן הכי אהבתי את "כעת חובה להתלכד או שניפול פרודים" היא הייתה ממש מעניינת לדעתי! היית עד הסוף? אם כן, מה הפסדתי והיה יפה?
אה ואיך את נראית? אולי ראיתי אותך שם?

הייתי בערך עד שש לפני הפאנל סרטים

והיינו בכעת נתלכד (שהיה נחמד), הארי פוטר ומסעות משה רבנו (חנה רולז היה ממש מגניב ומצחיק), חומריו האפלים בלבוש עברי (שממנו הכי נהנתי שם כי היה ממש מעניין ומצחיק) ואז המשותף בין הארי לשר הטבעות (היה מייגע.) ואז לא היה שום דבר מעניין אז כבר הלכנו הביתה... VOTE SNAPE FOR DARK LORD היה נהדר... בסך הכל ממש נהנתי. מיתופיה היה הדבר היחיד שהחזיק אותי בחופש. רוני

Fairywitch

New member
../images/Emo9.gifמי את היית בקהל?../images/Emo12.gif

לא יודעת אם אזכור, אבל יש כמה פרצופים שאני זוכרת, אז אולי את אחת מהן
על המחמאות
אפשר להפוך את התנ"ך למעניין- זה רק המורות בבתיה"ס שהורסות את זה
פספסתי את חומריו האפלים בלבוש עברי, כי הייתי בהרצאה אחרת
וההרצאה על פמיניזם בה"פ הייתה פשוט נסגדת, בחיי. חבל שפספסת

Fairywitch

New member
גם לדעתי, אבל יש מורות שהורסות את

זה
לא כולן- אבל הרבה, והיו לי כמה כאלה

Fairywitch

New member
זה מזל וזאת מתנה../images/Emo77.gif

היו לי גם מורה טובה ומורה אחד טוב

אז לא תלוי במקצוע, זה תלוי במורה.

אני דווקא ממש בכיתי שנגמרה הבגרות בלשון ובתנ"ך, לא כי לא הצלחתי בהן [
], אלא כי ממש אהבתי את המורים במקצועות האלה!
ומכאן שאהבתי גם תנ"ך ולשון [עדיין אוהב!
]. מחר ציונים!

m i a o o

New member
ההרצאה על פמיניזם בהחלט הייתה נסגדת

איך שהיא חיקתה את פלר...
אגב, הייתי גם בהרצאה שלך, הייתה טובה מאד:)

Fairywitch

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo51.gifפידבקים זה מוי כייף../images/Emo9.gif

בעיקר כאלה טובים

Fairywitch

New member
אה,וגם החיקויים של מולי היו קורעים-

בעיקר כי הם היו כאלה מוגזמים
או הרמיוני שאומרת "חומה!"
(ואני מוחה בתוקף! הרמיוני לא כזאת!
)

למעלה