3X11

3X11

במסגרת צפיה חוזרת בפרקים של קאסל, אני צופה באחד הפרקים הכי טובים. הפרק שבו ניקי היט מופיעה. נטלי רודס שם השחקנית בפרק, אבל אנחנו מכירים אותה כדונה משנות השבעים, וכצ'לסי בסדרה "מה עובר על צ'לסי" סדרה שלצערי לא הצליחה. היא מבליחה כשחקנית אורח ועושה עבודה מדהימה!!!!
זהו גם הפרק שבו ראיין מציע נישואין לג'ני.
ולפי דעתי, ותקנו אותי אם אני טועה, זה הפרק היחיד בסדרה שבו בקט מציגה את הבלשים שעובדים איתה בשם פרטי ומשפחה.
מזמינה את כולם לצפות בפרק הזה ולבוא לדון עליו

shirush3

New member
אחד הפרקים הטובים של הסדרה

הוא פשוט מצחיק!
זה פרק שלא משנה כמה פעמים אני אראה אותו הוא יקרע אותי מחדש

Periwinkle

New member
קאסל גיי?

פרק מעולה ומצחיק. אחד הטובים ללא ספק.

אלקסיס עדיין חמודה ומשעשעת - A murder will make you feel better

נחמד איך הפרק מתחיל בזה שקאסל לא מרוצה מנטלי ולא אוהב שהיא ניקי, אבל בקט בעדה, ובדרך הכל מתהפך וקאסל מתחיל לחבב את נטלי ואת המסירות שלה לתפקיד ובקט כבר עצבנית עליה בשלב הזה
היא לוקחת את הקפה שלי
את הנשמה שלי
את החבר שלי
והיא תהרוג אותי בלילה

השיא של החיקויים הוא כמובן כשנטלי מתחפשת לבקט

ריאן היה די טיפש כל הפרק אבל היה מתוק בסיום

ואיך הקפה נשפך לה מהפה... גדול

וההמשך עוד יותר הזוי. בקט אומרת: "מה את רוצה שאני אעשה?", אז נטלי עונה לה בלי להתבלבל: "אולי תתני לו רשות?"

עוד כמה מהפרק:

אלכסיס מדברת על סרט בכיכובה של נטלי שהיה אסור לה לראות, מסורים משהו, וכל פעם שהיא מעירה הערה מהסרט, קאסל תוקע בה מבט של מה ראית את הסרט? ואז היא עונה ככה הייתי חושבת אם הייתי רואה את הסרט, וברור שלא ראיתי.

כשחוזרים לתחנה אחרי הביקור הראשון בזירת הרצח. מתייחסים לקאסל כקולב מעילים אנושי, ואז הוא מתעצבן שהיא תצטרף אליהם לחקירה ומה הוא אומר? היא אזרחית.
(כן? ומה אתה?)

Periwinkle

New member
כן

הקטע שקאסל אומר שנטלי אזרחית והיא עלולה להפריע להם ולהרוס את החקירה, ובקט - אתה צוחק, נכון?

ועוד קטעים משעשעים: בקט שצוחקת על מי שקונה תיקים באלפי דולרים וכמובן נטלי קנתה כמה

והסיום שנטלי מוטרדת שהיא לא עשתה עצירה דרמטית באמצע המשפט כשהיא ציטטה את הקטע ומנעה התאבדות

ואיך אפשר בלי I'll do you better than you

אין ספק אחד הטובים

אבל הטוב ביותר הכפול של חמש - החטיפה של אלכסיס. קאסל במיטבו, וגם מכיר את אביו.
אחר כך - סיום העונה הדרמטי של עונה 3.

למעלה