27/10/04
-שרשרו את היום שלכם

Naughty Girl1

New member
../images/Emo79.gifבוקר טוב ../images/Emo42.gif../images/Emo110.gif../images/Emo26.gif../images/Emo127.gif

היום אני מתחילה ללמוד ברבע ל10
איזה כיף היה לשכב במיטה ולהקשיב למילות הסבל של האחים שלי על הבוקר
הבוקר התעוררתי עם מצב רוח נהדר. חוצמזה אחרי כמה ימים של שמירה והתעמלות - הבטן כבר ממש ממש שטוחה! אכלתי 18 נקודות כמו שאני צריכה [והאמת שמיכל וכולם צדקו פה. 16 זה באמת קצת. הפסקתי עם זה, מגיע לי 18 - אני יאכל 18!
], התעמלתי כל יום, ואני כבר מרגישה שירד לי מהבטן והיא כאילו ממש ממש שטוחה
איזה הרגשה נהדרת!
אה ועוד משהו : אתמול הייתי נורא עייפה [חוסר בפחמימות מסתבר
] ועשיתי למרות זאת 45 דקות על האופניים
גאה בעצמי
המטרות להיום:
לאכול 18 נקודות.
45 דקות על אופני הכושר.
לחרוש למבחן באזרחות שיתקיים מחר.

EPRT

New member
איזה חמודים!!!../images/Emo6.gif

בוקר טופ,קמתי עיפה והלילה יחסית לא עבר לי טופ כמו שהתרגלתי
בשינה חוצמזה האמת לא ייודעת מה נעשה היום נכתוב בהמשך יום טופ

ואי היבא איזה כיף לקרוא אותך../images/Emo24.gif

כל הכבוד את מלכה
אני אוהבת אותך,את כל כך מקסימה שזה משהו... מגיע לך בובה,הלואי והיה לי את הכוח רצון וההתמדה שלך..

Naughty Girl1

New member
נועהלה../images/Emo99.gif

אני אוהבת אותך עוד יותרררררררררר
את אחת הבנות שאני הכי אוהבת פה!
תודה מאמי:))) ותאמיני לי גם לך לא חסר רצוןן והתמדה. את מדהימה, הגישה שלך מדהימה. אל תעזי לזלזל בעצמך!

היום של תותי הקטנה../images/Emo13.gif../images/Emo39.gif

נחלק לדברים הטובים ולדברים הלא-טובים..
הדברים הלא-טובים:
מחר מבחן בהיסטוריה, אז אני צריכה ללמוד בערב.
יום הזיכרון ליצחק רבין- תמיד יום עצוב.. בגלל שאני רואה כל פעם מחדש עד כמה העולם שלנו נורא
נראה לי שזהו
הדברים הטובים
סיימתי את הלימודים היום 3 שעות יותר מוקדם ממה שהייתי אמורה לסיים
עוד מעט אני הולכת עם חברה לחדר כושר
בינתיים אכלתי ממש יפה
קיבלתי 100 בבחן בכלכלה
אני מבינה היום את עצמי יותר, ומתחילה בקרוב דרך חדשה
שעליה אני אספר לכם בימים הקרובים, אחרי שהיא תהייה מגובשת יותר. וזה בעקבות שיחה עם מישהי שאני מאוד מאוד אוהבת. איך היה היום שלכם

shanyz

New member
היום שלי..../images/Emo26.gif

מ-9 עד 3 עבדתי...איזה שעמווווווווווווווום... חזרתי הביתה לא מזמן, אכלתי צהריים.. ועוד שעה אני הולכת לבייביסיטר..
כמה אני עובדת..
נאי לא יודעת אם יצא לי היום ללכת לסטודיו.. אגב אתמול הכלתי פעם שניה, לאירובי מדרגה, וזה היה מממזה קשה.. לא הצלחתי כמעט כלום.. איזה פאדיחה
אבל שטויות..

אם זה ינחם אותך מתוקה

גם אני הייתי פעם בשיעור אירובי מדרגה במכון? ויצאתי באמצע. אני פשוט לא יכולה לסבול מורה שבאה לשיעור כדי לרקוד ולא כדי ללמד. אי אפשר היה לעקוב אחריה! לעומת זאת, בי"ב? הייתי בסטודיו אירובי עם מורה מתוקה מתוקה (שהיה לה קשר אישי עם אח של האקס שלי... ככה היה לי יחס מעודף
), ששיעורי המדרגה שלה היו חלומיים (תארי לעצמך, ועוד הייתי עם BMI 30 אז...).

