338 או NAVIWAY

aldryk

New member
338 או NAVIWAY

שלום רב, שאלתי את השאלה אבל היא נבלעה כנראה בשרשורפלצת... האם יש המלצה גורפת או עדיפות ברורה של הNAVIWAY על ה-338? אני משום מה מקבל את התחושה שה-338 אוכל אותו בלי מלח (במיוחד ששני המכשירים באותה רמה כספית, פחות או יותר) מה אתם אומרים? תודה נ.ב. אני בעיקר הולך לנווט ברכב (לא ידני או שטח) אבל צריך משהו קטן, אלחוטי , פשוט ומהימן...

aldryk

New member
קראתי... ועדיין

אני שואל, כיוון שיש עוד דורמים שבד"כ באים לידי ביטוי בשימוש יומיומי ולא בבדיקות "מעבדה"... על פניו, נראה שה338 והNAVIWAY שקולים במבחנים שבדף שנתת. אבל את ה-338 ראיתי בעולם כולו, כולל REVIEW מצויינים. את הNAVIWAY לא מצאתי פרט לאתר המדובר באותו דף... מה שהופך את המוצר למפוקפק עבורי... לכן, רציתי לשמוע גם את הדיעות של המשתמשים כאן, של ה338 ושל הNAVIWAY ..

AYELET1

New member
מפוקפק מאיזו בחינה?

בחינת עמידות לאורףך שנים? אינני יודעת כמה זמן המוצר בשוק כולו, אבל קח בחשבון שאם כבר אתה הולך על תותח אתה לא תרצה להחזיק אף אחד מהם עשר שנים. אתה שואל מה אומר על כך משתמש בפועל. קח בחשבון (וגם אית את זה בשרשור ה-SD) שאנשים מוכנים להגן "בגופם" על מה שהם משתמשים בו...

aldryk

New member
צודקת....

באמת כל אחד (וגם אני הייתי עושה כך) יגן בחרוף נפש על "ילדו"... לגבי מפוקפק - התכוונתי שעל אחד יש הרי חומר באינטרנט בעד שהשני עלום שם כמעט לחלוטין... זה יפה שיש מבחן שמראה שהשניים צמודים בתוצאות, אבל אם המוצר אינו ידוע ואינו מוכר, קשה (פסיכולוגית?) לחשוב עליו כיותר טוב מהמוצר המוכר יותר... גם נכון שלא אחזיק בהם 10 שנים. יותר מזה, אפילו לא 5 לדעתי עם התקדמות הטכנולוגיה... אבל גם לשנה צריך מוצר איכותי, לא? :)

למעלה