3 כללי הזהב ללימוד עם חברותא.

קובי122

New member
3 כללי הזהב ללימוד עם חברותא.

1.("הנכנס לתוך דברי חברו") האזן לדבריו בסבלנות עד תומם.באם העלה שאלה או התנגדות לדבריך , חזור בקצרה על טיעוניו כדי שיראה שהבנת אותו, (אתה טוען ש... נכון?) ורק אח"כ ענה לו , אחרת ליבו לא יהיה פנוי להאזין לתשובתך וינסה שוב ושוב להבהיר את עצמו.2. ( "מודה על האמת") חתור אך ורק לאמת, ואל תתביש להודות אם טעיתה. ואז הוא יכבד זאת ויש סיכוי שגם יודה בטעויותיו. 3 .החמא לו כשהוא ראוי לכך.(אח, הסברת זאת נפלא! ע כ ש י ו אני מבין!)

קנאקער

New member
מאיפה זה לקוח?

באמת כללים חזקים וראיתי אותם באיזה מקום אולי תזכיר לי?

קנאקער

New member
בהחלט!

אבל טוב לשמוע שמישהו זוכר אותי! שלום גם לך וזמן מצוין!

קובי122

New member
ולעצם הענין,ראיתי זאת לפני שנים היכ

היכן שהוא גם אני אינני זוכר בדיוק היכן.

"דייל קרנגי" זה מהשיטת עבודה שלו

יש לו ספרים על מתח דאגה וספרים על כיצד תירכוש ידידים והשפעה. וכמובן שעד היום יש גם קורסים שמלמדים אותך שם את כל הנושאים האלו בינהם ביטחון עצמי תקשורת אישי מנהיגות ועוד ועוד דברים שקשורים לתתחום וכמובן שזה גם למגזר החרדי.

קובי122

New member
שמעתי שהוא התאבד.

אולי מאכזבה... אבל רוב דבריו כבר מוזכרים בספרות היהודית-תורנית בצורה זו או אחרת. ספריו חזקים מאד ואקטואליים תמיד.

1. אז אתה טוען שזהו מפתח הצלחה

ללמוד בכיף עם חברותא ? 2. אתה צודק. קראתי מס´ פעמים ואתה בהחלט צודק. 3. באמת כתבת את זה כל כך טוב. שאפילו אני הבנתי. 4. זאג די גמרא וויתר.....!

קובי122

New member
1.אכן זהו הכלל ה"מחודש" ביותר.2. שמ

שמח שאתה מסכים.3 . מקובלני שהמחשה מעמיקה את ההבנה גם בדברים קלים לקליטה...

"דייל קרנגי" זה מהשיטת עבודה שלו

יש לו ספרים על מתח דאגה וספרים על כיצד תירכוש ידידים והשפעה. וכמובן שעד היום יש גם קורסים שמלמדים אותך שם את כל הנושאים האלו בינהם ביטחון עצמי תקשורת אישי מנהיגות ועוד ועוד דברים שקשורים לתתחום וכמובן שזה גם למגזר החרדי.

שלוש כללי זהב נוספים.

1. לא לגלוש באמצע הסדר 2 . לא לגלוש באמצע הסדר 3. לא לגלוש באמצע הסדר.

למעלה