חחחחחחח לא נורא../images/Emo24.gif

תמיד קשה בהתחלה... עוד מעט תתרגלי ותעשי את זה מעולה תהני (?) בעבודה מתוקה... בהצלחה עם הסטודיו.אני יודעת שתצליחי
לילה טוב מתוקה

infectedbitch

New member
היום שלי

היום אומנם הלך הרבה פחות ממצה ממה שחשבתי ותיכננתי. רציתי להספיק ללכת גם לשיעור עיצוב ולקיק בוקסינג אבל יצא שרק הלכתי לספינינג בבוקר. אה כן... ויש מצב שמצאתי גם עבודה:) יייההה

יום בסדר...התחיל מעצבן,המשיך טוב

נגמר רע. איחרתי לבית ספר,אבל לא נורא,היתה שעת חינוך.. המורה לא רוצה להעביר אותי מקום..היא אשכרה נתנה לנו מקומות קבועים. (שלום כיתה א'?) למרות שאני התלמידה האהובה עליה...אוףףףף...צריך לתת לה שוחד?מה אתם אומרים? כל היום התבלגן בגלל הטקס...התבטל לי לשון ויש לי מחר מבחן משווה בו,אז לא יכולנו לעשות חזרה...איזה באסה.. והתבטל ספורט,וערבית... אז יצא לי לבלות הרבה עם חברות וידידים שלי,שהם באמת חבל על הזמן. ואני מרגישה שהקשר שלי איתם ממש משתפר,אני ממש מקווה שזה ימשיך. ואז... אחרי הרבה זמן שלא יצא לי לדבר איתו באיסיקיו,סוף סוף דיברנו.. התחיל טוב,ושוב-נגמר רע... אמרתי לו משהו שחשבתי שהוא ישמח לשמוע או משהו..אבל הוא ניהיה עצוב כזה...מאוכזב,כועס...לא יודעת ולא התכוונתי שזה מה שיקרה...כל כך לא. הדבר האחרון שאני רוצה זה להכאיב לו אני כל כך אוהבת אותו ובאמת אין מישהו כמוהו בכל העולם... אני מקווה שהכל בסדר ושהוא מרגיש יותר טוב... למרות שאני רק כיתה ט' יש כל כך הרבה חומר ללמוד... ולמרות שאני מקבלת ציונים טובים (בלי עין הרע.100 במבחן באנגלית ובמבחן במתמטיקה,ובעוד מבחן במתמטיקה 84,ובכלל...הולך בסדר.טוב אפילו.) אבל אני עיפה,ולא יוצא לי לנוח,ויש כל כך הרבה דברים ללמוד... אפילו בהיסטוריה.חרשתי אליו,והמורה נתנה בערך 15 נושאים להתכונן עליהם ,והשתמשה במבחן בשלוש.קיבלתי בסוף 81... אני יודעת שזה לא רע,אבל זה כל כך מעצבן..היא לא יכלה לחסוך ממני להתכונן ל12 נושאים שבכלל לא קשורים למבחן?הייתי יכולה לנצל את הזמן לתנ"ך,שגם שם המורה עשתה אותו דבר... אוף,נמאס לי כבר. אני עיפה,בקושי יוצא לי לצאת,או לעשות משהו שאני אוהבת,ואני עיפה כל כך,ואני רק בכיתה ט'. ואני שנה הבאה כיתה י'.אמא'לה... קשה לי להאמין. כשאני חושבת על זה ממש התבגרתי..זה בעיקר בזכות אותו מישהו,ההוא מלמעלה... הרבה זה גם בזכותכם. מי שהיה פה כשאני הייתי,בטח שם לב לזה... למרות שאני רק בת 14 אני כבר שנתיים בפורום...בגיל 12 לעשות דיאטה... חשבתי שלשקול 53 נקרא ליהיות שמנה.. והיום.. אני חושבת שגם החשיבה שלי השתנתה... אבל יש לי עוד הרבה להמשיך. מצד שני אני ממש שמחה שנכנסתי לפורום בגיל צעיר. קל יותר לשנות הרגלים,לא רק אכילה,אם מתחילים בזה מוקדם... אני שמחה גם בגלל שככה לא נכנסתי לגיל ההתבגרות בלי ידע על תזונה וספורט. בטח הייתי עכשיו באמצע דיאטת כסאח.במעגל של להשמין-דיאטת כסאח-להשמין וחוזר חלילה. כמה כתבתי... מצטערת אנשים
סליחה על המגילה.סתם רציתי לפרוק קצת עצבים... לילה טוב לכולם

Naughty Girl1

New member
נועהלה שלייייייייייי!!

מדהימה אחת!
בנוגע ללימודים - אל תחשבי על להתייאש! ההשקעה שווה את זה מאמי! לימודים זה המון בחיים. אחד הדברים הכי חשובים. תמשיכי להשקיע!! שמחה לשמוע שיצא לך להנות עם כל החברים שלך מאמי:) באמת שאני מקנאה בהם. איזה חברה מדהימה יש להם.:(

למעלה