250,000 ש"ח מה קונים ????

ifrah

New member
250,000 ש"ח מה קונים ????

יש לי ג´יפ דיסקברי בנזין משנת 97 אני מעוניין להחליפו בג´יפ חדש אשמח לשמוע מהפורום על המלצות בסכום זה פג´רו ? לנד קרוזר ? יסוזו ? דיסקברי ? או אחרים תודה ליועצים ובכלל תודה שאתם קיימים שמוליק

-רוני-

New member
השאלה למה ישמש הרכב?

אם רק לשטח אין כמו סופה, אם לעבודה וקצת שטח הקינג של מיצבושי תן יותר פרטים מה אתה רוצא מהרכב ולמה הוא מיועד?

rodas

New member
ודעתי

רוני עזוב סופה, סופה חדשה אחרי שיפורים זה 150000 ש"ח בערך. הבחור רוצה עד 250000 ש"ח, אני רק לשטח גם כביש אבל חיית שטח הייתי הולך על לאנד קרוזר 73 כמה שיותר חדשה. לגבי חצי חצי אין לי ממש מושג אבל אני רואה שהפיגרו עושה עבודה לא רעה מה גם שבקניית חדש יש לחברה אחריות שהיא לא מתכחשת לה. בהצלחה גיל

hagail

New member
למה עזוב סופה ????

ב 50000 ש"ח ניתן לרכוש סופה משופרת ביותר (שנת 93-94). ובשאר הכסף 200 אלף ש"ח לקנות וולוו או כל רכב מנהלים אחר .

במבי14

New member
אם את באמת רוצה רכב טוב.. אז

יש את הפטרול של ניסן גם רכב מנהלים יוקרתי וגם מצויין לשטח אבלל הוא עולה 299.950 את צריך להוסיף רק 50.000 וסביר להניח שיש לך אתה הסכום להוסיף ואם לא יש את המרצדס או גרנהד צ´רוקי ושי עןד ועוד אבל הראיון של הסופה היה מ ע ו ל ה !

teen17

New member
די פשוט וברור

לנד קרוזר 3.4 ל´ טורבו דיזל. ג´יפ חייתי.

-רוני-

New member
נדמה לי שזה מעל לתקציב

דגם הסולר 2,982 סמ"ק בסביבות 250 אלף אז אתה מציע 3.4 T

rodas

New member
רוני

למה לאנד 73? מפני שאין עליו, לא יעזור לאף אחד היום זה הרכב שטח האמין ביותר, העביר ביותר, מגיע כולל נעילות מהחברה ומבין " רכבי השטח" הוא גם הנוח ביתרץ לגבי לקנות סופה ולידה פרטי, לא לכולם זה מתאים או אולי יש כבר פרטית בבית. גיל

למעלה